2021 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    285
Hayırlı sabahlar bulantılar kontrol altında akşamları yarım zofer alıyorum sabah iştahsızlık dışında mide durgun Allaha şükür hayata dönüyorum🥰 doktor kontrolune ne zaman gitmeliyim acaba ?

Günaydın herkese, 3 gündür acayip mide ağrısı çekiyorum. Bulantı değil de böyle ağrı çeken oldu mu başka acaba, yemek yedikten sonra ağrıyor uyuyunca geçiyor, mecbur olmadıkça yataktan kalkamıyorum o yüzden :KK43:

Kizlar bende bugün idrar yolu enfeksiyonu çıktı doktorum idrar kültürü istedi pazartesi çıkacakmış sonuc hem kontrole hem ikili test yapacakmış inşallah kötü bişey yoktur hiçbir ağrım sızım da yok bulantı ve kusma dışında
Geçmiş olsun canım bizidr haberdar et

Aspirin 100 mg kullaniyorum doktor bana da enox 4000 yazdi ama eczanede olmadigi icin oksapar verdiler dr farketmez ayni dedigi icin kabul ettim. Bende anlamiyorum acaba igne yi yapma ile alakali mi bazen cok canim yaniyor bazen hic, bazen enjektor icine kan cekiliyor henuz anlayamadim. Birde benim doktorum her ay tiroid degerlerimi gormek istiyor
Bende de aynısı oluyor bazen Çok iyi hiç acımıyor ama bazen iğne gitmiyor.. Benimde diğer gebeliğim de 3.23 çıkmıştı Tiroid eutryox 25 mg vermişti ilacı içince düzeldi ama hamileliğim devam etmedi.... Bende her ay dahiliyeye kan veriyorum normal değerlerde şükür... Siz neden kontrol ediyorsunuz Tiroid değerlerinzi

İyi akşamlar kızlar benim de ekim başı 12 haftalık ama cinsiyet görünmüyor dedi de siz ogrenebildnz mi
Ben öğrendim 11+3 te.3D ultrasyonda eşim bu erkek mi bana mı öyle geldi dedi .Doktorda bana da erkek gibi geldi ama henüz erken yinede dedi .Baya cinsel bölgesini gösterdi .Duruşla ilgili benim bebeğim de yüzünü hep eliyle kapattı .Henüz erken ama bir fikrimiz oldu 😂

Merhaba kızlar bu bir problem mi bilmiyorum ama size de sormak istedim benim sindirim sistemim hiç olmadığı kadar hızlı çalışıyor normalde haftada 2-3 kez çıktığım tuvalete her yemekten sonra çıkar oldum iştahım fena değil gayet her şeyden yiyorum,ama bu durum bana garip geldi kendimi bildiğim için.

Merhaba kızlar bu bir problem mi bilmiyorum ama size de sormak istedim benim sindirim sistemim hiç olmadığı kadar hızlı çalışıyor normalde haftada 2-3 kez çıktığım tuvalete her yemekten sonra çıkar oldum iştahım fena değil gayet her şeyden yiyorum,ama bu durum bana garip geldi kendimi bildiğim için.
Ne güzel işte anlatma kimseye nazar değmesin.. Kabızlık çok kötü çok zor... Canım acıyor resmen..

Maalesef ben de 4e yakın kilo aldım bunun sebebi de midem bulantıma iyi gelecek diye karbonhidrat ve meyve yüklü fazla tüketmem. Midem bulantıma o anlık iyi geliyor ama yedikten sonra tam gaz devam ediyordu. Ben 3 kere kustum şimdiye kadar o da bayagi acı çekerek o yüzden kusmamak için de tutuyorum kendimi ama aldigim kilo yuzunden üzgün ve pişmanım çünkü daha yolun başındayım ben de 12.haftaya girmiş oldum. Bulantim tamamen geçse de kobtrollü beslenme yapsam diye bekliyorum. Çünkü zaten kilom ideal kilomdan 8 kg felan daha yüksekti... plates iyi fikir ben ileriki aylarda yapmayı düşünüyorum. Şu an haftanin 3 günü çalışıyorum zaten öğretmenim o beni az da olsa yoruyor...
Ben de memurum sahada aktif calisiyorum. Yoruluyorum ama o da olmasa cok daha fazla kilo alirdim herhalde. Aslinda cok da yemiyorum ama niye boyle oldu anlamadim. Pilatese gittigimde daha ii hissediyorum. Ama hamile pilatesi hareketleri daha cok esnemeye yonelik oldugu icin sanirim kilo almami engellemedi malesef 🙄

