2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben hareket bir iki hissettim ama düzenli bir şey yok hissetmiyorum sanırım 🙄 daha küçükler ve uyuyordur diye düşünüyorum takmıyorum sende panik yapma uyuyacak ki büyüsün 🙂🌸 göğüs hassasiyetimde azaldı ama bazen şişip bazen iniyorlar..
Evet haftasonları ben daha iyi hissediyorum haftaiçi iş metro trafik yürüyüş acıkcası bebek siniyordur bu kadar gürültüye bende ona bağlıyorum çünkü biz kendimizi dinlediğimizde bebek uyuyor oluyor

Baş ağrısı daha önceki gebeliğimde öyle olmuştu kafama el gitmiyordu birkaç gün sürmüştü iyiki doktora gitmişsin umarım iyisindir
Çok şükür çok iyiyim bebekte iyimis. Belki tansiyondan olmuştur dedi doktor. Benim genelde düşüktür hiç çıkmaz ama biraz üşüttüm sanırım rüzgar yediğim içinde olmuş olabilir. Tedbiri elden bırakmamak lazım gerçekten.

Ben en baştan beri kan sulandırıcı iğne 4000lik ve aspirin kullanıyorum hergün. Demin mesaj ayrı dokto tiroid değerlerim normalmiş kanda. Ama aç kullanmaya döndüm bu sabah tekrar. Aç içince kusuyorum işe yaramıyo diye bi süre yemeklerden 2-3 saat sonra kullanmıştım. İnşallah dediğiniz gibi olur. Küçük olması sorun değil bebiş sağlıklı olsun büyür sonra🙏
AYNEn büyür birde arkadaş nerdeyse benden ikibucuk hafta erken olmuştu onunda etkisi oldu bebeğin büyümesinde çünkü bir haftada çok kilosu değişiyor son zamanlarda yani seninkinde kilo kaybı bile olmaz belkide bence hiç takılma çogu bebek öyle ve çoğu farkedilmiyor bende doktoruma gidemiyeceğim yasak geldi burda radyoloji doktoru bakacak henüz çoğu organına bakılmadı.kan sulandırıcı da alıyorsun bence kistleride ölçtür arada onuda kafana takma gebelikte çoğuşey değişiyor

Çok şükür çok iyiyim bebekte iyimis. Belki tansiyondan olmuştur dedi doktor. Benim genelde düşüktür hiç çıkmaz ama biraz üşüttüm sanırım rüzgar yediğim içinde olmuş olabilir. Tedbiri elden bırakmamak lazım gerçekten.
Evet çok şükür bu gebeliğimde Allahtan henüz öyle ağrım olmadı arada hafif oluyor kahve içiyorum burda yazılmıştı iyi geliyor

Evet çok şükür bu gebeliğimde Allahtan henüz öyle ağrım olmadı arada hafif oluyor kahve içiyorum burda yazılmıştı iyi geliyor
Inşallah sağlıkla kucağına alırsın 💗 doktor parol alabilirsin dedi ama ben hiç bu tarz ilaçlar kullanmak istemiyorum vitaminin vs hariç. Kahveyi bende deneyeceğim yine olursa🙏

Tansiyon ve rüzgar gerçekten başağrısına sebep oluyor sende kahve iç tabi mideni bulandırmıyorsa ilk zaman kokusuna bile tahammül edemiyordu ben

Tansiyon ve rüzgar gerçekten başağrısına sebep oluyor sende kahve iç tabi mideni bulandırmıyorsa ilk zaman kokusuna bile tahammül edemiyordu ben
Ay cok şükür ben hiç kusmadın midem bulanmadı hala öyle gidiyor. Severim de içmeyi. Dua alıp rüzgar yedim muhtemelen ondandı dikkat etmek lazım ders oldu.

Ortaokul öğretmeniyim 8. sınıflara ders ve kurs için hafta da 3 gün gidiyorum okula ama aşı olmayacağım. İlerde nelerin beklediğini bilmeden riske atamam bebeğimi.
Merhaba bende ortaokuldayım hamilelere idari izin çıktı ancak ek ders ücreti idari izinli olduğumuzda alıyormuyuz biliyormusunuz

Kızlar rahim ağzı uzunluğu normal doğumu etkiliyor mu? Doktorum ölçüyü söylemedi ama çok iyi dedi yani bu normal doğum yapma olasılığım yuksek demek olur mu? Ordayken sormayı unuttum ya araya başka konular girdi. 😑
Erken doğumu etkiliyor iyi olması rahim ağzı yetersizliği yok demek yani genelde bu haftalarda bebeğin suyu gelip bebek doğuyor yani böyle bir durumun yokdemek gayet güzel

Kızlar 19 haftalığız. Dünden beri akıntım kesildi hafif hareket hissediyorum o da yok. Göğüslerdeki hassasiyet gitti uçları iç çöktü çok korkuyorum sizde böyle bi durum oldu mu
Normal bu söylediklerin benimde iki üç gündür artış var gögüslerimde bazen sağa sola dönünce acıyor bazı haftalarda gayet rahat oluyorum öyle düşünme

Kesin bilgim olmamakla beraber sonuçta hamile olduğumuzun resmî ispatı için belge isterler diye düşünüyorum. Umarım tüm haftaları kapsıyordur bu izin de korona korkusundan bir nebze de olsun uzaklaşırız.
Umarım kapsıyordur iki hafta sonra tekrar aynı riskleri alıp dışarıya çıkmak istemiyorum 🙄

Erken doğumu etkiliyor iyi olması rahim ağzı yetersizliği yok demek yani genelde bu haftalarda bebeğin suyu gelip bebek doğuyor yani böyle bir durumun yokdemek gayet güzel
Çok şükür ya iyi gidiyor ınşallah hep öyle olur hepimiz için.

X