2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Arkadaşlar emzirme sütyeni kullanışlı mı acaba ,birde emzirme sütyenli atletler var ikisini de ebebekten bakıyorum, sizce kullanışlı mıdır ?Yoksa normal bir sütyenden farkı yok mudur,bir kendi alışverişim kaldı ondan sonra çanta hazırlığına başlıcam inş 🥰

Arkadaşlar emzirme sütyeni kullanışlı mı acaba ,birde emzirme sütyenli atletler var ikisini de ebebekten bakıyorum, sizce kullanışlı mıdır ?Yoksa normal bir sütyenden farkı yok mudur,bir kendi alışverişim kaldı ondan sonra çanta hazırlığına başlıcam inş 🥰
Bence çok kullanişli ve rahat. 1,5 sene kullandim emzirirken. Normalde atlet giymediğim için onu bilmiyorum

Emzirme atleti çok kullanışlı canım. İçine göğüs pedi koyunca dışarıdan bir şey de belli olmuyor. Gelene Kapıyı falan açıyordum rahatça.
Emzirme sütyeni giyip üstüne atlet giyip atleti aşağıya çekince hep kenarları yırtılmıştı atletlerin

Emzirme atleti çok kullanışlı canım. İçine göğüs pedi koyunca dışarıdan bir şey de belli olmuyor. Gelene Kapıyı falan açıyordum rahatça.
Emzirme sütyeni giyip üstüne atlet giyip atleti aşağıya çekince hep kenarları yırtılmıştı atletlerin
Sn hangi marka, hangi model almıştın cnm

Canım bence kullanışlı ya. İlk hamileliğimde almadığıma çok pişman oldum şimdi. Evde giymek için emzirme atleti, dışarı çıkarken giymek için de emzirme sütyeni aldım. Denedim falan baya iyi, pratik bence. Benimkinin markasıda Yeda

Kizlar babynest mi yoksa ana dizimi fikirlerinize ihtyacm var kararsz kaldm
Eki Görüntüle 2822755 Eki Görüntüle 2822756
Baktiklarim bunlara benziyordu
Pembeli olandan ilk çocukta kullandım çok işime yaradı tavsiye ederim
İkisinden de aldım hastaneye emzirme atleti götürmeyi düşünüyorum kızların da dediği gibi içine ped koy kullan
Küçük beşik sizin odada yatması içinse oturduğunu odada kullanmak için bu iyi
Evet ana dizi oturduğum odada çk rahat oldu bana oğlumda

Kız sebzeleri bana sayılı veriyor 6 kaşık sevze nedir , meyve elma dışında bişey yok . Her gün 1 yumurta bazı günler o 1 yumurta dışında hiç protein yok . 2 3 dilim ekmekle doyur karnını diyor bana çok az geldi ve tatlı hiçbirşey yok ne kuru kaysı ne kuruyemiş ne 🍓 çilek 😂 revize hali değil revize haline ekmek leri 2 ye çıkardı , ve sebze leri sınırsız yaptı .

şeker ölçümüne devam ediyor musun nasıl çıkıyor ölçümlerin peki? Bu yediklerinle yine düşük olması lazım.

Benim şeker yok bana arkadaşımın verdiği de sayılıydı da ben tam uymadığım için tabi öyle aç kalmamış olabilirim 🤣🤣
Sabah 1 yumurta haftada 4 gün, haftada 3 gün yok. Ben her gün 2 yumurta yiyorum mesela. Ekmek hiç yemediğim oluyor ama yemekleri çok yiyorum ben de. Meyveyi de çok sınırlı yiyordum pek aram yoktu ama bu ara çok fena yemeğe başladım inanılmaz düştüm ne bulursam 🤣 çilek muz yemiyorum ama elma alıyorum genelde.

yumurtanın ne zararı varmış ya ben günde 2 haşlanmış yiyodum 3 e çıkarttım çok seviyorum çünkü protein diye de yiyorum. Mesela her akşam yemeğinde protein alamıyosak sabah iki haşlanmış yumurta yersek onun yerine geçiyormuş galiba öyle bişey okumuştum.

Emzirme atleti aldım hiç giymiyorum bence kullanışsız hafif süngerli yapılmış göğüs kısmı ama o sünger sürekli yukarı çıkıp duruyor düzgün durmuyor.
E bebekten emzirme sütyeni almıştım babanne sütyeni bildiğin çok bi işlevi yok 20₺ gibi bişeydi zaten.
lcw den geçen hamile sütyeni aldım. Balensiz yani altta teli yok, rahatsız etmiyor. emzirme için de çıtı var. aşırı rahat bişey hep onu kullanıyorum. bi tane daha alcam hatta tavsiye ederim. 50₺ sanırım fiyatı. Bi de siyah minik dantelli falan görseli de güzel 👍🏻

X