2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım çok haklısın ama nerde ben de o cesaret bu huyumdan nefret ediyorum ama napayım cesaretimi toplayacağım öpmeyin diyeceğim artık umarım gerek kalmaz😒 burada doğum yapabilirim ama 8yaşında kızım var hiç akrabamız yok onu kime bırakayım eşim hangimize bakacak

Ben de tam tersi düşünüyorum 😂 kızımıza hala isim bulamadık ben Asel istiyorum eşim klasik bir şeyler ver diyor. arkadaşımın oğlunun ismi doruk Efe şimdi 2.geliyor ona da Atlas Ege ismini verecekler size fikir olur belki☺️
Teşekkürler.. Kızım olsa adını Seray koycaktım eşimle benim isimlerimizi ilk heceleri den oluşuyordu ikiz kızım olsaydı cansu ve cansın koyardım canlarım diye severdim. burda ikiz kızlar var çok özeniyorum 😀😀😀

Geçmiş olsun bende 3 günde bir tuvalete gidebiliyordum doktorum magnezyum başladı. Kahvaltıdan 1-2 saat sonra onu içiyorum birde aç karna suda beklettiğim kuru incir bende bu işi çözdü. Kesinlikle tavsiye ederim.
Magnezyum 16 haftalıktan beri içiyorum canım malesef bence incir de işe yaramıyor bazen mavi erik işe yarıyor o da her zaman degil

Ben dün şeker yüklemesine gittim, uyandığımda nefes alırken kalbim batıyordu.. gidince söyledim tansiyonuma baktılar 8-5 cıktı ..yükleme yapmadan gönderdiler eve, iyi değilsin git dinlen çarşamba günü gel dediler ..🤷‍♀️

Kızlar bebeklerinin isimlerine karar veren oldumu çok merak ediyorum bi türlü babası oğluma isim bulamadı😀
Biz oğlumuz için Deniz, Evren ve Demir isimleri arasında kalıp sonradan unisex Bi isim istemediğimizden Demir koymaya karar verdik soyadımızla da baya uyumlu 💙

Canım tüküruk salgısı kacinci haftada bitti senin aynı durumu şuan bende yaşıyorum
15. hafta gibi azaldı ama sonra asıl tamamen bitmesi 17.18. i buldu. sonrasında çok çok nadir midem bulanırsa bir kaç kez oldu. ama ilk haftalar o eziyetli durum 15 ten sonra kalmadı şükür. siz kaçıncı haftadasınız?

Arkadaşlar ben 3 kez plesantada kanama olmuştu onun için progestan kullanıyorum ama yanında okadar çok ilaç varki bunlar fazlamı bukadar ilacınız varmı
1.magnorm ( magnezyum)
2.maltofer hap (demir ve folik asit)
3.devit damla
4.maltofer kan şurubu
5.banacare (magnezyum çinko kalsiyum)
6.nasmed vest vm2 ( omega 3)

Arkadaşlar ben 3 kez plesantada kanama olmuştu onun için progestan kullanıyorum ama yanında okadar çok ilaç varki bunlar fazlamı bukadar ilacınız varmı
1.magnorm ( magnezyum)
3.devit damla
4.maltofer kan şurubu
Ben ocean mummy, devit ve demir hapı kullanıyorum hatta demir hapını bazen aralıklı alıyorum kabızlık yapıyo. Hepsi birden ağır geliyomuş gibi hissediyorum kendime bozdum ilaç düzenini😬 Siz her şeyden 2 ayrı hap alıyosunuz gibi neden ki ?

15. hafta gibi azaldı ama sonra asıl tamamen bitmesi 17.18. i buldu. sonrasında çok çok nadir midem bulanırsa bir kaç kez oldu. ama ilk haftalar o eziyetli durum 15 ten sonra kalmadı şükür. siz kaçıncı haftadasınız?
Ben 15 haftayım. Oğluma hamileyken 17 haftada bitmisti bu sanki hiç bitmicek gibi 😥 çok teskkur ederim umut oldun bana

Ben 15 haftayım. Oğluma hamileyken 17 haftada bitmisti bu sanki hiç bitmicek gibi 😥 çok teskkur ederim umut oldun bana
Geçer geçer hiç merak etme ben de hiç bitmeyecek gibi hissediyordum yanımda su şişesi ile dolaşıyordum konuşurken bile tükürük oluyordu konuşamıyordum 1. dk deyip su içip konuşuyordum. 1-2 haftaya biter inşallah en geç

Geçer geçer hiç merak etme ben de hiç bitmeyecek gibi hissediyordum yanımda su şişesi ile dolaşıyordum konuşurken bile tükürük oluyordu konuşamıyordum 1. dk deyip su içip konuşuyordum. 1-2 haftaya biter inşallah en geç
Sagol cnm içime su serptin biterse buraya yazcam başkasına umut olsun

Kızlar bebeklerinin isimlerine karar veren oldumu çok merak ediyorum bi türlü babası oğluma isim bulamadı😀
Kızım olsaydı yaren koyacaktım. Yaren su ya da yaren gupse olabilirdi . Bir de Zeynep çok hoşuma gidiyor. Oğlum olacak Eymen ile uyumlu olsun diye benim aklımdan Erdem geçiyor ama eşim tutturmuş Erkmen diye. Erkmen nedir ya??? Bir de Ertuğrul düşünüyor. Deha ve Berkan (eşimle isimlerimizin ilk heceleri) bizim diğer seçeneklerimiz.

Ben ocean mummy, devit ve demir hapı kullanıyorum hatta demir hapını bazen aralıklı alıyorum kabızlık yapıyo. Hepsi birden ağır geliyomuş gibi hissediyorum kendime bozdum ilaç düzenini😬 Siz her şeyden 2 ayrı hap alıyosunuz gibi neden ki ?
Ne bilim anlamadım ki 😀içiyorum da içiyorum verdi doktor

Kızım olsaydı yaren koyacaktım. Yaren su ya da yaren gupse olabilirdi . Bir de Zeynep çok hoşuma gidiyor. Oğlum olacak Eymen ile uyumlu olsun diye benim aklımdan Erdem geçiyor ama eşim tutturmuş Erkmen diye. Erkmen nedir ya??? Bir de Ertuğrul düşünüyor. Deha ve Berkan (eşimle isimlerimizin ilk heceleri) bizim diğer seçeneklerimiz.
Erkmen kötüymüş cidden 😀😀😀

1.magnorm ( magnezyum)
3.devit damla
4.maltofer kan şurubu
Malesef benim de öyle bir avuc hap var. Sayiyorum 😁
1 Aspirin
2 levotiron (tiroit)
3 gynoferon (demir folik asit)
4 velbon (d vitamini, magnezyum, kalsiyum)
5 Marincap (balikyagi kapsul)
6 Duphalac (kabizlik icin)

Slm kızlar nasılsınız ya benim disim çok kötü uyuyamiyorumgeceleri hiçbirşey yiyip içemiyorum dr kanal tedavisi dedi aranızda yaptıran var mı acaba ya öyle kafama takıldı da

X