Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
IMG_20211124_225637.jpg

Buda arkası her detayını yaptım 😅@Emine1990

İnsallah olmustur az kaldı bi sey kalmadı surda hiç bi sey hissetmiyorum desem inanırmısın oldu olmadı konusunda bugun kesin al canım esine ne kadar erken basladın o kadar iyi kendin incir suyu içeceksen kuru incir de al adetliyken baslaman gerek ona da
Benim.iki gundur bulantom oluyo iki üç gündür çok uykum var. Ama diyorum ya Cook stresliyim çok sikkinim böyle.ondan boyleyimm

😍😍Çok güzel olmuş bu bebekleri biliyorummm. Bence güzel olmuş ins bide kızın olur oynar 😀
İnsallah canım cok istıyorum ben de kızım olsun inan ki
İns bugün baslicam canimmm

Bende çok severim örgüyü.lif şapka atkı cok ordum çocuk yokken yapardim..şimdi yenegi zor yapiyom.dun akşam 10da ben yemek yapıyordum bugün için 😀
Ah canım benim calısmak da mesele kadına iki katı iş yükü anlıyorum seni

Hiç sanmıyorum canım yumurtlama çatlama gününü gördük sonuçta. Olsa zaten çıkardı artikkk
Nasip canım insallah cıkar olmadığın sürece diyorum yine de rabbim aratmasın isteyen herkese nasip etsin ol dersin olur Allah'ım bütün isteyenlere içinde bana da diyorum nasip et hem dua hem elimden geleni yapıyorum her sey Allah dan ne yapalım 🤲

Canım aldım keçiboynuzu. Ozunude aldım.bitterle MuzDa aldik bugun başlıyor ins takviyeye. Ceviz zaten iki gündür yiyordu ins fayda eder. Nasıl yapcam keciboynuzunu
Benim gibiı bi şişe cıksın istiyosan 18 19 tane keçiboynuzunu elinle kır tencereye üstüne 1 litre hazır su kaynayacak keciboynuzunun rengi suya cıkıyo 15 dk kaynayacak altını kapagını kapatıp 15 dk bekletip yani dinlendirip içinden cıkarıp suzcen siseye cam siseye sabah ac karnına bi tatlı kasıgı keciboynuzu özü yiycek bir su bardağı sabah suyunu da içecek ile gıdıp gelecek aksam yatmadan muz ceviz bitter yanına bi su bardağı keçiboynuzu suyu ıcecek yatcak bu kadar 🥰

Benim gibiı bi şişe cıksın istiyosan 18 19 tane keçiboynuzunu elinle kır tencereye üstüne 1 litre hazır su kaynayacak keciboynuzunun rengi suya cıkıyo 15 dk kaynayacak altını kapagını kapatıp 15 dk bekletip yani dinlendirip içinden cıkarıp suzcen siseye cam siseye sabah ac karnına bi tatlı kasıgı keciboynuzu özü yiycek bir su bardağı sabah suyunu da içecek ile gıdıp gelecek aksam yatmadan muz ceviz bitter yanına bi su bardağı keçiboynuzu suyu ıcecek yatcak bu kadar 🥰
Bitteri ne kadar yicek

X