2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kizlar selamlar.. Hic akinti sorunu yasayaniniz oldumu ben diger iki hamileligimde boyle bisi gormedim.. Temiz tutmak icin gunde kac defa ic camasari degistiriyorum mantar olmasin diye. Doktor bu hafta idrar testi yapti bakalim..
Bende de oluyor ama cok degil bazen beyaz kremsi bazen sadece su gibi ama.ben normalde de camasirlarimi gun asiri degistiryorum ve ozellikle ic tarafina utu basmadan giymiyorum

Canım senin de mesajlarını okudum çok şükür her sey yoluna girmiş 🤗 nasıl sevindim anlatamam bebek en az 15 hafta daha dursun içerde inşallah 🤗
Valla 15 duracak mi bilmiyorum da 7 hafta dursa oda yeterli benim için inşallah dayanır sabırsız kızım 😊

Oyle de elden bisey gelmiyor ki yani bilerek yapmiyoruz🙄hani nasil engel olabiliriz cozumu de yok😒
Ben hamile yogası yapıyorum ve sabah esnemelerinin kat kat fazlasını esnetiyor. Bütün kemiklerin arasının açıldığını hissediyorum. Doktor özellikle yoga yapmamı istemişti. Bence aklınıza takıldıysa bi doktora sorun büyük ihtimal sorun olmaz diyecektir bi probleminiz yoksa

Merhaba arkadaşlar sizlere bir şey danışmak istiyorum detaylı ultrason için araştırma hastanesinde 23+5 için en erken tarih veriliyor sizce geç mi olur özelden daha erken bir tarihe mi randevu almalıyım ?
Yok canim sanirim 24. haftaya kadar yapilabiliyor, benim bildigim tabi yine arastir bende tekrar yaptiricam 24+2 oldugumda, bebegin pozisyonundsn net bakilmadi tekrar bakicaklar

Doktorum paketli dondurma icin yasak yazmış kızlar ama ben çok seviyorum yazlari hergun yerim şimdi bile yemiş bulundum🤤😢 nasıl bir zararı olabilir ki 🙄
Ben çiğköfteyi,nutellayi,nescafeyi tüketiyorum hala ilk 3ay pek kahve içmedim tiksinmistim ama şimdi içiyorum sucuklu yumurtada çok yemisimdir vallao_O

Merhaba ben duphaston kullaniyorum ve saniri..progestandan daha etkili ilac ve doktorum 24.haftaya kadar sabah 1 aksam 1 seklinde kullanmaya devam dedi..ben bir de prolutin ignesi de hafta 1 vuruluyorum onu da 28.haftaya.kadar kullancaz dedi🙄
Benim doktorum da bırak bu saatten sonra kanama vs olursa başka ilaca geçicez gibi bişi söyledi pek inanamadım

Durur kız 7 hafta duran 10 hafta da durur seninki biraz tezcanlı olacak galiba annesi😍
Evt bazende diyorum kızımın sorunu da değil benim bünye hamileliği kaldıramıyor kızım yukarıda sorun rahim ağzı oda kızımın suçu değil. Ama o da annesi gibi güçlü bırakmadı beni İnşallah dayanır yavrum

Dozu nasıl günde iki kez 200 lğk alyrm benim doktorum yavaş yavaş bırak dedi bu saatten sonra risk olursa başka ilaca geçicez dedi
Sadece sabah 200mg vajinal kulanıyorum normalde eskiden durums göre değişiyordu ilk başlarda 1x2 defa risk srtınca 1x3 şimdi 1x1 kulanıyorum zaten 24 haftadan sonra risk hala devam ediyorsa başka antibiyotike geçiyorlarmış bana da doktorum öyle söylemişti

tiroid için ilaç kullanan arkadaşlar var mı? Tsh değerlerinize bakılıyor mu? Benim en son 4-5hafta falan oldu 1.9 çıkmıştı ama ilacı bıraktırmadı. Hala devam ediyorum. Ama kollarımda küçük kırmızı kırmızı kabarcıklar çıktı kaşınıp duruyor Ve gittikçe artıyor. Başka yerde yok sadece kollarımın iç tarafında. Tiroid hapının yan etkisi olabilir mi diye düşünüyorum. Diğer kullandığım ilaçları önceki hamilelikte de kullanmıştım. Bi yan etkisi olmamıştı. Bir de farklı olarak pruloton depot kullanıyorum.

Kizlar selamlar.. Hic akinti sorunu yasayaniniz oldumu ben diger iki hamileligimde boyle bisi gormedim.. Temiz tutmak icin gunde kac defa ic camasari degistiriyorum mantar olmasin diye. Doktor bu hafta idrar testi yapti bakalim..
10.hafta gibi başladı ve çok uzun sürdü 3 paket fitil kullandım ilk kullandığım hiç fayda etmedi sonra değiştirdim ilacı. Yeni ilacın tekli 500mg olanını kullandım tam geçiyor derken bitmedi az daha kaldı kaşıntı artınca 6lısını kullandım çok şükür kaşıntı geçti akıntı da azaldı ama ödüm kopuyor sirkeli suya oturma sirkeyle silme çamaşır ütüleme ne varsa yapmaya çalışıyorum

Rahimi tutan bağlar geriliyor ayaktayken resmen lastik cekmesi gibi hissediyorum hem sağ hem solda. Çok normal, bel agrim da oluyor bu aralar. Doktorum da soylemisti zaten topallatacak kadar bacak agrilari ve kasık-bel agrilari yasayabilirsin normal diye.
Teşekkür ederim normal olduğunu duymak rahatlattı, hala hareketlerini hissetmediğim için de endişe ediyorum sürekli. Çok teşekkürler

Ben hamile yogası yapıyorum ve sabah esnemelerinin kat kat fazlasını esnetiyor. Bütün kemiklerin arasının açıldığını hissediyorum. Doktor özellikle yoga yapmamı istemişti. Bence aklınıza takıldıysa bi doktora sorun büyük ihtimal sorun olmaz diyecektir bi probleminiz yoksa
İzlediğiniz bir video var mı yoga için ya da takip ettiğiniz bir hesap

X