2021 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    285
Nasıl gidiyor.kacinci haftadasiniz
Çok şükür ikinci denemede güzel haberi aldık. Fazla bulantım var bir kere çıkardım. 10+6 yım. Haftaya cuma ikili teste gideceğim. Kanımda pıhtılaşma ve tekrarlayan düşük öyküm olduğu için kan sulandırıcı kullanıyorum. Pek bir şey yiyemiyorum bulantı ve iştahsızlık var. Bakalım bulantı geçtikçe yavaş yavaş yemeye başlarım.siz de durumla nasıl?

Nasıl gidiyor kacinci haftadasınız. Sıkıntılar yaşadınız mı. Normal gebelik olsa bu kadar korkarmiydim bilmiyorum ama bi şey olacak korkusu fazla
9+2 benim üçüncü denemem.İlki hiç tutmadı ikinci tuttu maalesef kalp atışı alamadık .Şimdi kan sulandırıcı kullanıyorum .5.haftadan beri kahverengi lekelenmem o biraz zorluyor beni .Mide bulantısı çok hafif dün çıkardım sadece onun dışında sakızla geçiştiriyorum .Çalışıyorum aynı zamanda ilkokul öğretmeniyim çocuklarım okula geliyor .Akşamları ayaklarım inanılmaz ağrıyor yorgunluk çok var .sağlıklı ilerlesinlerde vakti zamanında kucağımıza alalım gerçekten hep bir acaba insanın içinde olması korkutucu .
Senin nasıl gidiyor ?

Çok şükür ikinci denemede güzel haberi aldık. Fazla bulantım var bir kere çıkardım. 10+6 yım. Haftaya cuma ikili teste gideceğim. Kanımda pıhtılaşma ve tekrarlayan düşük öyküm olduğu için kan sulandırıcı kullanıyorum. Pek bir şey yiyemiyorum bulantı ve iştahsızlık var. Bakalım bulantı geçtikçe yavaş yavaş yemeye başlarım.siz de durumla nasıl?
9+2 deyim daha yolum var size göre.benimde 3. Transferimde olumlu oldu.1. Tutmadı ikincisi kimyasal oldu. Kanda pıhtılaşma var mı bende bilmiyorum ama dr coraspirin son haftalara kadar kullanacağız dedi .bir zarardı olur mu acaba.bulantim yok denecek kadar az.embryonuz pgt li mi .benimki değildi.2bb kalitesinde idi.insallah sağ salim bu sureci atlatırız. Terslik olacak diye korkuyorum.Allah korusun

9+2 benim üçüncü denemem.İlki hiç tutmadı ikinci tuttu maalesef kalp atışı alamadık .Şimdi kan sulandırıcı kullanıyorum .5.haftadan beri kahverengi lekelenmem o biraz zorluyor beni .Mide bulantısı çok hafif dün çıkardım sadece onun dışında sakızla geçiştiriyorum .Çalışıyorum aynı zamanda ilkokul öğretmeniyim çocuklarım okula geliyor .Akşamları ayaklarım inanılmaz ağrıyor yorgunluk çok var .sağlıklı ilerlesinlerde vakti zamanında kucağımıza alalım gerçekten hep bir acaba insanın içinde olması korkutucu .
Senin nasıl gidiyor ?
Merhaba hikayemiz çok benziyor. 3 denemem benimde .bende öğretmenim. Dr rapor vardı. Gitme dedi. 30 gün. Okulda maske ile çok zorlanıyordum.9+2 gundeyim bende.1. Transfer tutmadı. 2.kimyasal oldu. 3. Pozitif .Inşallah sonu iyi olur .embriyom 2bb idi çokta umutlu değildim. Ama bu zamana geldik. Şimdilik kanamam olmadı inşallah olmazda. Sizde iyi takip edin.bence sizde rapor alın.dinlenin

Çalışanlara daha zor canım Rabbim kolaylık versin 🙏😔

Prilam benim sağ kolum gibi oldu, onsuz naparım bilmiyorum 🤣

Canım nedir durumun, doktora gittin mi?

İnşallah kalp atışını duyarsın canım. Böyle kürtaja alıccam diyip sonra kalp atışı duyan çok anne var. İnşallah sende onlardan biri olursun, dualarımız seninle 🙏

Ben ilaçsız duramadım canım. Hiç yemek yiyemiyorum prilam olmadan. Son bir haftadır uyku ve yorgunluk var. Ben ya prilam ya da folidace folikasitten diye düşündüm ama yüksek ihtimal prilam yüzünde. Benim de akşamları yoğunlaştı kusma ve bulantı.

Ben şuan 11+4üm. Doktor folik asiti ne zaman bıraktırıyor ki canım acaba? Kendi başıma bıraksam birşey olur mu acaba?

