Popüler Konu 2021 Haziran Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    154

baby girlL

Bahar’ın annesi🌸
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2020
1.398
2.107
33
Oy masallah ne kadar güzel 😍 resmen kizin icin dünyanın en güzel hediyesini tasiyorsun karnında 😍
Sağlıklı olsun da kız erkek fark etmez. Her durumda canımız gibi seveceğiz ❤️

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-07-2021

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 166 gün kaldı.

Kan kaydadeğer bir tazyik ile bebeğinizin göbek kordonu vasıtasıyla bebeğinize geçer. Bu su dolu bir hortum gibi kordonun düğümlenmesine direnç gösterir ve kendini düzeltmeye yarar. Baş dönmesi veya baygınlık hissi yaşıyorsanız, yatarken veya kalkarken yavaş hareket etmeniz veya yavaş pozisyon değiştirmeniz gerekir. Bebeğinizin gözleri ve kulakları şu anda olması gereken yere yerleşti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

baby girlL

Bahar’ın annesi🌸
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2020
1.398
2.107
33
Ayy Kızlar uyku tutmadı. Beşiği nereye kurarız, kıyafetlerini nereye koyarız diye planlayıp duruyorum 🥰 İnşallah sağlıkla görürüz o günleri🤲 Kızım 4 yaşında olacak, aynı odada yatarlar diye düşünüyorum. Kızım gece uykusundan kolay kolay uyanmaz ama kıskanırsa ne yapacağı belli olmaz. Geçen gün biri sitede yazmış, 8 yaşındaki kızı, kardeşi olunca ben de süt içeceğim memeden demiş 😄

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-07-2021

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 166 gün kaldı.

Kan kaydadeğer bir tazyik ile bebeğinizin göbek kordonu vasıtasıyla bebeğinize geçer. Bu su dolu bir hortum gibi kordonun düğümlenmesine direnç gösterir ve kendini düzeltmeye yarar. Baş dönmesi veya baygınlık hissi yaşıyorsanız, yatarken veya kalkarken yavaş hareket etmeniz veya yavaş pozisyon değiştirmeniz gerekir. Bebeğinizin gözleri ve kulakları şu anda olması gereken yere yerleşti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

MrvCn

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2014
173
97
Ayy Kızlar uyku tutmadı. Beşiği nereye kurarız, kıyafetlerini nereye koyarız diye planlayıp duruyorum 🥰 İnşallah sağlıkla görürüz o günleri🤲 Kızım 4 yaşında olacak, aynı odada yatarlar diye düşünüyorum. Kızım gece uykusundan kolay kolay uyanmaz ama kıskanırsa ne yapacağı belli olmaz. Geçen gün biri sitede yazmış, 8 yaşındaki kızı, kardeşi olunca ben de süt içeceğim memeden demiş 😄
Ben hiç sabit yatak falan düşünmüyorum yatmıyorlar çünkü evde heryere taşıyabileceğin bir beşik ilk zamanlarda çok iyi oluyor. Oğlumda ilk önce sadece dolap almıştık yetmiştide oda falan gerek duymadım en az 6 7 aylık olana kadar. Şimdide paylaşırlar dolabı daha ne eşyası olcakki küçülen kaldırılıyor zaten :)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-06-2021

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 148 gün kaldı.

Verniks bebeğinizin vücudu üzerinde oluşmaya başladı. Göğüslerinizde olan değişikliklerin yanında alnınızda ve yüzünüzün yanlarında lekelenme pigmentasyonu olabilir. Bu pigmantasyonlar genellikle doğumdan sonra geçerler. Anneler dişlerinizi fırçalarken diş eti kanaması yaşayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)