2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar hepinize güzel dilekleriniz için teşekkür ederim yorucu bir gündü.. Dahiliyeye de gittim yine, bu kez ölçümlerimi endokrin doktoruna gösterdi.. Akşam 10 gibi vurduğum insülini 5 doza çıkardı ve ek olarak üç ana öğün öncesi vurulmak üzere yeni bir insülin daha yazdı.. 5 gün filan ölçüm yapıp tekrar göstermeye gideceğim..
Geçmiş olsun cnm benim Allah yükünü hafifletsin , az kaldı sabır 😥

Kızlar hepinize güzel dilekleriniz için teşekkür ederim yorucu bir gündü.. Dahiliyeye de gittim yine, bu kez ölçümlerimi endokrin doktoruna gösterdi.. Akşam 10 gibi vurduğum insülini 5 doza çıkardı ve ek olarak üç ana öğün öncesi vurulmak üzere yeni bir insülin daha yazdı.. 5 gün filan ölçüm yapıp tekrar göstermeye gideceğim..

Çok geçmiş olsun canım ama neyse ki çok kontrollü gidiyorsun. 🙏🏻🙏🏻

İnanılmazsın ellerine sağlık.
Bizim çok az kıyafetimiz varmış şimdi görünce farkettim.
Eşime gösterdim ya sende sorun var ya onda dedi. Yani şu an iki uçtayız 🤣 ben biraz ek yapayım madem 🤣
Ay yalnız değilmişim, görünce galiba ben hiçbir şey almamışım dedim 😂

Herkese hayırlı geceler olsun, az wc li az uyanmalı bol uykulu dinlenmeli gecelerimiz olsun. :uykucu:Bu uykusuz geceler bize doğumdan sonraki uykusuz gecelerde kolaylık olsun. :anne:Niyet ettim uykumu almaya sabaha kadar uyumaya 🤣 gece olunca başlıyor benim afakanlar Allah hepimize rahatlık versin valla gece olmasını istemiyorum nerdeyse artık :KK12::olamaz: gözümü açayım sabah olmuş olsun Allah'ım çok amin 🤲

Herkese hayırlı geceler olsun, az wc li az uyanmalı bol uykulu dinlenmeli gecelerimiz olsun. :uykucu:Bu uykusuz geceler bize doğumdan sonraki uykusuz gecelerde kolaylık olsun. :anne:Niyet ettim uykumu almaya sabaha kadar uyumaya 🤣 gece olunca başlıyor benim afakanlar Allah hepimize rahatlık versin valla gece olmasını istemiyorum nerdeyse artık :KK12::olamaz: gözümü açayım sabah olmuş olsun Allah'ım çok amin 🤲
1 saat önce duş aldım 4 defa tuvalete kalktım. Şimdi de kaşınmaya başladım uyuyamıyorum 😁😁😁 pes edicem en sonunda yeter artık diye bagirasim var

Yüzde 50 indirim var e bebekte.

Eklentiler

• Screenshot_2021-04-10-00-46-34-092_com.solidict.ebebek.jpg
    Screenshot_2021-04-10-00-46-34-092_com.solidict.ebebek.jpg
    89,7 KB · Görüntüleme: 58
Şimdi inceledim hastane çıkışları fln hep inmiş yarı yarıya. Kaçırmayın eksikleriniz varsa alın. 😬😬 Hamile kilotlari 2 adet 11 TL fln yazıyordu sanırım. Anne Bebek bakım çantaları düşmüş . Baya baya herşey var eksik tamamlanır bu indirimle

X