2021 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    285
Kizlar cinsiyet tahmini yapabilen çıkacak mı aranizdan?doktorum bir şey demedi. 11+6 dan foto atıyorum. Tüp bebişimi

Bi bakar misiniz bebegime maşallah alirim

Eklentiler

• 20210329_155927.jpg
    20210329_155927.jpg
    36,9 KB · Görüntüleme: 74
Seninle aynıyız canım bende ay başında gitmiştim en son kontrolüm haftaya , inşallah miniğini sağlıklı büyümüş görürsün:) ultrason resmi paylaşır mısın bakalım ne kadar olmuşlar merak ettim bende :)
Büyümüş kocaman olmuş 2 hafta önce gittiğimde hiç bi yeri Belli değildi şimdi elleri ayakları çok netti. Kıpır kıpır hareketli hopluyorddu içerde hatta cinsiyet bile tahmin etti erkek dedi 😊

Eklentiler

• 16170241283918470026896697294295.jpg
    16170241283918470026896697294295.jpg
    80,9 KB · Görüntüleme: 80
Büyümüş kocaman olmuş 2 hafta önce gittiğimde hiç bi yeri Belli değildi şimdi elleri ayakları çok netti. Kıpır kıpır hareketli hopluyorddu içerde hatta cinsiyet bile tahmin etti erkek dedi 😊
Yaa yeriiim kocaman olmuşsun senn:)
Kese şekli fasulye gibi erkek derler gerçekten o şekilde olunca:) sağlıkla gelsin kuzum çok sevindim inşallah bende görebilirim böyle ❤ ara ara belirtilerim gidiyor korkuyorum hep😔

Yaa yeriiim kocaman olmuşsun senn:)
Kese şekli fasulye gibi erkek derler gerçekten o şekilde olunca:) sağlıkla gelsin kuzum çok sevindim inşallah bende görebilirim böyle ❤ ara ara belirtilerim gidiyor korkuyorum hep😔
Hiç korkma bende de hiç bişi yok yemem içmem yerinde sağlıkla sende görürsün inşallah miniğini 🙏🙏

Merhaba kızlar, hamilelikte kötü rüya gören oldu mu aranızda. Rüyamı anlatmayayım ama ben gördüm çok korktum bir şey mi oldu ya da olcak mı , bana mesaj mı bu diye aklıma çok takıldı. Sizde oluyor mu
Bu gece kötü rüya gördüm çok korktum kalktım hemen namaz kıldım iki rekat biraz rahatladım, az öncede doktordan geldim çok şükür bir sorun yok her şey yolunda dedi. Korkmayın dua edin dua ederek uyuyun içinizi ferah tutun

Bu gece kötü rüya gördüm çok korktum kalktım hemen namaz kıldım iki rekat biraz rahatladım, az öncede doktordan geldim çok şükür bir sorun yok her şey yolunda dedi. Korkmayın dua edin dua ederek uyuyun içinizi ferah tutun
Çok sevindim canım iyi olmasına ❤ inşallah görmeyiz bidaha bilinçaltımız korkutuyor resmen. Cinsiyet tahmini yaptı mı:)

İnşallah canım 🤲🤲özelin sonuçlarıda düşüyor bende ama ilden ile değişiyor mu bilemedim.. Hastaneyi arayın sorun isterseniz çıkmıştır muhtemelen
Yarın bir daha arayacağım canım ulaşamadım bu gün. Verdikleri numara da açmıyor 😡
Bebek 3 aylık oldu inş sağlıkla kucağımıza alırız hepimiz 🤲 bu benim eşim hala korkuyor bana yaklaşmaya.
Bikaçgündür kendimi iyi hissediyorum diyoki daha zamanı değil zaten 1.5 sene sonra hamile kaldın bizim başımıza herşey gelebilir diyor adam ya 😂☹️ bide zorlasam Allah korusun bi lekelenme falan olsa benden bilicek.. Bu erkekler niye böyle 9 ay boyunca yaklaşmaz bu yanıma benim sinir oldum adama 😂
Seninki yanaşmıyor ne güzel. Benimki de hamile kaldığımdan beri sen bi güzelleştin diyor. Hamile kalınca çekici geldim adama heralde 🤣🤣
Merhaba kızlar, hamilelikte kötü rüya gören oldu mu aranızda. Rüyamı anlatmayayım ama ben gördüm çok korktum bir şey mi oldu ya da olcak mı , bana mesaj mı bu diye aklıma çok takıldı. Sizde oluyor mu
Bende sürekli öyleyim canım. Bazen korkunç, bazen saçma sapan anlamsız, kopuk kopuk şeyler görüyorum. Hormonlar dan dolayı olur diyorlar hep.

