2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kundak yapmıyo musun canım .o sekilde sorun olmuyo bizde
Kundak asla yaptırmıyor.Böyle yaptığıda pek yoktu ama bu gece huysuzlandı
Mecbur uyku tulumu kullanacagz cnm

E bebekte uyku tulumlari var canım inceliği falan çok iyi. Kizima onlardan alıyorum oğluma da alirim
Bende kızımda kullandım e bebekten aldım hep 1 yaştan itibaren ama daha küçükleri var mı hiç bakmadım hatta bir kaç gün önce 5 yaş olandan aldım kızıma
Şimdi internet sitesinden bakayım küçükleride var mı
Büyük kızımın tulumlarını hep sakladım onları yine kullanırım seneye kışa

Kundak asla yaptırmıyor.Böyle yaptığıda pek yoktu ama bu gece huysuzlandı

Bende kızımda kullandım e bebekten aldım hep 1 yaştan itibaren ama daha küçükleri var mı hiç bakmadım hatta bir kaç gün önce 5 yaş olandan aldım kızıma
Şimdi internet sitesinden bakayım küçükleride var mı
Büyük kızımın tulumlarını hep sakladım onları yine kullanırım seneye kışa
1 yas olanlar bizim bebelere kışa kadar olur diye düşünüyorum ben aslında. Kalıpları küçük çünkü. Biraz da dökümlü durur.

Günaydın kızlar bugğn çok duygusal içimden bir parça koptu resmen kreşin ilk günü çok ağladım daha minnacık hiç bırakmak istemiyordum …

Eklentiler

• 7B2779D7-A8FA-415D-AC62-CD4493FB5ACC.jpeg
    7B2779D7-A8FA-415D-AC62-CD4493FB5ACC.jpeg
    106,7 KB · Görüntüleme: 67
Kızlar sizn bebeler sabah kaçta tamamen uyanıyor?

Akşam 7.30 banyo 8de yatağında uyuyor. Gece 12de uyanmadan emziriyorum. Sabah 4-5 arası kendi uyanıyor emmek istiyor ve kaka yapmış oluyor. En son 7ye kadar dayanırsa seviniyorum. 7den öncesi çok sıkıntılı 😟

Sağol canım

Sağol canım. İlk idrardn sonra daha iyi ama derin uykuya dalamiyr. Sünnet zamanı zorlanmadik birtek iğne vurulurken ağladı. Kesilirken emzirdim zaten sorun olmadı. Umarım hemen geçer . Biraz daha büyük olsa zor olurmuş.

İğne de mi vuruyorlar canım. Bizim doktorumuz sadece dıştan anestezik krem sürücez dedi. Ama ameliyathaneye götürecekleri için gizlice ilaç yaparlar mı diye korktum ben. Çoklu besin alerjimiz var allah korusun ilaca reaksiyon gösterir mi acaba. 😟😟

Günaydın kızlar bugğn çok duygusal içimden bir parça koptu resmen kreşin ilk günü çok ağladım daha minnacık hiç bırakmak istemiyordum …

Ahh kıyamam yavrum. Takipteyim seni çok merak ediyorum bu kreş sürecini canım. Bana referans oluyorsun. İnşallah güzel geçirirsiniz. Kamera var mı izliyor musun?

Akşam 7.30 banyo 8de yatağında uyuyor. Gece 12de uyanmadan emziriyorum. Sabah 4-5 arası kendi uyanıyor emmek istiyor ve kaka yapmış oluyor. En son 7ye kadar dayanırsa seviniyorum. 7den öncesi çok sıkıntılı 😟

İğne de mi vuruyorlar canım. Bizim doktorumuz sadece dıştan anestezik krem sürücez dedi. Ama ameliyathaneye götürecekleri için gizlice ilaç yaparlar mı diye korktum ben. Çoklu besin alerjimiz var allah korusun ilaca reaksiyon gösterir mi acaba. 😟😟

Ahh kıyamam yavrum. Takipteyim seni çok merak ediyorum bu kreş sürecini canım. Bana referans oluyorsun. İnşallah güzel geçirirsiniz. Kamera var mı izliyor musun?
Kamera yok canım ama resim video attılar uyumuş bile minik kuşum

1 yas olanlar bizim bebelere kışa kadar olur diye düşünüyorum ben aslında. Kalıpları küçük çünkü. Biraz da dökümlü durur.
Ben 1 yaş olanı üstüne tuttum şimdi çok büyük ekim ayı gibi giydirmeye başlanır benim kız 5800 kg şu an
En küçük 9 ay varmış gittiğimde bi bakıcam belki o beden daha iyi olur

Krem sürdüler . 30 dk sonra iğne vurdu sonra içeri aldı bizi. Orda kesildi

İnşallah canım türkiyede gerçekten bebek kreşleri ve bakıcı konusunda eksik çok ..

Evet doğum izni 4 ay. Bitince kreş yok. Devletin olsa kreşi gözüm kapalı vericem. Sabihada çalışıyorum havalimanının içinde yüzlerce kadın çalışan var bir kreş yapılmaz mı oraya mesela devlet eliyle.
Herkesin anneanne babaanne imkanı yok.
Tanımadığım yabancı ile de çocuğu evde tek bırakmaya içim sinmiyor. 😢

Evet doğum izni 4 ay. Bitince kreş yok. Devletin olsa kreşi gözüm kapalı vericem. Sabihada çalışıyorum havalimanının içinde yüzlerce kadın çalışan var bir kreş yapılmaz mı oraya mesela devlet eliyle.
Herkesin anneanne babaanne imkanı yok.
Tanımadığım yabancı ile de çocuğu evde tek bırakmaya içim sinmiyor. 😢
Aynen öyle 3 çocuk yapın demeyi biliyorlar kim bakcak ?? Gavur ülkesi diyorlar avrupa bile 2 yil ücretsiz izin veriyor ve devletten maaşının yarısını alıyorsun yine . 3 4 aylık bebekleri kime bırakalım düşündükçe sinirleniyorum
Oy canım ya ben bile tuhaf oldum hakkınızda hayırlısı inşallah 🥺
Amin cnm inşallah hayırlısı olur 12:00 de alacağım bakcam nasıl geçmiş

Aynen öyle 3 çocuk yapın demeyi biliyorlar kim bakcak ?? Gavur ülkesi diyorlar avrupa bile 2 yil ücretsiz izin veriyor ve devletten maaşının yarısını alıyorsun yine . 3 4 aylık bebekleri kime bırakalım düşündükçe sinirleniyorum

Amin cnm inşallah hayırlısı olur 12:00 de alacağım bakcam nasıl geçmiş
Oradakiler yeterki çalışsın üretim hizmet devam etsin anlayışıyla her türlü imkanı sağlıyor. Biz de kadın dediğin evde çocuk bakmalı kocasına hizmet etmeli😒

Oradakiler yeterki çalışsın üretim hizmet devam etsin anlayışıyla her türlü imkanı sağlıyor. Biz de kadın dediğin evde çocuk bakmalı kocasına hizmet etmeli😒

Aslında problem orada iş var çalışacak insan bulamıyorlar kadını iş gücüne dahil etmek istiyorlar. Bizde işsizlik var 🤷🏻‍♀️

X