2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ayy ben 💁🏻‍♀️ Okadar herşeye uyanıyorum ki bi ara eşimi başka bir odaya gönderdim kıpırdamasına bile uyanır olmuştum çünkü. bir de sol tarafına yatmaktan gece bir kaç kere sol tarafımın acısına uyanıyorum . Biraz da sağa yatayım diyorum korkudan uyuyamayıp tekrar sola dönüyorum. Sabaha kadar savaş halinde, sabah da yorgun uyanıyorum sanki
Sadece sola yatmak zorunda değilsin rahat uyu sağ sol dönüşümlü yat☺️ sadece sola yatarsan böbrekler rahatsız olur demişti bana doktorum iki tarafa da yat dedi. Sırt üstü ve yüz üstü olmadıktan sonra problem etme☺️

Bende bahceli evimiz var oraya geldim. İlk 2 gün bende içmeyi unuttum sonra idrar yollarim hafiften alarm verdi . 6 tane 0.5 lik su şisesi yaptim kendime gün içinde bitiriyorum yoksa unutuyorum. Benim oglumda bahçede bir yerde bir gökte sürekli pesindeyim. Birde sabah 6 da uyaniyorlar akşama kadar boğazlari durmuyor.
Aynı benim oğlum oda erkenci 😍Sürekli keçi, kedi tavuk, horoz peşinde çocuk ayların birikiminin acısını çıkarıyor. Köyden eve gelmek dahi istemiyor. 4 duvar arasında apartmanda akşama kadar sıkılıyor en çokta onun için geliyorum sırf enerjisini atması için

Kontrolleriniz hala ayda 1 mi? Sabırsızlıkla bekliyoruz her ay bebeğimizi görelim diye pek de kendini göstermiyor bilen var mı ne zaman 15 günde 1 e falan düşecek son aylarını mı beklemek lazım illa?

Aynı benim oğlum oda erkenci 😍Sürekli keçi, kedi tavuk, horoz peşinde çocuk ayların birikiminin acısını çıkarıyor. Köyden eve gelmek dahi istemiyor. 4 duvar arasında apartmanda akşama kadar sıkılıyor en çokta onun için geliyorum sırf enerjisini atması için

Aynen canim aylardir eve tıkıldık. Cocuk enerji patlamasi yaşıyor. Benimde gözlerim agridi onu gözetlerken 😂.

Kontrolleriniz hala ayda 1 mi? Sabırsızlıkla bekliyoruz her ay bebeğimizi görelim diye pek de kendini göstermiyor bilen var mı ne zaman 15 günde 1 e falan düşecek son aylarını mı beklemek lazım illa?

Benim ayda bir kontroller . 15 mayısta kontrolüm var. Heyecanla bekliyorum. Muhtemelen sezeryan icin tarih verir. Oglumda son 8 haftada 15 günde bir kontrole başlamistik. Birazda hamileligin ilerleyisine göre değisen bir durum bu.

İkinci dozumu yaptırdım bugun, gelsin üç gün kol sancısı tey tey tey :halay: ilk dozdan sonra üç gün ağlamayı beğenmemiştim ağrıdan sızıdan.
şimdi bir de gece ateş basıyor, tuvalet kapısı beklemeye sıcak basmaları eklendi. soluma yatmazsam uyuyamıyorum gittim yin sol koluma yaptırdım aşıyı.
Üç gün çok şenlikli olacak bakalım ağlayacak mıyım acıdan

İkinci dozumu yaptırdım bugun, gelsin üç gün kol sancısı tey tey tey :halay: ilk dozdan sonra üç gün ağlamayı beğenmemiştim ağrıdan sızıdan.
şimdi bir de gece ateş basıyor, tuvalet kapısı beklemeye sıcak basmaları eklendi. soluma yatmazsam uyuyamıyorum gittim yin sol koluma yaptırdım aşıyı.
Geçmiş olsun ilk dozda benim de üç gün olmuştu ağrım sızım ikici dozumu geçen yaptırdım bir gün sürmedi ve çok hafif bir sızıydı belki sizin de öyle olur 🙏🏻

Benim ilkinde 3 gün ağrımıştı epey. Bu sefer sadece ilk gün ağrıdı. Çok uzun sürmedi. Belki sizin de daha az olur bu sefer

