2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar şimdi detaylıdan çıktık kızım çok iyi şükür plasentada yukardaymış rahim ağzı lastik gibi uzuyormuş 1.1 sonra 1.3 oluyormuş sonuç bize lastik taktılar yarın kontrol edecekler inşallah rahim lastiği kabul eder bizde rahat rahat 9 aya kadar gideriz 😊🙏
Rabbim sağ Salim evladına kavuştursun inşallah

Bende çok iştah artışı oldu yani her şey güzel geliyor bana 🤣Allah hayretsin 20 kiloyla gideyim doğuma bari dahası olmasın diyorum 🤣 hiiiiç canını sıkma almış olabiliriz ama bugün benim haftamda happy momda şimdiye kadar 5-8.5 kilo almış olmanız gerek bu normal yazıyordu çok da aşmış sayılmayız bence 🙊 kendimize stres yapmadan yersek sorun olmaz inşallah 🤲🏻 Ben aslında en çok ete düştüm hamileliğimde babası gibi bir oğlan geliyor ocak başına giderler artık 😂
Ayneeennnn bende et et et diye geziyorum ama löp et kıymadan tiksindim Allah affetsin 🤣
Balık veya hünkar beğendi çökertme kebabı özellikle 😋

ayyyyy ne oluyor bana yeni yemek yedim 🤣🤣🤣

bende de var iştah artışı önceden hiç yoktu iştahım şu an dediğin gibi her şey ballı geliyor 😂

anam sizin de mi yakışıklı geliyor bizim de 😍😍😍

A
Kızlar şimdi detaylıdan çıktık kızım çok iyi şükür plasentada yukardaymış rahim ağzı lastik gibi uzuyormuş 1.1 sonra 1.3 oluyormuş sonuç bize lastik taktılar yarın kontrol edecekler inşallah rahim lastiği kabul eder bizde rahat rahat 9 aya kadar gideriz 😊🙏
Ay cok sevindim adina. Saglicakla alalalim.hepimiz kucagimiza. Bu surecte kendini hic yorma. Dinlen ve stres yapma

Yalnız değilsiniz Ben de tatlıya düşkün değilim ama 9 kilo aldım çok mu yiyorum acaba diyorum ama bu kadar kilo aldıracak kadar yemiyorum ona rağmen nasıl kilo alıyorum anlamıyorum

Ben kızıma hamileyken aynısını demişti doktor Allah’ıma şükür doğuma kadar yok olup gitti bir sıkıntımız olmadı
Tatlım bunu yazan ben değilim yanlış etiket olmuş ben detaylıya girmedim ☺️

Ayneeennnn bende et et et diye geziyorum ama löp et kıymadan tiksindim Allah affetsin 🤣

bende de var iştah artışı önceden hiç yoktu iştahım şu an dediğin gibi her şey ballı geliyor 😂

Ayy ben de ete düştüm epeydir 🤦🏼‍♀️ Sote , sebzeli şekilde yiyemiyorum ama löp et olacak hatta bi danayı direkt yeme potansiyeline sahibim 🙊🙊

Çok şükür cnm inş daha güzel haberlerle gelirsin 🙏Allah büyüktür herşey yoluna girer inş 🙏

Ayy ben de ete düştüm epeydir 🤦🏼‍♀️ Sote , sebzeli şekilde yiyemiyorum ama löp et olacak hatta bi danayı direkt yeme potansiyeline sahibim 🙊🙊
Ahhahahahhaha kııızzz allahtan kocalarımız seviyor da oradan kurtarıyoruz 🤣🤣🤣

ben zevkime göre baharatlarla yapmışsam sote de olur ama dediğin gibi löp et 🙊🙊🙊

ayyy yasaklar olmasa şöyle sahile mangala insek 😋😋😋

Kizlar yemek yedikten sonra sizinde karniniz tas gibi oluyor mu.. rahatsiz ediyor mu..
Az da yesem karnim tas gibi oluyor.. nefes alamiyorum
Cok rahatsizim..
Aynen öyle, bugün bi kase çorba, birkaç parça tavuk yedim.
Yediğim ekmek yarım dilim bile değildi. Ama sanki üç dört tabak makarna yemişim gibi tıkandım.