Canım benim bildiğim riskli gebeliklerde veya tüp bebek gebeliklerde yapıyorlar. Harici kendi parasıyla yaptıranlar da oluyor,kendi isteğiyle. İmkan olsa yaptırmak isterim ama risk görüşmeden yaptırmak çok pahalı geliyor 🙈

Daha önce bir arkadaşımız da söylemişti ama, kandan mı bakıyor yoksa ultrasonda mı bakıyor canım, nasıl oluyor cinsiyete bakma işi?
Canım ben bırak demedim prilam da folikasit sayılıyormuş fazla içmen sıkıntı olabilir diye söylemek istedim doktor prilam içiyorsan başka folikasit içme dedi doktoruna sor fazla içme

9+2 deyim daha yolum var size göre.benimde 3. Transferimde olumlu oldu.1. Tutmadı ikincisi kimyasal oldu. Kanda pıhtılaşma var mı bende bilmiyorum ama dr coraspirin son haftalara kadar kullanacağız dedi .bir zarardı olur mu acaba.bulantim yok denecek kadar az.embryonuz pgt li mi .benimki değildi.2bb kalitesinde idi.insallah sağ salim bu sureci atlatırız. Terslik olacak diye korkuyorum.Allah korusun
Ben histeroskopi yaptırdım sonra ikinci denememizde oldu. Birinci kalite dediler. Dna testi yaptırmadık. Olumlu düşünün olumlu olsun.

Merhaba hikayemiz çok benziyor. 3 denemem benimde .bende öğretmenim. Dr rapor vardı. Gitme dedi. 30 gün. Okulda maske ile çok zorlanıyordum.9+2 gundeyim bende.1. Transfer tutmadı. 2.kimyasal oldu. 3. Pozitif .Inşallah sonu iyi olur .embriyom 2bb idi çokta umutlu değildim. Ama bu zamana geldik. Şimdilik kanamam olmadı inşallah olmazda. Sizde iyi takip edin.bence sizde rapor alın.dinlenin
Açıkçası bende 2 hafta okula gitmedim evde dinlendim .Benim embriyom 4bc Allah yeterki ol desin.cuma günü kontrolüm var bakalım inşallah her şey yolunda gider .Sıkıntısız geçer .Rahat rahat hamileliğim keyfini süreriz .

Benim ablam da hamile şuan 13 haftada aramızda 3 hafta oynuyor ikimizin doktoru farklı geçen hafta cuma ikili test için dedi o zaman kıza benziyor dedi doktor bugün sonuç için gittiğinde net anlamda kız dedi biz emin olamadik değişir mi acaba diye
İkili testlerdeki söylenen cinsiyet söylenene göre pek değişiklik olmuyor sanırım ne dendiyse aynısı çıkıyor diye yorumları okumuştum, hayırlısı olsun sağlıklı olsunlar hayırlı evlat olsunlar inşaAllah

Senin nasıl gidiyor ?
İnş sağlıkla ilerlersiniz. Kan sulandırıcı hap ve iğne kullanıyorum ben de. İnş sağlıkla kucağımıza alırız . Ben de pilates eğitmeniyim. Öğrenci sayım az , kendimi yormadan devam ediyorum. Ayaklarımı eve gelince yüksekte olacak şekilde uzanıyorum.

Merhaba herkese sağlıklı gebelikler diliyorum🙋🏻‍♀️ Allah nasip ederse Kasım annesi olacağım Kasım başı gibi doğum görünüyor.Kabızlık ile nasıl baş ediyorsunuz çok sıkıntılı haldeyim 😔
Benimde yeni başladı kabızlık 4+3 bu gün bilmiyorum böyle devam ederse ne yapçam ki ben bol bol su içiyorum aslında şişe hep yanımda

Harika 🧿 Darısı başıma 🤲❤️ Ben de coraspin ve oksapar 0.4 kullanıyorum,daha 4+2yim biz hemen başladık, inşallah ben de duyabilirim kalp atışı bu sefer. En büyük korkum ama inşallah bu sefer sağlıklı bir gebeliktir 🤲
Bende hemen başladım iğneye nasıl gidiyor acaba hamilelik kalbini duydunu mu

İnş sağlıkla ilerlersiniz. Kan sulandırıcı hap ve iğne kullanıyorum ben de. İnş sağlıkla kucağımıza alırız . Ben de pilates eğitmeniyim. Öğrenci sayım az , kendimi yormadan devam ediyorum. Ayaklarımı eve gelince yüksekte olacak şekilde uzanıyorum.
İnşallah hepimiz hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız.Kan sulandırıcılar bende lekelenme yapıyor hapı kesti ama iğneye devam ediyorum . Gerçi lekelenmelere alıştım artık 5.haftadan beri var çünkü .Bu ara bende yorgunluk yapınca bende ayaklarımı yüksekte olacak şekilde uzanıyorum .

Çok şükür bugün duyduk🤲 İnşallah sağlıkla ilerler 🤲 Darısıı başınıza 🤲 Bu arada kabızlık geçen haftalar kadar zorlamıyor beni, sanırım vücut biraz alıştı☺️
Kaç haftalık oldunuz tam canım çok sevindim darısı başıma bende çok streslıyım kayıplardan sonra kullandığım ilk iğne tedavim çok korkuyorum ve aklım hep orda kalbinin attığını duymak istiyorum 🙏ben 4+3 ne zaman gidiyim sizce Dr a gittim ilaç yazdırdım henüz görünmez die bakamadı

X