2021 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    285
Kızlar 11. haftam doldu bugün sol içimde batma sızı gibi birşeyler oluyor.2 hafta önce kanama alanı oluşmuştu çok şükür 1 haftadır kanama yok ama 6 saattir aralıksız ara ara batma oluo sızlatıo geri gidio.tedirgin oldum yine ☹️

Kizlar agzimda gecmeyen tuz dadi var sanki tuz emiyormusum gibi okadar tuzlu yememe ragmen 2 gundur gecmiyoru su bile tuzlu geliyor cok ilgin var mi boyls bir durum yasayan neredeyse gunde 3 lt su iciyorum.

Kizlar agzimda gecmeyen tuz dadi var sanki tuz emiyormusum gibi okadar tuzlu yememe ragmen 2 gundur gecmiyoru su bile tuzlu geliyor cok ilgin var mi boyls bir durum yasayan neredeyse gunde 3 lt su iciyorum.
Tatlı falan yiyincede mu tuz tadı oluyor.

Kızlar 11 hafta 4günlük hamileyim 7. Haftadan beri yani 5haftadır mide bulantısı yaşıyorum. Pirilam dr kullanıyorum ama ne gecem belli ne gündüzüm öleyim diye dua ediyorum kusma yok ama sürekli bulantı var . Kalkıp kendimi yüksek bide yerden atasım var ne yediğim belli ne içtiğim hayattan zevk alamıyorum ne yapacağımı şaşırdım.
Ben bol su içiyorum hem mide bulantım kesildi hemde kabızlık sorunu yaşamıyorum. Ekmeği tost makinasında biraz kıtırlaştır ye oda şak diye kesiyor...

Merhabalar
Bizde şu an 11 haftalığız doktor kan ilacı ve d vitaminine başladı genelde 3 aydan sonra veriyormuş diye okudum ama erken mi acaba anlayamadım. Birde aynı anda folik asit d vitamini kan ilacı ve mide ilacı kullanmış oluyorum bir zararı olmaz değil mi?

Ya kızlar benim akıntım afedersiniz çok şükür yeşilden sarıya döndü. Bu fitili daha fazla kullanmak istemiyorum çünkü doktor gebelikte şüpheli bir ilaç dedi bide kullanınca sancım oluyor bıçak saplanır gibi napsam bıraksam mı acaba bol bol su içsem geçmez mi acaba?

Çok ilginçtir ki bana da her şey şekerli geliyor. Tatlı şeyleri yediğim zaman zaten sanki 3 4 kat şeker varmış gibi oluyor. Aşırı rahatsız oluyorum. Tuzlu bir şey yerken bile şekerli gibi.

Merhabalar
Bizde şu an 11 haftalığız doktor kan ilacı ve d vitaminine başladı genelde 3 aydan sonra veriyormuş diye okudum ama erken mi acaba anlayamadım. Birde aynı anda folik asit d vitamini kan ilacı ve mide ilacı kullanmış oluyorum bir zararı olmaz değil mi?
Eğer vitamin değerin düşükse verebiliyor bende d vitamini kullanıyorum. Vitamin değerim düşük olduğu için. Bi ara bende tiroid ilacı folik asit d vitamini kullanıyordum bir zararı olmaz hem doktor bilerek veriyordur için rahat olsun.

Ya kızlar benim akıntım afedersiniz çok şükür yeşilden sarıya döndü. Bu fitili daha fazla kullanmak istemiyorum çünkü doktor gebelikte şüpheli bir ilaç dedi bide kullanınca sancım oluyor bıçak saplanır gibi napsam bıraksam mı acaba bol bol su içsem geçmez mi acaba?
Canim benimde arada karnimin icine oyle sancilar giriyor sanirim bebek buyuyor karin ici kaslarda gerilme oluyormus hele ilk cocuksa bu cok hissedilirmis.belki ondandir.

Çok ilginçtir ki bana da her şey şekerli geliyor. Tatlı şeyleri yediğim zaman zaten sanki 3 4 kat şeker varmış gibi oluyor. Aşırı rahatsız oluyorum. Tuzlu bir şey yerken bile şekerli gibi.
Hic birsey yemediginiz de de agzinizin ici sekerli gibi mi mesela benim hep tuzlu

Canim benimde arada karnimin icine oyle sancilar giriyor sanirim bebek buyuyor karin ici kaslarda gerilme oluyormus hele ilk cocuksa bu cok hissedilirmis.belki ondandir.
İlk çocuk değil ama bı önceki doğum sezeryanla oldu sanırım ondan oluyor. Ya beni düşündüren bu fitil bebeğe birşey yapar mı diye tedirgin oluyorum.

İlk çocuk değil ama bı önceki doğum sezeryanla oldu sanırım ondan oluyor. Ya beni düşündüren bu fitil bebeğe birşey yapar mı diye tedirgin oluyorum.
Doktor kontrolünuze cok varmi yada doktorunuza ulasma firsatiniz ? Ama bence gonlunu ferah tutun Allahin izniyle hic bir sey olmaz

X