2021 Aralık Anneleri

Yorumlarda beni ekleyin diyenler olmuş nereye ekliyorsunuz 🙈 Sormadan edemedim abes olmadi inşallah 🤭

Cok ii ben sabah 8.00'dE geliyorum 18.00'de cikiyorum.Ozelsektor masabasi dogruduzgun ay sonu ve aybasi disinda is de yapmiyorum fakat artik son 2 saat kasiklarim oturmaktan batmaya basliyor
Oturmak da rahatsız ediyor uzun süre ayakta durmak da
En güzeli yatmak:))

Saka bir yana sabit kalmamalıyız hiçbir pozisyonda bence

Yeni bi şey daha öğrendim şu an
Bunu hiç bilmiyordum 😯
Hickirigini bile hissediyorsun ben bikere saymistim 72 defa hickirmisti ayrıca direkleri kafası dizi oralarını bile hissediyorsun karnına dokununca karnında döndüğünü felan ayyy muhteşem bişey 😍

Arkadaşlar herkese merhaba. Öncelikle herkesin bebişini Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. 14 haftalık oldum ben de. Ara ara girdim bakındım buraya ama önceleri yazmadım hiç. Duymuşsunuzdur bu akşam SGKlı tüm çalışanlara aşı tanımlandı. Ben olmayı düşünmüyorum şuan. Sizi merak ettim olmayı düşünen var mı ?
Benim doktorum kesinlikle olmamı söyledi covit olunca bebeklerde kalıcı zarar ölü doğum vs oranı çokmuş ağır geçirme riskini göze alabiliyor musun dedi covit olan gebeleri görsen bir dk beklemeden asini olursun dedi tetanoz Grip aşısı gibi düşün dedi sonuç olarak aşımı olacağım randevumu aldım

Benim doktorum kesinlikle olmamı söyledi covit olunca bebeklerde kalıcı zarar ölü doğum vs oranı çokmuş ağır geçirme riskini göze alabiliyor musun dedi covit olan gebeleri görsen bir dk beklemeden asini olursun dedi tetanoz Grip aşısı gibi düşün dedi sonuç olarak aşımı olacağım randevumu aldım
Bende olmayı düşünüyorum yaa doktoruma danışacağım mutlaka zaten banada çıkmış Allah korusun yoğun bqkımlıkm olmayalım

Calisan arkadaslar gunluk kac saat calisiyorsunuz
özel sektör çalışanıyım 08:30-17:30 mesaim, evden 8 de çıkıyorum akşam 6 da evde oluyorum. masa başı çalışıyorum oturmak mahvediyor. özellikle son 1 haftadır ciddi bel ağrısı yaşıyorum. kuyruk sokumum falan çok ağrıyor. akşam eve gidince hep yan yatıyorum oturamıyorum :KK43:

aynen ben de cumartesi yarım gün onu saymayı unutmuşum :işsiz:evde de bir çocuk var yazık şimdiden ilgisiz kalıyor diye çok vicdan yapıyorum :KK61:
Aynen benimde 9 yaşında bir oğlum var kuzum evde duruyor ne var bayanlara ctesi çalışmak yasak olsa yavrularımıza yazık oluyor ya o vicdanı ben 9 senedir yapıyorum canım inş doğumdan sonra rabbim yüzümüze bakarda hemen işe dönmek zorunda kalmayız canım

Benimki rahatsız olunca tık tım yapıyor sanırım 😂
Gaz sorunum da var bu ara o yüzden çok kestiremiyorum
Bi o tık hareketini denediğim için eminim 😬
Gaz bende de var hele akşamları abowww atom bombası gibi 🤭🤭 ama gazla onu ayırt ediyorum gaz yukarıda bağırsak hareketleri ama bebiş aşağıda rahimde kasıklardan geliyor canım

Gaz bende de var hele akşamları abowww atom bombası gibi 🤭🤭 ama gazla onu ayırt ediyorum gaz yukarıda bağırsak hareketleri ama bebiş aşağıda rahimde kasıklardan geliyor canım
Benim karnım hiç aşağıda değil ya
Senin anlattığının tam tersi
Gaz her yerde oluyor 😂
Bebek veya şişen karnım göbeğimin o tarafta daha çok
Daha ortada benim karnım

Arkadaşlar herkese merhaba. Öncelikle herkesin bebişini Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. 14 haftalık oldum ben de. Ara ara girdim bakındım buraya ama önceleri yazmadım hiç. Duymuşsunuzdur bu akşam SGKlı tüm çalışanlara aşı tanımlandı. Ben olmayı düşünmüyorum şuan. Sizi merak ettim olmayı düşünen var mı
Ben doktoruma sordum yaptır dedi. ama nedense hiç içime sinmiyor. çünkü başka bir kadın doğumcu yaptırma demiş arkadaşa. daha kendi aralarında kesin bir bilgi yok?? Biraz daha araştırıcam

X