2021 de ikiz annesi olacaklar kimler

Ahh aynen öyle oldu canım. Umarım hayırlısıyla bu kez sağlıcakla kucağımıza alırız yavrularımızı ❤🍀

Kızlar bide ben 6+4 oldum ama çok fazla gögüs hassasiyeti, ağızdan gaz ve koku dışında belirtim yok normal mi? Oğlumda da gerçi öğürme ve koku hassasiyeti dışında çok bişeyim olmamıştı 😁
Benim bu haftaya kadar göğüs büyümesi dışında hiçbir belirtim olmadi. Ne bulantim oldu, ne tiksinmem oldu hicbir belirtim yok hala

Sanırım ya korkumdan eskisi gibi yiyemiyorum toklugun sınırı 140 sanırım işte şimdilik günde 7 kere olctugm için ara öğünler kaçıyor alışamadım daha düzene 🙈🙈
Normal düzende yiyip baksan dahs doğru değil mi canım doğuma kadar bu şekilde mi devam edeceksin beslenme olarak öyleyse sıkıntı yok ama bence senin değerler normal ya

@minikzelal Ay yemin ederim kendi çocuğum gibi sevindim :) Allah izin verirse 2 kilonun üzerine çıkar sonra hop eve :)

Benim öyle. Özellikle bazen yatarken otururken serbest bırakıyorum bacaklarımı. Birde hafif açıksa vurduklarinda sanki biri dışardan vurmuş gibi oluyorum.

Bu arada ciğer geliştirici iğneyi soran oldu mu ya? Benim randevu taa pazartesi.
Bugün gittim ben şuan için gerek yok dedi canim ama 32 de ısrar edecem 3 hafta sonra kontrol

Normal düzende yiyip baksan dahs doğru değil mi canım doğuma kadar bu şekilde mi devam edeceksin beslenme olarak öyleyse sıkıntı yok ama bence senin değerler normal ya

Canım doktor da zaten 104 sınır ve benim de 104 olunca bı haftalık gözlem istedi ki 2 gündür yapıyorum açlık tokluk dediğin gibi ustlerde değil Ama ben diğer grupta bikac hafta önce yemek yedikten sonra midem kazıniyor gibi oluyor diyordum çok tok olmama rağmen, şekeri olanlar böyle olurmus haftaya esnetir inşallah bizimkiler zaten ufak doğuyor bari mümkün olduğunca beslenmiş olsun 😑

Canım doktor da zaten 104 sınır ve benim de 104 olunca bı haftalık gözlem istedi ki 2 gündür yapıyorum açlık tokluk dediğin gibi ustlerde değil Ama ben diğer grupta bikac hafta önce yemek yedikten sonra midem kazıniyor gibi oluyor diyordum çok tok olmama rağmen, şekeri olanlar böyle olurmus haftaya esnetir inşallah bizimkiler zaten ufak doğuyor bari mümkün olduğunca beslenmiş olsun 😑
Anladım canım az kaldı Allahın izniyle canım

Çok sevindim yaa bende mi Bi gariplik var diye düşünüyordum 🙈😁
Yok valla ben de aynısını düşünüyordum hatta hiç belirtim yok diye ilk haftalar bebeklere bir sey oldu diye korka korka doktora gidiyordum. Cok şükür şimdiye kadar hiç sorun yaşanmadı şimdi de şükrediyorum çok rahat hamilelik geçiriyoruz valla bulunmaz nimet 🤗😊

canim gecmis olsun, birinin suyu azaldiysa yada gelisimi yavasladiysa, icerde oksijensiz kalma riskini goze alip bekletmiyor doktorlar, haftan da iyi oldugu icin doguma aliyorlar. dogum yapmadan onceki haftamda 32.haftada bende de bebeklerden biri 1 hafta geriye düşmüştü, hemen doppler istedi doktor, kan akisinda sıkıntı cikarsa hemen doguma alacakti, oksijensiz kalirsa sıkıntıya duser bebek demisti. dopplerde sorun cikmadi, bebekler de haftasinda gorundu ama 1 hafta sonra suyum geldi. hastanede ultrasonda bebeklerin ikisi de makat geliş, o kadar boşalan suya ragmen icerde sulari iyi, acilma yok, rahim uzunlugu iyi, nstde sanci yok, onlarin dogmaya niyeti yok ama gelen su sonrasi enfeksiyon riski yuzunden doguma alindim.benim de hala aklimda, keske bekleyebilseydik.. ama bir sekilde risk gorunuyorsa, haftan da ileriyse pek riske girmiyorlar canim, dogum ilk secenekleri oluyor. sen de sıkma kendini, bebeklerinin haftasi da kilosu da bizden cok cok daha iyi, doktoruna guven, icini rahat tut. kuvez ihtimali aklinin bir kosesinde dursun ama kesin girecekler diye de uzme kendini, bebeklerin icin en iyisi nasil olacaksa oyle olsun.
Teşekkür ederim canım gerçekten insanın içini ferahlatıyorsun💞ben doktoruma güveniyorum işini iyi yapan bi insan .inşallah sen de kuzucuklarına tez sonra zamanda sağlıklıca kavuşursun.dualarım onlarla🤲

X