2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
50 lik 75 lik olayı şöyle. 50 olan tarama için; şüpheli bir sonuç verirse 100lük yapıp tanı koyarlar.
75 lik hem tarama hem tanı için kullanılıyor.
Mesela benim baştan beri açlık şekerim yüksek olduğu için ( ve babam şeker hastası olduğu için) doğrudan 75lik yaptırmamı istediler.
Sizin riskli bir durumunuz görülmediğinden düşük dozla tarama yapıyorlardır.
Anladım canım çok sağol ☺️ Demekki ondan sordu ailede şeker hastası var mı diye . Yok deyince 50 likverdi çok şükür bu testide atlattık darısı bekleyenlere olsun güzel haberlerle gelin☺️

Enfeksiyon varmış kızlar erken fark etmişim çok şükür sularında azalma yok. Cok kilo almışım yalnız hamur işi tatlıyı yasakladı.😓
Canım bu enfeksiyon başımıza dert oldu ama ilaç falan vermiştir bol su tüket allahın izniyle geçer inşallah. Birde ben evde Çamaşır giymiyorum sirkeyle siliyorum sanki daha iyiyim gibi

Kızlar benim sabahtan beri su gibi alıntım var idrar kaçırıyormuşum gibi. Altım sükekli ıslak. Bu gelen bebeklerin suyu değildir dimi?
Sağdaki yine iyi de soldakinin hareketleri az bugün.
Banada arada bir oyle oluyo gecen bende ayni korkuya dustum kendi kendime bekledim bir gun bisaha gelmeyinxe rahatladim

Enfeksiyon varmış kızlar erken fark etmişim çok şükür sularında azalma yok. Cok kilo almışım yalnız hamur işi tatlıyı yasakladı.😓
Ya sukur sevindim iyiki gitmissin . bende kontrole gidince 3/5 gune soyleyim bende arada oluyor diye . Baska bisey fark ettinmi sadece su gibi akintidanmi

kızlar bügün ile beraber 3 gün oldu wc gidemiyorum ağizdan çikolata şeklinde ilaç verdiler işe yaramadı fitil verdiler o da işe yaramadı fitil karın ağrısı yapti wc gittim fitili çıkartım sadece :KK43: lavman yapmayı duşünüyorum ama bebeğe zararı olur mu bilmiyorum karnım taş gibi oldu ağrım oluyor yemek yemek istemiyorum tüm gündür sivi tukettim sicak su bile içtim sabah aç karnına çayıma yağa katım içtim akşam erik yedim yatmadan yapacak birşeyim kalmadı çaresizlikten ağlayacağim artık o dereceye geldim 😕😕
Sabah kurı kayısı yiyp bol su içince işe yarıyo bnde ama hastanede buna bi çüzüm bulsun o kadar çok ilaç varken bu duruma size eziyet çektiriyolar 😔

Valla kızlar dayanamadım lavman yaptım ona rağmen çok zor toalettimi yaptim. Ağrı için hemen arkasından ilaçta aldım inşallah riskli birşey yapmamışımdır ama gerçekten dayanamayacak hale gelmiştim . Şimdi karın bolgem çok rahatladı ağrılarım bile geçti şükür bebeği de hissediyorum . Annemle konuştum eğer toaletini yapamasan zaten doktorlar lavman yapacak dedi . Annemde bana hamileyken aynı benim gibi çok zorluk çekmiş kabızlıktan küçük küçuk lavmanlar yap zararı olmaz dedi. Sık yapılınca riskliymiş inşallah birdaha yapacsk duruma düşmem
İnşallah Allah yardım etsin hepimize.

Sabah kurı kayısı yiyp bol su içince işe yarıyo bnde ama hastanede buna bi çüzüm bulsun o kadar çok ilaç varken bu duruma size eziyet çektiriyolar 😔
kuru kayası da bende işe yaramıyo doktorların verdiği hiç birşey bana yaramadı nasıl bir organizma varsa bende

Arkadaşlar bende bugün doktordaydım enfeksiyon için şuanda sıcak su torbasıyla yatıyorum idrarda bakteri çıktı antibiyotik yazdı.herkes birer idrar tahlili yaptırsın bu ara bari
Geçmiş olsun canım çok dikat ett benimde aynı şekilde enfeksiyon dan buralara geldim çok dikat et kendine bol bol su iç kaç günlük antibiyotik yazdı ?

Canım bu enfeksiyon başımıza dert oldu ama ilaç falan vermiştir bol su tüket allahın izniyle geçer inşallah. Birde ben evde Çamaşır giymiyorum sirkeyle siliyorum sanki daha iyiyim gibi
Sorma canım sorma. Hamilelikten önce hiç olmayan sey tehlikeli ya ne kadar korursan koru oluyor napcan 🤷‍♀️ inşallah atlatırız sağ salim

Çıktım canım açılmam yok çok şükür bebeklerin sularında azalma da yok. Idrar yolu enfeksiyonunda olur erken fark etmişsin dedi. Iyi ki gitmişim
Cook gecmis olsun ya neyse ki erkenden anlaşıldı hemencik geçsin inşallah 🙏

X