Bende öyleyim canım. Evde olmama rağmen her gün çıkıyorum neredeyse. İyi birşey heralde, kabız olmak daha zor diyorlar.

Kızlar burun kanaması yaşayan var mı? Benim burun damarımda çatlak var, normal zamanda da kabardı ara sıra. Bu aralar ağzım burnum çok kuruduğu için sanırım sürekli kanıyor. Böyle kanama yaşayan var mı benim gibi? Ne yapmak lazım? Uykudan burnumun kanamasına uyanıyorum. 😔

Kızlar merhaba, ben bugün yağmurda kayganlaymış bayırda bayağı sert bir şekilde popomun üstüne düştüm. Hani böyle filmlerde muz kabuğunun üstüne basıp, uçup popo üstü yapışırlar ya, aynen öyle oldum. Hatta elimde cep telefonum vardı, ekranı birden çatlamış yere elimi çarpınca.
şimdi çok korkuyorum, bebeğime bir şey olmuş olabilir mi? Yarın doktor randevum var, heyecandan duramıyorum. Yarın bir de harmony testi yaptıracağım.

Kızlar merhaba, ben bugün yağmurda kayganlaymış bayırda bayağı sert bir şekilde popomun üstüne düştüm. Hani böyle filmlerde muz kabuğunun üstüne basıp, uçup popo üstü yapışırlar ya, aynen öyle oldum. Hatta elimde cep telefonum vardı, ekranı birden çatlamış yere elimi çarpınca.
şimdi çok korkuyorum, bebeğime bir şey olmuş olabilir mi? Yarın doktor randevum var, heyecandan duramıyorum. Yarın bir de harmony testi yaptıracağım.
Canım çok geçmiş olsun. Şiddetli Ağrın, kanaman, lekelenme veya akıntın var mı? Bunlar yoksa şimdilik korkup kendini strese sokma. Doktor kontrolünde yarınmış zaten erkenden ne güzel. Gün içinde sıkıntı yaşarsan filan acile gidersin hemen

Canım çok geçmiş olsun. Şiddetli Ağrın, kanaman, lekelenme veya akıntın var mı? Bunlar yoksa şimdilik korkup kendini strese sokma. Doktor kontrolünde yarınmış zaten erkenden ne güzel. Gün içinde sıkıntı yaşarsan filan acile gidersin hemen
şimdilik bir kanamam lekelenmem yok, çok teşekkürler. İnşallah her şey yolunda gider yarın doktor kontrolünde

Çok geçmiş olsun 🙏

Kızlar burun kanaması yaşayan var mı? Benim burun damarımda çatlak var, normal zamanda da kabardı ara sıra. Bu aralar ağzım burnum çok kuruduğu için sanırım sürekli kanıyor. Böyle kanama yaşayan var mı benim gibi? Ne yapmak lazım? Uykudan burnumun kanamasına uyanıyorum. 😔
Burun kanaması yok ama burnumda çok fazla tıkanıklık var silince kanla karışık geliyor. Sanırım kuruluktan oluyor canım. Kalorifere ıslak havlu koymak bi bardak su koymak iyi geliyor dediler nemli ortamda daha az kuruyormuş

Burun kanaması yok ama burnumda çok fazla tıkanıklık var silince kanla karışık geliyor. Sanırım kuruluktan oluyor canım. Kalorifere ıslak havlu koymak bi bardak su koymak iyi geliyor dediler nemli ortamda daha az kuruyormuş
Banada aynısı oluyor. Ben kansızlıktan falan oluyodur diye düşünmüştüm. Bende peteğe su koyayım o zaman.

X