2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar bişey sorcam 🙄 hala ilişkiye girenler var mı .. yani ben eşimi özledimde bir aydır fln askerlik arkadaşı gibiyiz birdaha yapmam diyordum ama şimdi üç hafta sonra doğum kırk günde lohusa .. ne bilim son bi kaçamak yapsammı ? Risklimi acaba sizce ?? 🙃
Biz devam ediyoruz ama öyle sık sık değil de haftada 2 gün falan 😄

Kızlar bişey sorcam 🙄 hala ilişkiye girenler var mı .. yani ben eşimi özledimde bir aydır fln askerlik arkadaşı gibiyiz birdaha yapmam diyordum ama şimdi üç hafta sonra doğum kırk günde lohusa .. ne bilim son bi kaçamak yapsammı ? Risklimi acaba sizce ?? 🙃
Yani hiç ara vermedik :)
Hatta bazı doktorlar normal doğum isteniliyorsa 37 den sonra her gün ilişki öneriyor . Spermler rahmin yumuşamasını sağlıyormuş.

Bayramımız mübarek olsun kızlar sağlıkla kavuşalım bebelerimize, bakalım bayram şekeri olarak bir bebek daha gelecek mi şu 3 günde 😁😛
Ceylin seni rüyamda gördüm 2 kere . Birinde seninle baklava gibi bir şey yiyoruz birbirimize paylaşıyoruz diğerinde wcye kalkıp tekrar uyudum yine gördüm:KK70: onu tam hatırlamıyorum ama birileri sinirliydi falan değişik ruyaydi

Ceylin seni rüyamda gördüm 2 kere . Birinde seninle baklava gibi bir şey yiyoruz birbirimize paylaşıyoruz diğerinde wcye kalkıp tekrar uyudum yine gördüm:KK70: onu tam hatırlamıyorum ama birileri sinirliydi falan değişik ruyaydi
Doğurunca yiyin bari kızın aklına sokma şimdi baklava falan bayramda gelmiş zaten🤣

İnşallah normaldir çünkü sonrasında vücuduma rahatlama geldi. Garipsedim o yüzden. Sadece kimildarken karnım geriliyor geri belirtiler gitti hep . Ondan merak ettm 😁
Ben hiç doktora görünmedim ama kireçlenme olabilir bende birçok eklem yerimde oluyor o dediğin😝 kuyrukda çatırdama olunca sanki kemik yerine oturuyo gibi oluyo ağrı varsa geçiyo🤔hamilelikte de kemikler yer değiştirdiğinden oluyordur herhalde oturuyo yerine bebişe yer açıyo geliyo oğluş 🥰

Vallah cancan biz her gün yapmaya çalisiyoruz 🤗 ne yalan soyleyeyim birde dogumu tetikliyormus belki bir ihtimal erken gelir mi acaba diye 😂😂 gerçekten çok sabirsizim ya beklemekten yoruldum. Riskli zamanlarida atlattik ya artik gelsin istiyorum 🤗

X