2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Doktor iyi dedi ortalama gidiyormus sukur boyu 51 cm 46,5 dogmustu oda iyi ama suan icin boyu oyle buyuk degil ortalamaya yakinmis minnos kizim😁

İyi uzamış 1 ayda. Maşallah. Benimki de minnak doğdu bakalım göreceğiz haftaya salı doktorumuz 😍

Günaydın kızlar kızım 2 3 gündür yeni huy edindi sanki saha karsi basliyor gerinmeye gerinmesinden uuuyamiyor 15 dk bir uyanıyoruz;;(

Sabah 5 gibi başlıyoruz ıkınma ve hıkırdanmalara. Sürekli. Gidiyorum bakalım gözü kapalı ama huzursuz. Ellemiyorum valla bırakıyorum öyle. Saat 9 oldu hala aynı modda yatağında. Yataktan aldığım an bu sefer de hoşgeldin kolik mod 🤣

Yengemde bı cesaret çıkmıştı. Merinos parkında çocuk susturucam diye eli ayağına dolanmisti. 😂 Bende Bursa'ya gelsem büyük kızımı hayvanat bahçesine götürmek istiyorum ama iyice ufaklığn huyunu suyunu öğrenmem lazım .
Bende korkuyorum işte ağlarken kesiyorlar sanki öyle bir ağlamak yani
Benim büyük kızımda çok istiyor hayvanat bahçesine
İnş gidebiliriz bu yaz 😂ordan da botanik parkta bir dondurma yesek bizden keyiflisi olmaz 😂
Bakalım hayaller hayatlar ne olacak😂😂

Bin sukur coooook guzel uyuduk biz suanda sakin sakin uyuyor aksam 21 dan beri sadece sut icti yatti 🧿 19 gibi aglamaya baslamisti dedim eyvah gece mesaisi baslicak ama sukur oyle olmadi sadece derin uykuya dalmasi icin oto koltugunda hafifce salladim onu cok sevdi sakinlesyor

Kızlar kanamam bitmişti şimdi azıcık yine başladı . Böyle olan var mı acaba nornal mi?
Benimde oyle oldu canım , 15 sonra bitmişti sonra adet olack gibi sancım oldu bi baktım baya kanama başlamş . su anda da arada sancı geliyo bakıyrm kanama olmş . onun harıcınde bende de olmuyo .normaldır herhalde 😁

O kadar gerinmeden sonra bir şeyler çıksın tabi😂😂

Çevremde de bir kaç kişi doğum yaptı yakın zamanlarda hiç birinin ki uslu değilmiş hep ağlak bebekler😀bu dönemde bebek modelleri böyle sanırım😀
Bir arkadaşımın bebeği emer uyurdu abartmıyorum hiç uyanmazdı kız her yere gidiyordu 1 aylık bebekle ben yakınımdaki parka çıkıyorum da çığlık çığlığa eve dönüyoruz
Mihraplı parkını biliyorsundur en çok gitmek istediğim yer bu aralar ama cesaret edemiyorum işte
Ayy ne parkı markete bile çıkamıyorum korkudan. Ya emmek istiyor ya ağlıyor. Emzik biberon versek biraz daha rahatlardım, böyle zormuş cidden.

Hanımlar bepanthol pişik önleyici kullanıyorum ama yine de pişik oldu az çok hep kaka yapmaktan sanırım.halbuki gece bile değiştiriyorum.pişik için ne kremi aldırsam acaba kullanıp memnun kaldığınız var mı

bu gece çok zordu. sürekli uyandı uykusu var ama dalamıyor dalıncada kızarıp bozarıp kasıyor kendini ve uyanıyor. gözlerimden uyku akıyor resmen yaa.😔

Asimizi olduk bizde bugün. İlk 15 gün kilo alımı yavaş gibiydi . 3620 doğdu 4840 çıktı sağlık ocağında. Üstündekileri cikarmamisti onu da düşüp 4700 dedi hemşire. Boyumuz 51 den 55 cm olmuş . Anne sütü alıyorsa sürekli gaz damlası verme alışmasın damlaya dedi.

Asimizi olduk bizde bugün. İlk 15 gün kilo alımı yavaş gibiydi . 3620 doğdu 4840 çıktı sağlık ocağında. Üstündekileri cikarmamisti onu da düşüp 4700 dedi hemşire. Boyumuz 51 den 55 cm olmuş . Anne sütü alıyorsa sürekli gaz damlası verme alışmasın damlaya dedi.
Maşallah 🧿 çok güzel kilo almış boyu uzamış
LesaM LesaM nerelerdesin canım

Gaz problemi ne zaman bitiyor kızlar geceyi ayakta geçirdim 😞

Geçmiyor 😞

Hanımlar bepanthol pişik önleyici kullanıyorum ama yine de pişik oldu az çok hep kaka yapmaktan sanırım.halbuki gece bile değiştiriyorum.pişik için ne kremi aldırsam acaba kullanıp memnun kaldığınız var mı

Ben bir tek hametanla rahat ediyorum canım.

Maşallah çok iyi kilosu 🧿

Ya ben de o damlayı sürekli kullanmıyordum doktor gaz oldukça ver dedi. Ama gaz sancısı geldikten sonra bir halta yaramıyor. Düzenli kullanınca faydasını görüyorum ben. 😪😪😪

succulentaski succulentaski gerçekten gaz damlasını düzenli kullanmak gerekiyor
Ben veriyorum büyük kızımda da 3. Aya kadar kullanmıştım şimdide kullanıcam çünkü faydasını görüyorum

Ben mustela kullanıyorum canım pişik olmadı sayılır bebeğim

Ayy ne parkı markete bile çıkamıyorum korkudan. Ya emmek istiyor ya ağlıyor. Emzik biberon versek biraz daha rahatlardım, böyle zormuş cidden.
Emzik cok buyuk kurtarici cnm ama herkesin dusuncesine saygim var

Ben mustela kullanıyorum canım pişik olmadı sayılır bebeğim
Ben anlayamadım ya öncekilerde hiç pişik yaşamamıştım bunda pişik isilik ne ararsan var.halbuki sık sık değiştirdim ama oldu,sleppy bio kullanıyorum bez ondan mı oldu acaba diye de düşünüyorum,hiç kimyasal kokmuyor bez koruyuculuğu düşük mü acaba dedim

succulentaski succulentaski gerçekten gaz damlasını düzenli kullanmak gerekiyor
Ben veriyorum büyük kızımda da 3. Aya kadar kullanmıştım şimdide kullanıcam çünkü faydasını görüyorum

Sen ne kullanıyorsun bizimki sab simplex. 8 saatte bir 10 damla veriyorum farkediyor. Sancı gelince kullandım ilk doktora kanıp ı ıh olmuyor öyle.

Ben anlayamadım ya öncekilerde hiç pişik yaşamamıştım bunda pişik isilik ne ararsan var.halbuki sık sık değiştirdim ama oldu,sleppy bio kullanıyorum bez ondan mı oldu acaba diye de düşünüyorum,hiç kimyasal kokmuyor bez koruyuculuğu düşük mü acaba dedim
Bende bezi ondan kullanıyorum canım ama isilik bizde de çok oluyor havalar çok sıcak çünkü, ıslak mendil de yapabilirmis diye duymuştum

X