2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar istanbuldayım böyle bir sopa arıyorum nerden bulabilirim sizce 😅

Eklentiler

• 312BA1DD-A1DD-4204-9F14-50A5190A991A.png
    312BA1DD-A1DD-4204-9F14-50A5190A991A.png
    445,7 KB · Görüntüleme: 54
Kızlar benim ütüm bitti ballah canım çıktı üç gecedir bunları yapıyorum hepsini yıkadım ütüledim jiletttt gibi katladım 😅 ama böyle kalırmı bilemiyorum 🙈
Maşallah 😊 gerçekten böyle düzenli olup işlerini önceden bitirenlere hayranım ☺️ aynı haftalardayiz ama benim daha bu seviyeye gelmeme 1 ay var 🥺
Bu arada bu kıyafetlerin hepsi 0-3 ay mi yoksa karışık mi? Ben kıyafet alışverişini bitirdim diye düşünüyordum ama yarısı bunun 😅

Maşallah 😊 gerçekten böyle düzenli olup işlerini önceden bitirenlere hayranım ☺️ aynı haftalardayiz ama benim daha bu seviyeye gelmeme 1 ay var 🥺
Bu arada bu kıyafetlerin hepsi 0-3 ay mi yoksa karışık mi? Ben kıyafet alışverişini bitirdim diye düşünüyordum ama yarısı bunun 😅
Canım vallah çalışıyorum yoksa bende biraz daha beklerdim . Birde artık her hamile için zor geçiyor erken doğumlar daha fazla ondan hazır olsun son zamanlar dinleniym dedim bilmiyorum belki çok acele oldu bazen bende öyle düşünüyorum . Bu arada zıbınları kutuya ayırdım 0-1 0-3 3-6 tulumlda aynı şekilde yani her aydan var öyle söyliym 9 ayına kadar 😘

Ne guzel islerini bitirenler var bende yavas yavas baslasam iyi olcak sanirim :) ben bu aralar asiri istahsizim kendimi zorluyorum yemek yemek icin😫
Keşke bende olsam iştahım açılmaya başladı , şeker ölçmüyordum bir kaç gündür tekrar ölçmeye başlicam 1 kilo daha aldım şuan 83 olmuşum yani 7 kilo oldu baştan bu yana .. :KK43:

Canım vallah çalışıyorum yoksa bende biraz daha beklerdim . Birde artık her hamile için zor geçiyor erken doğumlar daha fazla ondan hazır olsun son zamanlar dinleniym dedim bilmiyorum belki çok acele oldu bazen bende öyle düşünüyorum . Bu arada zıbınları kutuya ayırdım 0-1 0-3 3-6 tulumlda aynı şekilde yani her aydan var öyle söyliym 9 ayına kadar 😘
Hi anladım. Yok canım çok iyi yapmışsın ben her işim gibi bunu da son ana bırakıyorum işte. Bizim de odamızın falan boyanması gerekiyor dolapları falan kurmadık o yüzden bekliyorum. Sen önceden halletmişin rahatsın artık. Dediğin gibi erken doğum riski de var bi de Allah korusun, böyle olması daha iyi.

Hi anladım. Yok canım çok iyi yapmışsın ben her işim gibi bunu da son ana bırakıyorum işte. Bizim de odamızın falan boyanması gerekiyor dolapları falan kurmadık o yüzden bekliyorum. Sen önceden halletmişin rahatsın artık. Dediğin gibi erken doğum riski de var bi de Allah korusun, böyle olması daha iyi.
Canım benden sana tavsiye çocuk odasını yavaştan boyamaya başlayın boyicaksan kokusu çıksın bebişiniz etkilenmesin o kokudan 😍 herşey güzel olur inşallah 🙏🏻

Keşke bende olsam iştahım açılmaya başladı , şeker ölçmüyordum bir kaç gündür tekrar ölçmeye başlicam 1 kilo daha aldım şuan 83 olmuşum yani 7 kilo oldu baştan bu yana .. :KK43:
Aman cnm sen dikkat et sekerine❤️ Bende 11-12 aldim ama takilmiyorum kiloya dogumdan sonra hemen veriyorum sadece neden istahim azaldi ona cnm skldi acaba bebek mideyemi baski yapiyor

Kızlar birde ben 37 he kadar çalışacağım ama nasıl olacak yani şöyle bugün 30+4 günlüğüz yani çalışabilir raporunu ne zaman alacağım ? Tam 32+0 damı yada 31+0 damı ? Yada istediğimdemi ?? Offf kafam karıştı 😂

X