2021 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    285
Kızlar cevaplarınızı bekliyorum
12 haftalıkken doktor kız demişti bugün 13+3 başka bir doktora gittim kesin erkek dedi pipisini de gösterdi değişir mi acaba kız istiyor dum. Ama hayırlısı tabiki öncelik sağlıklı olsun
Çok yakınımın 12de erkek diyip 20.haftada kız dediler kızı oldu. Emin olmak için biraz daha bekle canım. Ramzi teorisinde ne çıkmıştı:)

Kızlar berbat bir hafta gecirdim. Migren ve kusma sonrası acilde serum yedm ve 5-6 gundur yatıs durumundayım annemler baktı. Kabızlık karın agrısı panik atak rahatsızlık hissi agladım artık oyle kötu oldu . Oysaki azalıyor sanmıştım 12 ortasında basladı 13. Haftama girerken pik yaptı. Normalde arada olan bulantım aralıksız 5 gun sürdü.
suan 13+3 resmen cekırdekle kuru ekmekle beslendım su dısında sıvı asla alamadım bugun biraz limonata içebildim.
benim gbi bulantısı azalırken birden pik yapan sonra gecen varmı? Lütfen hamileligi boyu kusması sürenler bana cevap yazmasın moralım bozuluyor. 14. Hafta ve sonrası bulantısı gecen varmı?
Benim bulantım 5 haftadır sürüyo ve 11+ 4 teyim
Ben de butün herkese ne zaman biter ne iyi gelir diye sorup durdum
Kusma yok ama geçmeyen bulantı gerçekten insanı zorluyo
Bişey yiyemiyosun rski günlerdeki gibi olsun midem yemekten tat alıym diyosun bazı anneler buna bile dua etmiş ama o kadar da değil biz sağlıklı olalım ki bebekler de olsun
Bulantı konusunda aldığım ortak cevap 13-14. Haftadan sonra geçeceği yönünde
Umarım bir an önce geçer
Bulantısı olmayanlar çok şanslı

Bende sarı akıntı hamile kaldığımdan beri var ya 😔hep enfeksiyon vardı ve haberim yoktu öyle mi 😔doktor ultrasonda, ikili tarama da falan risk yok dedi ama şimdiye kadar bebeğe zarar vermiş midir kızlar ya? Sabah ilk işim gidip sağlık ocağında idrar tahlili yaptırmak olacak. Enfeksiyonu görünce aile hekimi ilaç yazar mı yoksa kadın doğum doktorun mu yazsın der? Yoksa benim kadın doğuma gitmem şuan mümkün değil, eşim görevde, merkeze tek başıma gidemiyorum 😔
Canım bende bir kurtulamadım enfeksiyondan iki hafta önce idrar testi yaptırdım enfeksiyon çıktı tek kullanımlık suya karıştırılan ilaç verdi kullandım .Bu hafta tekrar test yaptırdım yine enfeksiyon çıktı 🤦🏻‍♀️

Canım bende bir kurtulamadım enfeksiyondan iki hafta önce idrar testi yaptırdım enfeksiyon çıktı tek kullanımlık suya karıştırılan ilaç verdi kullandım .Bu hafta tekrar test yaptırdım yine enfeksiyon çıktı 🤦🏻‍♀️
Tekrar ilaç verdi mi canım? Enfeksiyon değerin kaç çıkıyor peki?

Karından bakıldı bugün cinsiyet tahmini edermisiniz

Eklentiler

• IMG-20210405-WA0002.jpeg
    IMG-20210405-WA0002.jpeg
    67,6 KB · Görüntüleme: 82
Tekrar ilaç verdi mi canım? Enfeksiyon değerin kaç çıkıyor peki?
İlkinde lökosit 4 çıkmıştı.ilaç kullandım .İkincisinde çıkmadı ama idrarda şeker çıkınca gebelik şekerinden şüphelendiler.3.testi tekrar amaçlı verdim iki hün sonra yine enfeksiyon lökosit 23 çıktı .İlaç kullanmama rağmen artmış .Ama antibiyotik vermedi kadın doğum doktorum birkere daha şase kullanacağım bugün .Tekrarlayacağız testi .

Karından bakıldı bugün cinsiyet tahmini edermisiniz
Ben maşallah demek için yazıyorum 🤭:nazar:
İlkinde lökosit 4 çıkmıştı.ilaç kullandım .İkincisinde çıkmadı ama idrarda şeker çıkınca gebelik şekerinden şüphelendiler.3.testi tekrar amaçlı verdim iki hün sonra yine enfeksiyon lökosit 23 çıktı .İlaç kullanmama rağmen artmış .Ama antibiyotik vermedi kadın doğum doktorum birkere daha şase kullanacağım bugün .Tekrarlayacağız testi .

Eki Görüntüle 2818042 Bu arada yanlış değerlendiriyor olabilirim diye paylaşmak istedim .
Canım ne güzel ayrıntılı senin sonucun. Bende lökosit epitel hücreler görüldü yazıyor ve leu değeri 25.

Arkadaşlar koronasız pozitif çıkan bir arkadaş vardı. İyi mi acaba? Okumuştum ama adını hatırlayamadım. Merak ettim kendisini

Kızlar bu üre sonucu ne demek oluyo iki hafta önce yapıldı ama doktor bir ay sonda çağırdığı için gösteremedim çocuğa zarar veren bir şey değildir inşaallah
Screenshot_20210405-202357.png

X