2021 de ikiz annesi olacaklar kimler

Arkadaşlar merhaba bende yeni haberler var .geçen hafta Cuma’dan bu yana tansiyonum normalden yüksek çıkmaya başlamıştı.nidicard kullandığım için ve hep çok düşük çıktığı için hiç dert etmiyodum tansiyonu.ummadığım yerden vuruldum😬 en son 14/9 civarında çıkmaya başlayınca hastahaneye gittik ,hastanede yatarak baktılar normal çıktı ,idrarda temiz ,ama eve geldik gene yükselmiş .(yatarak hep daha düşük çıkıyor galiba ) .pazartesi randevumuz vardı .doktor bebeklerden birinin suyunun azaldığını ve gelişiminin diğerine göre yavaşladığını söyledi ) bu durumda her ne kadar alfamet tansiyon ilacı verse de bu durumları değerlendirip haftaya bebekleri almaya karar verdi .anlıycağınız haftaya sezaryan var 🤭 36 yı bitiririm diye bekliyodum.. tansiyonu evde ölçüyorum ama eskisi gibi düşük değerler göremiyorum . Böyle yani tabi beni aldı sorular acaba bebekler Nası olacak ,küvete girerler mi ,tansiyonu normale çekebilir miyiz ,bu nedenle beklesek mi ? Ama doktoruma da güveniyorum sıkıntı görmese beklerdi.
Hangi gün doğumun belli mi?haftan iyi riske atmamak için en güzelini düşünmüş doktorun bizlere de dua et doğumda hepimiz sağlıkla kavusalim inşallah

Yine de çok güzel taşıdın canım inan hepimiz beter durumdayız hiç kolay değil 2 çocuk taşımak tez zamanda kucağına gelirler inşallah nasıllarmış canım peki ultrason ile aynı mı doğdular kilo olarak
solunum cihazini cikarmislar, dunden beri kendileri nefes aliyorlarmis🤲🤲doktor da iyiler diyor, cok fazla birsey de soyleyemiyor, cok kucukler diyor. canim en son doppler cekilmisti 6 gun oncesinde, ona gore 100gr.kadar eksikleri vardi dogduklarinda, 1920-1950 gr gosteriyordu doppler,1820-1860 gr dogdular.

Estağfurullah canım istedigin kadar sor. Seni.anliyorim. Tansiyon tek basina kontrol altına alınabiliyor ama idrarda protein çıkarsa malesef sıkıntı. Yani ikisinin.birden olması gebelik zehirlenmesi oluyor.ve.anne.bebek için hayati tehlike oluşturuyor. Genelde.dogum kararı alınıyor. Doğum sonrası bile 2 ay düşmedi tansiyonum tansiyon hastası olarak kalabilir sin bile dedi doktor. Şükür ki kalmadı bende. 2 ay sıfır tuz ile yedim yemekleri
Suan tansiyon yok cok sukur protein de gececi olabilir takip edelim dedi aklim hep orda hayirlisi kimseyi korktuguna ugratmasin Rabbim 2 hafta nasil beklicem bilmiyorum canim valla
Diğer kalbi duran bebeği vücut atmaya çalıştığı için onun etkisiyle oldu diyor doktorum kaybalon ikiz sendromunda diğer kalbi duran bebeği gebelde vücut yok ediyormuş ama bende öyke olmadı
Rabbim en kisa zamanda yuzunu guldursun insallah canim kelimelerin hic bir anlami olmuyor ama insan konusuyor iste. Ama bebeginin ssglikli olmasi olumlu bir durum sukur ki saglikli bebeklerin olacak anlamina gelir sonucta insallah
solunum cihazini cikarmislar, dunden beri kendileri nefes aliyorlarmis🤲🤲doktor da iyiler diyor, cok fazla birsey de soyleyemiyor, cok kucukler diyor. canim en son doppler cekilmisti 6 gun oncesinde, ona gore 100gr.kadar eksikleri vardi dogduklarinda, 1920-1950 gr gosteriyordu doppler,1820-1860 gr dogdular.
Yerim onlarin cigerlerini ben masallah 😍

