2021 de ikiz annesi olacaklar kimler

Kızlar iki gündür koltuğa çakılıp kaldım .Uyumuyorlar bir türlü .Kapıya beşik bağladım. Biri de orda . Çok sevdiler sırayla yatırıyorum . İnş alışmazlar.

Eklentiler

• EE333D51-A3D2-4271-AA76-37F2FCDFFAC5.jpeg
    EE333D51-A3D2-4271-AA76-37F2FCDFFAC5.jpeg
    145 KB · Görüntüleme: 50
Kızlar iki gündür koltuğa çakılıp kaldım .Uyumuyorlar bir türlü .Kapıya beşik bağladım. Biri de orda . Çok sevdiler sırayla yatırıyorum . İnş alışmazlar.
Sevsinlerr senii prenses🤩🤩 belki alisabilirler kuzum ama mecburuz iki bebbeyi ayni anda nasil durdurabiliriz kii el mecbur ya elektriklide sallaniyolar ya ayakta illa bisey gerekiyor

Saçlarimi boyadim kaşımı biyıgımı aldim 🤩🤭🤪 diger bakimlarimi da yaptim kendime bakmayi özlemişim resmenn bu kadar mi fark eder 🤪🤭🤭
Vallaha ben de perişanım o saydıklarına çok ihtiyacım var en son doğumdan önce gittim kuaföre bu gidişle de bir sene gidemem heralde . O değilde şu epilasyon işi çok canımı sıkıyor . Lazere gitmek acaba sezeryana bir zarar verir mi bilginiz var mı

Anladım kuzum bilmiyorum ki kişiye özel mi yoksa fayda sağlayan bir şey mi anlamadım. Peki dize kadar mıydı yoksa dizüstü olanlardan mı alayım bir tane dursun. Damarlarım çok belirgin varis vs olmasın diye doktora sorup tedbiren kullanırım olmadı
Kuzum doğum yapacağın hastaneye bir sor önce bence ,genelde hastaneler giydiriyormus.

Vallaha ben de perişanım o saydıklarına çok ihtiyacım var en son doğumdan önce gittim kuaföre bu gidişle de bir sene gidemem heralde . O değilde şu epilasyon işi çok canımı sıkıyor . Lazere gitmek acaba sezeryana bir zarar verir mi bilginiz var mı
Yok cnm ya 6 aylik olsunlar bende gidecegim lazere

Canım benimki evde vardı, daha önce beli ağrıdığında almıştı eşim marka yok üstünde.. Kendince sıkılığını ayarlıyorsun, takması çıkarması pratik bir korse. Ben 2 hafta taktım o da çok düzenli değil ama düzenli takılsa işe yarar bence. Şöyle bişey:Eki Görüntüle 2935136 Eki Görüntüle 2935137
Ben de şortlu gibi olup göğüs altına kadar olanlar var ya ondan düşünüyorum 1 hafta kadar sonra alırım epey indi göbeğim sadece karnımı toplamam lazım
Oyy yerim ben onu annesi 🤗 ben olsam alışırım çok keyifli görünüyor 😁

Eki Görüntüle 2934779
Bu grup hamile göbeği görmeyi özlemiştir 🤪 kızlar ya ben enine enine çatlıyorum. Bakıyorum boyuna çatlamış herkes benim niye enine enine derin derin çatlamam 🙄 ne fark eder derseniz bilmiyorum merak ettim🤓 keşke çatlamasaydım bari dursa çatlaması 🤲🏻
Valla özlemiştik ☺️ Benim göbek deliğimin etrafında var bir kaç çatlak ve yatay şekilde dik değil . Bol bol yağ sür son haftalar çok geriliyor

Ben de şortlu gibi olup göğüs altına kadar olanlar var ya ondan düşünüyorum 1 hafta kadar sonra alırım epey indi göbeğim sadece karnımı toplamam lazım

Oyy yerim ben onu annesi 🤗 ben olsam alışırım çok keyifli görünüyor 😁
Boyları uzayınca da tavana bağlarız heralde şimdilik kapı yeterli

Benim şimdiden baya var 😕 pek engel olmuyor sanırım 🙄
Yok ya ben bu çatlak işini çözemedimde sizi de bilemem bana biraz genetik gibi geliyor oldu mu oluyor işte beş çocuktan sonra ben de yırtılmadık yer kalmadı şu karın gerdirmeye biraz sıcak bakabilirim belki . Şu kızlar az büyüsün . Birde açık tenlilerde biraz fazlamı oluyor acaba ?

Yok ya ben bu çatlak işini çözemedimde sizi de bilemem bana biraz genetik gibi geliyor oldu mu oluyor işte beş çocuktan sonra ben de yırtılmadık yer kalmadı şu karın gerdirmeye biraz sıcak bakabilirim belki . Şu kızlar az büyüsün . Birde açık tenlilerde biraz fazlamı oluyor acaba ?
Büyük oranda genetik sanırım 🙄 benim annemin de her yeri çatlak☹️ İlk hamileliğim ve çatladı baya genelde nemlendirmeye dikkat ettim. O ameliyatı bile araştırdım biraz fazla sancılı imiş gözümü korkuttu. Açık tenli değilim ama açık tenlilerde daha çok oluyormuş canım.

X