2021 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    285
Çok şükür ozaman.. Bizde 9 haftalık tı gittiğimizde doktor 3 hafta sonra gelin dedi 🤣 ben çok merak ederim dedim ozaman her hafta gel dedi corona virüs var 3 hafta sonra geliriz dedim korktum..
Aynen ya korona var diye korkuyoruz yoksa her hafta gidilir😂

Rabbim sağ sağlim kavuşmayı nasip etsin bebişlerimize🤲♥️
Amin... Rabbim rahmetini yağdırsın bütün hamile olan annelerimizin Hamile kalmak isteyen anne adaylarımızın Doğum yapacak olan bütün kadınların üzerine sağnak sağnak Rahmet yağdır allahım.. Amin 🤲 🤲 🤲 rabbim Anne baba olmak isteyen bütün herkese nasip etsin ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Merhabalar
Bizde şu an 11 haftalığız doktor kan ilacı ve d vitaminine başladı genelde 3 aydan sonra veriyormuş diye okudum ama erken mi acaba anlayamadım. Birde aynı anda folik asit d vitamini kan ilacı ve mide ilacı kullanmış oluyorum bir zararı olmaz değil mi?
Zararı olmaz korkma zaten 12 haftan bitince folik asit kesecektir benim öyle yapti çünkü

İyiki düzeltme işlemini yapmışssınız o zaman. Maşalalh diyelim. Benim bu doktorda sağlam adımlarla gitmeyi seviyor sanırım biraz detaycı. Tabi şimdi bu ameliyat bizim için artı maliyetli oldu. Hesapta olmayan birşeydi. Bakalım. Belki de düzletiline doğal yolla kalıcam hamile. Sizde sıkıntı neydi peki?
Sebepsiz interfelite cnm. Zamanla rezervim de azalmaya başlamıştı. Dr ne derse onu yapın. Eşinizde testlerini yaptırdı ve sorun yoksa. Histeroskopi sonrası gebe kalan çok.

Sebepsiz interfelite cnm. Zamanla rezervim de azalmaya başlamıştı. Dr ne derse onu yapın. Eşinizde testlerini yaptırdı ve sorun yoksa. Histeroskopi sonrası gebe kalan çok.
Sende mi benimde öyle sebepsiz deniliyor. Ama benim rahimde alt kısmında daralma vardı yapışıklık ve şekil bozukluğu belki de ondan olmuyordu. Bu doktor düzeltelim orayı dedi. Bizde tmm dedik. Daha önce 3 doktora gittik hiç biri gerekli görmedi. Sizin yaşınız kaç?

Sende mi benimde öyle sebepsiz deniliyor. Ama benim rahimde alt kısmında daralma vardı yapışıklık ve şekil bozukluğu belki de ondan olmuyordu. Bu doktor düzeltelim orayı dedi. Bizde tmm dedik. Daha önce 3 doktora gittik hiç biri gerekli görmedi. Sizin yaşınız kaç?
Bende 1 buçuk sene hiç bir problem olmadığı halde kalamadım.hiç biride histereskopi yapalım demediler.kendim yaptırmak istedim.hamile kalamıyorsam bi sebebi var dedim histereskopiyi kendim istedim.üniversite hastanesinde hoca randevusu aldım her değer yine normal.histereskopi istiyorum dedim tm dedi doktor.şekil bozukluğu varmış düzeltmiş.2 ay korun dedi 7 ay içinde kendiliğinden gebelik olacaktır dedi.aynende öyle oldu histereskopi sonrası gebeyim şuan

Bende 1 buçuk sene hiç bir problem olmadığı halde kalamadım.hiç biride histereskopi yapalım demediler.kendim yaptırmak istedim.hamile kalamıyorsam bi sebebi var dedim histereskopiyi kendim istedim.üniversite hastanesinde hoca randevusu aldım her değer yine normal.histereskopi istiyorum dedim tm dedi doktor.şekil bozukluğu varmış düzeltmiş.2 ay korun dedi 7 ay içinde kendiliğinden gebelik olacaktır dedi.aynende öyle oldu histereskopi sonrası gebeyim şuan
Yaşım da 37

Merhabalar
Bizde şu an 11 haftalığız doktor kan ilacı ve d vitaminine başladı genelde 3 aydan sonra veriyormuş diye okudum ama erken mi acaba anlayamadım. Birde aynı anda folik asit d vitamini kan ilacı ve mide ilacı kullanmış oluyorum bir zararı olmaz değil mi?
12.haftada folik asiti keser canım. Diğerleri de normal, her doktor veriyor. Korkma için rahat olsun, vitaminden bir sıkıntı çıkmaz 🙏♥️
Ya kızlar benim akıntım afedersiniz çok şükür yeşilden sarıya döndü. Bu fitili daha fazla kullanmak istemiyorum çünkü doktor gebelikte şüpheli bir ilaç dedi bide kullanınca sancım oluyor bıçak saplanır gibi napsam bıraksam mı acaba bol bol su içsem geçmez mi acaba?
İlacı bırakmayı bilmiyorum canım ama bolbol su çok faydalı. Ben bir gündür iyice bol bol içiyorum, akıntı rengi farkettim bile.
Çok ilginçtir ki bana da her şey şekerli geliyor. Tatlı şeyleri yediğim zaman zaten sanki 3 4 kat şeker varmış gibi oluyor. Aşırı rahatsız oluyorum. Tuzlu bir şey yerken bile şekerli gibi.
Bana da tuzlu geliyor canım ya. Sürekli tuzlu şeyler istiyor canım.

Antibiyotik verir canım hiç korkma bebeğe bir şey olmaz inşallah. Bu enfeksiyon beni çok tırsıtıyor yaa
Enfeksiyonu geçtim de kan görülmesi kafama takılıyor kuzum ya 😔böbreklerim sancıyor ara sıra, kum falan mı döküyorum diye korktum. Birde bazen enfeksiyon yüzünden de idrarda kan gözükür yazıyor. Geçen seferki idrarda gözükmüyordu, şimdi çıktı.

Valla benide tırsıttı bu enfeksiyon. Bol bol su içmeye başladım. İçine de bir dilim limon at dedi arkadaşım, iyi geliyor dedi canım.

Enfeksiyonu geçtim de kan görülmesi kafama takılıyor kuzum ya 😔böbreklerim sancıyor ara sıra, kum falan mı döküyorum diye korktum. Birde bazen enfeksiyon yüzünden de idrarda kan gözükür yazıyor. Geçen seferki idrarda gözükmüyordu, şimdi çıktı.

Valla benide tırsıttı bu enfeksiyon. Bol bol su içmeye başladım. İçine de bir dilim limon at dedi arkadaşım, iyi geliyor dedi canım.
Evet canım limon iyi geliyormuş. Kefir iç hemen bir kadın doğumdan randevu al

X