1 kere anladımda yazdım. Yoksa tabiki yenmez yanlış anlaşılmışım.:) evimde yapacak biri yoktu canım cok cektı bende yedim. Normalde hayatımda toplasan 2 ya da 3 kere yemışımdır.
Aynen canım yanlış anlaşıldın ben de yedim ne olacak ki yazınca zararını bilmiyorsun gibi anlaşıldı canın çekmiş yemişsin bir şey olmaz Allahın izniyle 😁

Ay bin şükür ya kendileri nefes alıyorsa bir süre sonra emzirmeye geçersiniz canım

hareketler sekerle değil zaten ,az yediğim için olabilir mi diye sordum cünkü daha cok yediğimde daha cok ediyorlar en fazla tokluk 116 ac, 101 cıktı
Yemenle ilgili olabilir canim doktorlar da der ya hep sekerli bise yeyip takip et hareketleri diye mutlaka ilgisi vardir. Bide tabi yerleri daraliyo o da etkilidir

1 istedin Rabbim 2 verdi sana bagislasin inşallah 😍
Ahh aynen öyle oldu canım. Umarım hayırlısıyla bu kez sağlıcakla kucağımıza alırız yavrularımızı ❤🍀

Kızlar bide ben 6+4 oldum ama çok fazla gögüs hassasiyeti, ağızdan gaz ve koku dışında belirtim yok normal mi? Oğlumda da gerçi öğürme ve koku hassasiyeti dışında çok bişeyim olmamıştı 😁

Açlıkla tokluk şekerin arasında çok fark yok canım çok mu az yiyorsun ki

Sanırım ya korkumdan eskisi gibi yiyemiyorum toklugun sınırı 140 sanırım işte şimdilik günde 7 kere olctugm için ara öğünler kaçıyor alışamadım daha düzene 🙈🙈

Yemenle ilgili olabilir canim doktorlar da der ya hep sekerli bise yeyip takip et hareketleri diye mutlaka ilgisi vardir. Bide tabi yerleri daraliyo o da etkilidir

Aynen aynen tatlı ya da karbonhidrat yediğimizde nasıl cosuyurlar ya 2 gündür öyle değil amann hayırlısı ile dogursak bı bizim bir de değil iki stres 😖😖

Aynen aynen tatlı ya da karbonhidrat yediğimizde nasıl cosuyurlar ya 2 gündür öyle değil amann hayırlısı ile dogursak bı bizim bir de değil iki stres 😖😖
Ondan canim mutlaka tatli azalinca miniklerin hosuna gitmedi bu durum 🙈 insallah insallah aynen ikisini de ayri ayri dusunuyoz verene bin sukur 🤗

M minikzelal Ay yemin ederim kendi çocuğum gibi sevindim :) Allah izin verirse 2 kilonun üzerine çıkar sonra hop eve :)
Kizlar tam vajinanin ustunde hareket ediyolar mi sizin de amaniin nasil bir sey o😰
Benim öyle. Özellikle bazen yatarken otururken serbest bırakıyorum bacaklarımı. Birde hafif açıksa vurduklarinda sanki biri dışardan vurmuş gibi oluyorum.

Bu arada ciğer geliştirici iğneyi soran oldu mu ya? Benim randevu taa pazartesi.

M minikzelal Ay yemin ederim kendi çocuğum gibi sevindim :) Allah izin verirse 2 kilonun üzerine çıkar sonra hop eve :)

Benim öyle. Özellikle bazen yatarken otururken serbest bırakıyorum bacaklarımı. Birde hafif açıksa vurduklarinda sanki biri dışardan vurmuş gibi oluyorum.

Bu arada ciğer geliştirici iğneyi soran oldu mu ya? Benim randevu taa pazartesi.
Suan icin gerek yok dedi igneye canim 2 hafta sonra ne der bakalim
Evet ya çok değişik bı duygu 😮😮
Bi de vajinada agri oluyor sonrasinda 😰

X