Teşekkür ederim 🤗 20sinde kan testi yapacaktı bunu da söyleyeyim ona göre istesin o zaman ❤

Ben tesekkur ederim. Korkutmak icin soylemedim. (paronayo oldum valla yazmaya korkuyorum ) Bendede 4 5 hafta önce olmustu bir arkadaş yazmisti test yaptirdim onda cıkmis ama bende sorun cıkmadı. sendede cıkmaz 😍

Canim hic belli olmuyor benim 2 dozda sol koluma yapıldi. 1.dozda hic birsey hissetmedim ne agri ne acı. Ama 2.dozda ikinci günden itibaren 3 gün kolum cok ağrıdı yatamadim üstüne. dokununca bile acıdı. Belki seninde bu sefer acımaz

Bende bugün 2. dozu oldum ikincisi ilki kadar ağrıtmıyormuş sanırsam. bir de ilkinde 2. gün ılık duş aldım koluma masaj yaptım ağrı üçüncü gün azaldı kayboldu. Belki benim ağır geçmemesi kolumun üzerine yatmadığım için de olabilir sağa yaptırdım çünkü

kolunuza buz torbası koyun sadece ilk gün agrı olmuştu ilk dozda bende. ki ilk doz daha agrılı oluyo diyorlardı

Muğla dayım bende çok sıcak geliyor artık gün içinde 33-34 dereceye çıkıyor burası akşama uyuyamıyorum bende sağa dön sola dön su iç tuvalete git :oops: içimden resmen alev çıkıyor 3 tshirt değiştiriyorum günde. Eşim zavallım bi sprey şişesine su doldurmuş arada onu sıkıyor üstüme 🤣bide şimdiden böyleysem temmuzda ağustosta ne yapacağım bilmiyorum 😢
Eyvah eyvaaahh😂😂😂 muğlanın sıcağı da efsanedir 😱 Yandık valla nasıl olacak.
Geçen yıl temmuzda görümcem doğurmuştu, çok zor bu mevsimde nasıl doğurulur diye konuşmuştum😂 O zaman da sıcaktan çok korkuyordum, ağustosa denk gelmem inşallah diye dua ettim ama direk ilk ağustosa denk gelmem 🤦‍♀️🤣 ters tepti 😂

Eyvah eyvaaahh😂😂😂 muğlanın sıcağı da efsanedir 😱 Yandık valla nasıl olacak.
Geçen yıl temmuzda görümcem doğurmuştu, çok zor bu mevsimde nasıl doğurulur diye konuşmuştum😂 O zaman da sıcaktan çok korkuyordum, ağustosa denk gelmem inşallah diye dua ettim ama direk ilk ağustosa denk gelmem 🤦‍♀️🤣 ters tepti 😂
Aynı ben 🤣 yazın doğum yapmaktan çok korkuyordum bide turizmciyim. Korktuğum başıma geldi 🤣 neyse corona var zaten iş de yok 🤭

Kızlar doktorum gebelik şekerinden dolayı bir hafta diyet vermişti, aslında iyi de gidiyordu ama dün bozdum, bir hafta en baştan diyete başlamam mı gerekiyor?

Ben tesekkur ederim. Korkutmak icin soylemedim. (paronayo oldum valla yazmaya korkuyorum ) Bendede 4 5 hafta önce olmustu bir arkadaş yazmisti test yaptirdim onda cıkmis ama bende sorun cıkmadı. sendede cıkmaz 😍
Çıkmaz inşallah biz önlemimizi alalım 🤗 birşey olacaksa olur zaten elimizden geleni yapalım da, küçük bi ihtimal de olsa birbirimizi uyarmazsak nereden bileceğiz. Burada konuşmanın amacı o bence 😊

Aynı ben 🤣 yazın doğum yapmaktan çok korkuyordum bide turizmciyim. Korktuğum başıma geldi 🤣 neyse corona var zaten iş de yok 🤭
Ben de üzülüyordum işsiz kaldım diye şimdi ne güzel olurdu ikinci maaş ama gidiş ikibuçuk dönüş ikibuçuk saat sürüyor yol 3 vesait. Çişimi nasıl tutacaktım acaba 🤣

X