Gelinlik Modelleri 2021 Gelinlik Önerileriniz nedir ?

elifincii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2021
2
0
Merhaba arkadaşlar yeni katıldım aranıza acil gelinlik beğenmem lazım zamanım çok azaldı önerebileceğiniz modeller var mı ?

Kafanızda hiç tasarladığınız hayal ettiğiniz bi model yoksa klasiklerden, sade modellerden şaşmayın derim ben. Yılın modasına uymak pek akıl işi olmuyo bazen

2021 de one cikan modeller kolunda tulleri olan yani balon kol tarzi modeller bende yeni evlendim butun balon kollari ve helenleri denedim diyebiliriz ama asķili askisinda pelerin olan model sectim a kesim kabarigi oldukca guzeldi.sen hangisinde kendini mutlu hissettiysen olay bitmistir🥰

Merhaba arkadaşlar yeni katıldım aranıza acil gelinlik beğenmem lazım zamanım çok azaldı önerebileceğiniz modeller var mı ?
Ben de çok hızlı bir evlilik yaptım ve hiçbir şey için uzun uzadıya oturup düşünme fırsatım olmadı , zaten prova için zaman gerekiyor , o yüzden bir günde birçok yer dolaşıp beyaz butikte karar kıldım, bedenine uygun hem de trend modeller seçme imkanın var , 2-3 gün içinde tadilat yapıp tek provayla hallediyorlar , ben çok memnun kaldım , nişantaşı mağazasına bakmanızı öneririm , şimdiden tebrik eder ömür boyu mutluluklar dilerim 🤍

Gelinliğin yılı olmaz bence prenses modeli hariç hersye varım.

X