2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Evet ben de dinledim hiç doğru değil biliyorum ama umudu olduğu sürece tepkisi de çok oluyor sebepsiz yere vermiyor diyerek anneye karşı da öfke oluyor diye hissettim ilk denememizde. Sonrakinde haftalar öncesinden tadı değişecek acı olacak bak bakalım olmuş mu dedim olmamış dedi iyi o zaman bu gece de em ama değişecek yakında dedim her gece ve değişti benim elimde değil imajı verince ağlama ve şok olmadı. Bana karşı tepkili olmadı daha rahat bitti diye sevindim ben.
Ne güzel ya inşallah bizimde biter kısa sürede 2. Gecemiz şükür uyudu 😊😇😇 biraz kendinj heba ederek olsada 1 gün 2 gece oldu bakalım haftasonunu bulursak iyi gidebilir durum bilgi veririm.bende 😀🤣dua et 😂😂

Ben de oyun grupları araştırıyorum kızıma uygun . Eve özel eğitim öğretmeni bulmuştum . Kızımın özelliklerini anlatınca bira isteksiz konuştu. Belinde fıtık varmış . Herkes eve gelip agucuk yapıp para almak istiyor . Çocuğu bir odadan diğerine bile taşımaya gönlü yok insanların. Yoruldum hep baştan hikayemi anlatmaya kreşe vermek istedim de yarım gün bile fazla olur oyun grubuna alalım dediler. Hedefim bir kaç aya yürümesi . Ergoterpi fizyoterapi ye devam
Hiç sorma hakikaten iyi birini bulmak zor. Eve gelip oyun oynayacak belki ergoterapi öğrencisi bir abla bulabilirsin. Hem sosyalleşir hem sen de dinlenirsin. İnşallah her şey rayına girer bebiş sağlığına kavuşur günden güne 🙏🏼

Kızlar bayağı bir sayfa birikmiş okudum.
Ben de Eylül'de kreşe vereceğim inşallah. Yani düşüncem bu ama çocuk ne yapar onu bilemiyorum. Öğle 1den akşam 5e kadar vermek istediğim yer. Tam benim çalışma saatlerim bunlar. Aynı anda evden çıkıp girmiş oluruz.
Ben de 3 yaşın erken olduğunu düşünüyorum ama mecburum. Hele benim kız öyle bir küçük ki hala 1.5 yaş kıyafetler giyiyor 🥰

Kızlar bayağı bir sayfa birikmiş okudum.
Ben de Eylül'de kreşe vereceğim inşallah. Yani düşüncem bu ama çocuk ne yapar onu bilemiyorum. Öğle 1den akşam 5e kadar vermek istediğim yer. Tam benim çalışma saatlerim bunlar. Aynı anda evden çıkıp girmiş oluruz.
Ben de 3 yaşın erken olduğunu düşünüyorum ama mecburum. Hele benim kız öyle bir küçük ki hala 1.5 yaş kıyafetler giyiyor 🥰
Benim kızım da 12-18 ay kıyafet giyiyor 86cm

Ne güzel ya inşallah bizimde biter kısa sürede 2. Gecemiz şükür uyudu 😊😇😇 biraz kendinj heba ederek olsada 1 gün 2 gece oldu bakalım haftasonunu bulursak iyi gidebilir durum bilgi veririm.bende 😀🤣dua et 😂😂
Aa 2 gece geçirmişsiniz artık geri adım atma bak büyüdüler zaten hiçbir faydası yok emziğin iyi gidiyorsunuz maşallah

Aa 2 gece geçirmişsiniz artık geri adım atma bak büyüdüler zaten hiçbir faydası yok emziğin iyi gidiyorsunuz maşallah
Pazartesi geceden cumaya vardık şükür canım yok kesinlikle cikartmiyorux hiç aticam hatta sakladgm yerden de 😀😃

Bugün kulaklarını da deldirdim küpelendik şükür. 😇😇😊Bu ara bende deli cesareti oldu ya arka arkaya geliyor yapicaklarim tuvalet kaldı.o da yakın arada gidiyoruz hatta yapmaya.

Bu arada alıştırma kulodu kullanan oldumu ya grupta acaba sen biliyorsun.musun . Çişi falan içine mi çekiyor.kacirirsa falan ne ise yarıyor tam olarak ?? Gerek olur mu bilmiyorum da

Pazartesi geceden cumaya vardık şükür canım yok kesinlikle cikartmiyorux hiç aticam hatta sakladgm yerden de 😀😃

Bugün kulaklarını da deldirdim küpelendik şükür. 😇😇😊Bu ara bende deli cesareti oldu ya arka arkaya geliyor yapicaklarim tuvalet kaldı.o da yakın arada gidiyoruz hatta yapmaya.

Bu arada alıştırma kulodu kullanan oldumu ya grupta acaba sen biliyorsun.musun . Çişi falan içine mi çekiyor.kacirirsa falan ne ise yarıyor tam olarak ?? Gerek olur mu bilmiyorum da
Alıltırma külotu içi havlu dışı muşamba gibidir. Çocuk çiş tapınca ıslaklığı hisseder rahatsız olur ve sen anlarsın çiş yapmış. Aşırı hareketli ise dışarı bile çiş çıkabiliyor. Yanlardan sızdırıyor benim kız küçük bacak kısımı geniş kaldı çünkü

Kızlar selam,

İse başladım mutluyum 😀🤣 ananeyle miniğim şimdilik kres arastiricam 3 yaşa kadar bakalim şimdilik duruyor bensiz kendime geldim resmen sabah kalkıp giyinmek seslenmek parfumlenmek paha bicilemez ben buyum ya dedim😀😃🤣 inşallah daim olur hem isim hem de kizcemjn durumu günden günden iyi olur okul kıvamına geceriz inşallah en.kisa sürede 😀😃

Kızlar selam,

İse başladım mutluyum 😀🤣 ananeyle miniğim şimdilik kres arastiricam 3 yaşa kadar bakalim şimdilik duruyor bensiz kendime geldim resmen sabah kalkıp giyinmek seslenmek parfumlenmek paha bicilemez ben buyum ya dedim😀😃🤣 inşallah daim olur hem isim hem de kizcemjn durumu günden günden iyi olur okul kıvamına geceriz inşallah en.kisa süre
Maşallah sevindim senin adına 🧿 bende iş hayatını özledim kafamda yarı zamanlı da olsa bir iş hayatına dönsem planları yapıyorum ama gerçekleşir mi gerçekleştirir miyim bilmiyorum.
Herkese iyi bayramlar
Sana da iyi bayramlar Alya 🍬🍬🍬

X