Yarın bir daha arayacağım canım ulaşamadım bu gün. Verdikleri numara da açmıyor 😡

Seninki yanaşmıyor ne güzel. Benimki de hamile kaldığımdan beri sen bi güzelleştin diyor. Hamile kalınca çekici geldim adama heralde 🤣🤣

Bende sürekli öyleyim canım. Bazen korkunç, bazen saçma sapan anlamsız, kopuk kopuk şeyler görüyorum. Hormonlar dan dolayı olur diyorlar hep.
Yaktı bizi hormonlar ya 🤣

Ya benimki düşük olur diye korkuyor delimidir nedir. Doktor sıkıntı yok dediği halde yanaşmıyor.. Nolur nolmaz bişey olur daha erken diyip duruyo anlamadım 😂 yoksa ben yanında giyinirken falan adama inme incekmiş gibi oluyo 😂😂

Çok sevindim canım iyi olmasına ❤ inşallah görmeyiz bidaha bilinçaltımız korkutuyor resmen. Cinsiyet tahmini yaptı mı:)
Yok canım yapmadı, inşallah hepimiz çok güzel geçiririz bu süreci çokta stres yapmamak lazımmış bugün doktorum kızdı dedi sen kendi kendini korkutuyorsun rahat ol 🙈 iyi düşünelim iyi olsun bebişlerimizz 😻

Ya benimki düşük olur diye korkuyor delimidir nedir. Doktor sıkıntı yok dediği halde yanaşmıyor.. Nolur nolmaz bişey olur daha erken diyip duruyo anlamadım 😂 yoksa ben yanında giyinirken falan adama inme incekmiş gibi oluyo 😂😂
Korkuyor demekki ya napsın 🤣asıl ilerki aylarda sıkıntı olur diye ikna et 🤣

Canım sen toksoplazma mı oldun, kaçırmışım ben orayı :KK43: çok geçmiş olsun canım. Benim bulantılar bir iyi bir kötü, anlamadım. Heralde böyle böyle azalacak. Bana salatalık, tost, hamurişi falan iyi geliyor. Net geçiren birşey bulamadım 😔

Canım çok geçmiş olsun, yanlış hatırlamıyorsam sağlık ocağındaki hemşire bana da demişti ilerleyen haftalarda tetanoz aşısı var diye. Ama ben en son ne zaman oldum hatırlamıyorum, ilk okulda falan herhalde.

Hem yavaş geçiyor, hemde zor 🤭gündüzü bir şekilde geçiriyorum da, geceler geçmiyor ya. Çok uykum bölünüyor, uyusam da dinlenemiyorum. Sizin de öyle mi+😔

Bende sinir stres yapmayayım diyorum ama eşimle tartıştık yine dün gece aile yüzünden ilk defa böyle birşey oldu. ☹️ Gece gözüme uyku girmedi kendimi o kadar sıkmışım ki dişlerim kenetlenmişti sabah..
Hamile olduğumu öğrendiğimden beri hayatımda o kadar stresli durumlar oldu ki özellikle stres yapmamam gereken bi dönemde neden böyle şeyler oldu bilmiyorum çok moralim bozuk arada buraya girip yazdığınız güzel şeyleri okuyunca moralim düzeliyor ☹️yoksa kafayı yiyeceğim.
Nazar mı diyorum ne diyorum evliliğimiz gayet yolundaydı şu anda en saçma sebeplerden bile tartışır olduk anlamadım gitti.
Sakin ol canim hormonlardan oluyor hersey batiyor ama onemseme
Evet canim surekli goruyorum.

Ben gunduz uykusundan uyanamiyorum kizlar ya cok fena uyansam da 2 3 saatte kendime gelemiyorum.

Kızlar ya benim bugün 10+2 doktor cinsiyet tahmininde bulundu yani daha görmemiştir demi öylesine söylemiştir heralde bu kadar erken cinsiyet öğrenen oldu mu hiç 🤔

X