2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Sanırım okul öncesi öğretmeni arkadaşlar vardı grupta çok bakamıyorum buraya öyle hatırlıyorum. İzin durumunu ne yapacaksınız okul öncesi öğretmenleri hariç diyorlar anasınıfında mı çalışıyorsunuz anaokulunda mı acaba ?
Ben ilkokula bağlı anasınıfındayim. Bize şimdilik "yüz yüze" diye haber geldi ama resmi yazıyla yarın kesinleşir. Uzaktan eğitime geçersek evde olmakta sorun yok.
Ama yüz yüze eğitimde kalırsak ve "hamilelere idari izin" konusu öğretmenler için de geçerliyse bekletmeden izne çıkacağım.

Ben ilkokula bağlı anasınıfındayim. Bize şimdilik "yüz yüze" diye haber geldi ama resmi yazıyla yarın kesinleşir. Uzaktan eğitime geçersek evde olmakta sorun yok.
Ama yüz yüze eğitimde kalırsak ve "hamilelere idari izin" konusu öğretmenler için de geçerliyse bekletmeden izne çıkacağım.
Ben okul öncesi 8. Ve 12. Sınıfların dersine giren öğretmenlere idari izin yok diye duydum da ondan sorayım dedim

Sanki benim biraz oldu gibi ama ben tüm göbek bölgem icin jilet kullanıyorum. Yaglar biraz uzatmayı hızlandırdı gibi. Tabi ben sivilce tedavisi sırasında jilet kullanmak zorunda kalmıştım yoksa önceden aldırıyordum. Pandemi vs derken bıraktım. Doğum sonuna kadar bu şekilde idare etmeyi düşünüyorum. Ağda kullanmak sorun olur mu bir fikrim yok. 🌸😊
Ya ben özel bölge ve koltuk altı için ağda ve makine kullanıyorum. Ama göbekte bende jilet vuruyorum çıkanlara çok fazla yok gerçi

Merhaba iftarda hibiskus şerbeti içtim, sonra bir bakıyım dedim İnternet ten, düşüğe neden oluyor hamilelikte kesinlikle içilmemesi gerekiyor yazıyor. Bir bardak içtim, içimi korku kapladı böyle bir yanlış nasıl yaptım ben. Napsam dr gitsemmi, ya psikolojik yada yorgunluktan baş ağrısı dışında bir sorun hissetmiyorum. Böyle bir şey yaşasayan var mı acaba

Ben okul öncesi 8. Ve 12. Sınıfların dersine giren öğretmenlere idari izin yok diye duydum da ondan sorayım dedim
Ayy yapmayın umarım öyle birşey yoktur... 24. Haftadan itibaren idari izin olacakmış zaten önceden de böyleydi. Ama henüz meb açıklama yapmamış. Umarım elimizden almazlar 24. Hafta olayını. Bu şekilde izne ayrılan çok oldu bari bunda adalet olsun 😢

Gerçekten mi ya ne kadar saçma 8-12 . sınıf öğretmenlerine bulaşmıyor mu acaba bu virüs 😡 idare ile konuşmadım henüz onlarda sanki açıklama yok gibi davranıyor dünden beri yazmadılar bişey.

X