Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Al benden de o kadar kaç aydır deniyorsunuz
2 senedir evliyim canım 1 yıldır korunmuyoruz fakat arada yumurtalık ameliyatı oldum ben sonra kimyasal gebelik geçirdim olaylar biraz karışık o yüzden infertiliteyede gitmek için erken olduğunu düşündüm.

Bu da belirgin bir hamilelik belirtisi aslında inşallah vardır canım..

Evet gerçi erken öğrensekte bu sefer kese görmenin stresi olacak aslında varsa da geç öğrenmek en iyisi ama gel de kalbe söz geçir:KK12:
Kac ay oldu canım

2 senedir evliyim canım 1 yıldır korunmuyoruz fakat arada yumurtalık ameliyatı oldum ben sonra kimyasal gebelik geçirdim olaylar biraz karışık o yüzden infertiliteyede gitmek için erken olduğunu düşündüm.
Senin uzun olmuş biraz benim daha yeni 3. Ayım

Evet gerçi erken öğrensekte bu sefer kese görmenin stresi olacak aslında varsa da geç öğrenmek en iyisi ama gel de kalbe söz geçir:KK12:
Hayorlisi canimmm. Beklicez kasık ağrım devam ediyo bugün sağ taragoma doğru agrik cokk bakalım

Aynen Canik birakalim varsada büyüsün..zaten pozitofcizgiyo göreyim yedi haftaya kadar gitmicem doktora büyüsün diye 😀

Kızlar az önce böyle sarı akıntı gibi baya geldi baya çok korkuyorum kana dönüyor gibi sizce bu yerleşme kanaması mı yoksa kimyasal gebelik mi yaşiyorum😭😭😭

Kızlar az önce böyle sarı akıntı gibi baya geldi baya çok korkuyorum kana dönüyor gibi sizce bu yerleşme kanaması mı yoksa kimyasal gebelik mi yaşiyorum😭😭😭
2 saat kadar önce bende de oldu. bat yarın regl zannettim wc ye gittim akıntı ondan sonrada bişi gelmedi :KK43:
sizin devam etti mi

Canım rengi pembeye dönük veya kahverengiyse yerleşme olabilir ama net kırmızı kan geliyosa ve pıhtılıysa regl oluyo olabilirsin

İç çamaşırım pembeydi rengini tam anlayamadım peçetryle sildiğimde sarı geldi peçeteye ama umarım öyledir😭
üzülme canım stres çok önemli bu haftalarda ne kadar gergin olursan o kadar kötü senin için.. Elini karnına koy ve seninle olduğunu düşün derin nefesler al nefes egzersizi yap youtubedan bakıp.. yarın gider kan verirsin değerin düşerse kimyasal olduğu anlaşılır üzülme

X