2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Aman canım dikkat et en azından azalt ki ilerde senin de şekerini komple kesmesin doktor 🙄 Yiyeceğin zaman benim yerime de bi çikolata yiyiver 🙈😂 Biontech de olmuşsun şifa olsun, iyi yapmışsın bence. Ben de 2 doz biontech yaptırmıştım 2 ay önce.
Ah dikkat ettim bugün ve bundan sonrada etmeliyim yeniden, hayır yiyorum birde mide yanması iyice artıyor, her şekilde zarar yani 😂

Selam kızlar biz 28 haftalık olucaz 2gün sonra ama diğer haftalara göre bebeğimin hareketlerinde azalma var gibi sürekli kayıyor sertleşiyor içimde sizdede aynı şeyleri yaşıyomusunuz?

Kizlar seker yuklemem vardi. Aclik 79 tokluk 130 nasil sonuc 🤗
Sunu ictim

Eklentiler

• 20210906_103259.jpg
    20210906_103259.jpg
    62,7 KB · Görüntüleme: 48
Dün kontrolümüz vardı.şeker yüklemesi de yaptık ama benden üç kere kan aldılar 12 kadar ne yemek ne su zaten o şekerli su mahvediyor midemi :cry: bizim sıpa yine poz vermedi ulturasyon çıktısı için ama baktığımızda kuzum ağzını açmıştı.dili dudakları hepsini gösterdi sonra esnedi kapattı ağzını :KK37: oğlum 3,5 yaşında ama çok özlemişim bebek kokusunu onun dokunuşu emerken gözlerinin içine masum masum bakışını Allah'ım sağlıcakla kavuşmanızı nasip etsin inşallah

Dün kontrolümüz vardı.şeker yüklemesi de yaptık ama benden üç kere kan aldılar 12 kadar ne yemek ne su zaten o şekerli su mahvediyor midemi :cry: bizim sıpa yine poz vermedi ulturasyon çıktısı için ama baktığımızda kuzum ağzını açmıştı.dili dudakları hepsini gösterdi sonra esnedi kapattı ağzını :KK37: oğlum 3,5 yaşında ama çok özlemişim bebek kokusunu onun dokunuşu emerken gözlerinin içine masum masum bakışını Allah'ım sağlıcakla kavuşmanızı nasip etsin inşallah
Maşallah canim, benimkide hiç poz vermiyor kaç ay oldu resim alamadık doğru düzgün 😣❤ nasıl çıktı şeker sonucun

Merhaba kizlar ben sata gore ocak basi dogum gorunuyor ama doktorum bebek onden kosturuyor aralik sonu bekleyebiliriz dedi 🤣 sag boslugumda gibi yuruyunce agrim oluyor batma seklinde siddetli sizlerden hic bu sorunu yasayan var mi aranizda ? Hani su icip kosunca falak sismesi yasanir ya onun hafif ust kismi bicak sokuyorlar sanki

Selam kızlar dün kontrolumuz vardı doktorumuz dedi ki oğlunuz aynı ablasına benziyor gerçekten kızıma çok benziyor herseyi haftasiyla uyumlu şeker yüklemesi istemedi doktorum açlık tokluk 3 aylık şeker bakalım dedi bende hastanedeyim kan verdim tokluk vereceğim sizlerin doktorlarıniz yaptırdı mi şeker yüklemesi?

X