Kizlar yemek yedikten sonra sizinde karniniz tas gibi oluyor mu.. rahatsiz ediyor mu..
Az da yesem karnim tas gibi oluyor.. nefes alamiyorum
Cok rahatsizim..
Benimd öyle yemekten sonra karnım çok sertleşiyor.Ve birden karnım büyüdü 1 haftada eğilirken birşey alırken zorlanıyorum az kilo almama rağmen göbeğim birden büyüdü 😬

Su gibi bir şey geliyo benden sütyen takmadığım zamanlarda geldiği için atletim meme izi boyunca ıslak oluyo ama iz kalır şekilde . Hatta ilk olduğunda ıslattım mı acaba farkında olmadan dedim ama kuruduğunda iz kalıyo . Açıkcası korktuğum için şimdi sütyensiz durmuyorum rahatsız edici ama başka türlü çözüm bulamadım
Bu benim ilk hamileliğin de 7 ayda başlamıştı süt bezlerinden olmuştu doğumda mükemmel sütüm gelmişti belki sizede olmuştur süt hazırlığıdır

Hanımlar ben dün dinlenerek uzun yol gittim 5 saat sürdü bugün de 2 saat yol gittim biraz hareketli 2 gün geçirdim şuan ayaklarımın üstüne basarken kasıklarımda batma oluyor yürüyemiyorum uzandım çok endişelendim bu normal mi devam ederse acile gideyim mi?
Devam ederse giidin bence devam eden bi rahatsızlık sıkıntı yaratır

Ben hamilelikten önce hep kıyma yerdim düşkün değildim ete ben de löp et seviyorum şimdi iskendere düştüm ben de kvkkblbglşhş karnım kazındı şu an 🤣🤣🤣evet oğluş geliyor bana da Allah sağlıkla almayı nasip etsin inşallah hepimize💙💙💙💙🤲🏻

Su gibi bir şey geliyo benden sütyen takmadığım zamanlarda geldiği için atletim meme izi boyunca ıslak oluyo ama iz kalır şekilde . Hatta ilk olduğunda ıslattım mı acaba farkında olmadan dedim ama kuruduğunda iz kalıyo . Açıkcası korktuğum için şimdi sütyensiz durmuyorum rahatsız edici ama başka türlü çözüm bulamadım
Anladım... benim niye sarı acaba hiçbir fikrim yok bide siyah sütyende rengi belli olmuyor beyaz krem giymek takip etmek gerek 👍🏻

Hanımlar ben dün dinlenerek uzun yol gittim 5 saat sürdü bugün de 2 saat yol gittim biraz hareketli 2 gün geçirdim şuan ayaklarımın üstüne basarken kasıklarımda batma oluyor yürüyemiyorum uzandım çok endişelendim bu normal mi devam ederse acile gideyim mi?
Benim doktorum uzun yolsa 2saatte bir 10-15dk mola ver yürü demişti birkaç gün bol dinlen geçer ama çok devam ederse aklın rahatlar gidersin kontrole

Bende cok bobrek agrisi cektim.. kadin dogum doktorum böbrek büyümesi olabiliyor demisti.. hemen genel cerrahiye gittim.. bisey cikmadi cok şükür. ama hala ara ara agrir.. bazen dediginjz gini batma oluyor.. sonra geciyor.. ayaklarima sicak su koyunca iyi geldi bana.. eger corapsiz geziyorsan corap giyebilirsin.. ayaklarini üşütme..
Evet canim farkettim ciplak ayakla daha agrim oluyor benimde öncedende böbrek sorunlarim oldugu icin en ufak bir üsütmede tetikliyor,, bugun sicak tuttum kendimi daha iyiydim,

X