2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Sıcak su torbasını karnına ve beline değil de ayaklarına koyabilirsin. Karın ve bel çok tehlikeli. Sıcağın etkisiyle rahim içi kanamaya sebep olabiliyor.
Çok teşekkr ederim bilgii için 🙏🌸

Daha önce doğum yapmış arkadaşlar çatlak kremi olarak ne kullanmıştınız acaba?
Benim ilk hamileliğim ama bana tecrübeli bir eczacı arkadaşım lierac'ı önerdi, onu aldım kullanıyorum. Kendisi çevresindeki çok kişiye onu kullandırtmış ve hepsi memnun kalmışlar. Hem de sağlıklı bir ürünmüş.

Kızlar cinsiyet olayına erken çok takılmamak gerek. Benim ikinci oğluma doktorum çok hareketli erkek olabilir ama bu haftalarda çok yanılma oluyor kendini kaptırma kordonla karıştırma çok olabiliyor dedi. Ben 16 da %90 erkek diyerek öğrendim. Nette bir bakarsanız eğer o kadar çok haftalarda değişim olabiliyor ki bebek açılarına göre. İlerleyen haftalar idealdir. Erkek denincede yanılma payı oluyor. Annemin komşusuna doğum yapana kadar erkek deyip kızı olmuştu. Mavi giysilerle çıkmıştı ha

Devlet hastanesine gidiyordu hatta eşi erkek diye bebek hastaneye almaya gidiyormuş kızı oldu diye almamış tek dönmüşler hastaneden. Çok üzülmüştüm. Beşiğine kadar maviymiş. Annemler kız kıyafetleri almışlardı.
Doğmamış çocuğa don biçilmez diye boşuna demiyor büyüklerimiz Allah korusun doğum anında bile olumsuzluk olabiliyor

Yok kuzum ilk bebegim olcak nasip olursa. Ekim ayinda 16 haftalıkken gebeliğim sonlandırıldı cinsiyeti erkekti. Belki ondan bahsederken öyle anlamışsındır sen.. O bebeğime 1 parca bile bisey almamıştım bu sefer cinsiyeti öğrenince almaya başladım 🙏
Cnim cok gecmis olsun Rabbim bidaha gostermesin.eger seni uzmeyeceksem sorun neydi niye sonlandirild? Ins bu bebegini saglikla k8cagina alirsin💞

Yok kuzum ilk bebegim olcak nasip olursa. Ekim ayinda 16 haftalıkken gebeliğim sonlandırıldı cinsiyeti erkekti. Belki ondan bahsederken öyle anlamışsındır sen.. O bebeğime 1 parca bile bisey almamıştım bu sefer cinsiyeti öğrenince almaya başladım 🙏
K. bakma canm hatırlattım. Ben hislere çok inanıyorum bu sefer bebeğini sağ salim kucağına alacaksın inşallah.

Doğmamış çocuğa don biçilmez diye boşuna demiyor büyüklerimiz Allah korusun doğum anında bile olumsuzluk olabiliyor
Hep dua etmek lazım herşeye iyimser değilde şuda başıma gelebilir diyede ihtimalleri düşünmeliyiz. Cinsiyet şu olmuş bu olmuş ne farkeder. Sağlıklı hayırlı evlat önemli.

Cnim cok gecmis olsun Rabbim bidaha gostermesin.eger seni uzmeyeceksem sorun neydi niye sonlandirild? Ins bu bebegini saglikla k8cagina alirsin💞
Inşallah hepimiz sağlıkla alırız kucağımiza canim.🙏❣ Kalp anamolisi teşhisi konuldu ilk bebeğime, kalp atim sayısı çok düştu günden güne , o şekilde gebelik sonlandırıldı.

Inşallah hepimiz sağlıkla alırız kucağımiza canim.🙏❣ Kalp anamolisi teşhisi konuldu ilk bebeğime, kalp atim sayısı çok düştu günden güne , o şekilde gebelik sonlandırıldı.
Anladim cnim.amin cnim ins saglikla sihhatle zamaninda vaktinde kucaklariz minnoslari Rabbim komsenin kucagini bos birakmasin

20210601_162325.jpg
hanimlar, internetten böyle bi albüm aldim.10 sayfa. Her sayfa renkli desenli, içinden sticker da çıkıyor, bebegimin ultrason resimlerini yapistırıyorum...albümün 3 4 sayfasını doğum öncesi resimlere ayırdım, sonraki sayfalarda da ilk 1 yılından resimler yapistiricam nasip.olursa. böyle hoş bir albüm oluyor. Aklınızda olsun..

Eklentiler

• 20210601_161424.jpg
    20210601_161424.jpg
    35,2 KB · Görüntüleme: 25
Eki Görüntüle 2862174 hanimlar, internetten böyle bi albüm aldim.10 sayfa. Her sayfa renkli desenli, içinden sticker da çıkıyor, bebegimin ultrason resimlerini yapistırıyorum...albümün 3 4 sayfasını doğum öncesi resimlere ayırdım, sonraki sayfalarda da ilk 1 yılından resimler yapistiricam nasip.olursa. böyle hoş bir albüm oluyor. Aklınızda olsun..
Canım çok güzelmiş hangi site bende almak istiyorumm😍😍

X