2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
kızlarrr doğuma daha çok var sanki zaman geçmiyooooorrrrr :KK43:
Bugün yine perinatoloji randevum vardı şükür herşey yolunda..biraz fazla bekledim yoğundu klinik neyse bir hamile kadın geldi karnı burnunda,meğersem 37+5 miş ve elinde kağıtlar gösterdi dr.a o da artık dikişleri alalım doğumu bekleyelim dedi kadın serklajliymis meğersem...onu görünce bende bir an evvel haziran gelse diye heveslendim :-)

Ben de bugün 600 TL fiyat aldım da doktor hakkında bilgi almak istiyordum
Sen kontrollerini o hastaneyemi gidiyorsun canim perinatoloji dr u bilmiyorum devlette yaptiracagim randevu alabilirsem detayliyi bu sefer bakalim

Her sulu yemeklerime şifa niyetine katarım ve hastalıklardan koruyor vücuda plan faydasını oku oku bitiremezsin . İçmeye de devam et canım paket gıda konserve işlenmiş ve kızartılmış gıdaları anlarım da güzelim kemik suyu neden zararlı olsun ya. Şifa olsun kullanmaya devam etmelisin
Aynen katiliyorum dr bile sordum cok iyi dedi yahni gibi ic dedi

İlk soracağım sorulardan biri olacak valla çok zorluyor otururken bile sanki bıçak batıyor ayağa kalkıyorum kalçam benden ayrı hareket ediyor nerdeyse uzun süre ayakta kalkmak zaten tüm günümü mahvediyor kazık gibi kalıyorum dediğin gibi. 5yaşında oğlum var oyun oyna diyor oturup yanına kalkamıyorum çocuk üzülüyor oynamıyorum diye 😔
Canim benim benim belde aynen oyle kalcadan bacagima kadar birsey saplaniyor bunuda fitik yapiyor hamilelikde ilerliyor agri ayaga bile kalkamiyorum bazen yururken kaliyorum kitlenip

Bugün yine perinatoloji randevum vardı şükür herşey yolunda..biraz fazla bekledim yoğundu klinik neyse bir hamile kadın geldi karnı burnunda,meğersem 37+5 miş ve elinde kağıtlar gösterdi dr.a o da artık dikişleri alalım doğumu bekleyelim dedi kadın serklajliymis meğersem...onu görünce bende bir an evvel haziran gelse diye heveslendim :-)
Ay inşallah cnm ya sabırsızlanmaya başlayan bi benmiyim diye düşünmeye başladım 🥰

Canim benim benim belde aynen oyle kalcadan bacagima kadar birsey saplaniyor bunuda fitik yapiyor hamilelikde ilerliyor agri ayaga bile kalkamiyorum bazen yururken kaliyorum kitlenip
Fıtık mı ay yok değildir inşaallah ya ilk hamileliğimdede olmuştu ama 7.aydan sonraydı bu erken oldu doğumdan sonra tamamen kesilmişti. Bak şimdi şüphelendim fıtık vardıda hamilelikmi arada tetikliyo 😕

Selam hanımlar bir is yaptığınız zaman bel ağrınız oluyor mu benm tam afederdiniz popoya yakin belimde cok agri oluyor
Evet ben en son ,nasıl olsa gebeliğimde sıkıntı yok deyip kendimden geçip ev süpürmüştüm ,bel ağrısından yürüyemez hale geldim oturamadım yatamadım, o zamandan beridir eşim ya da kardeşim yardım ediyor..

Arkadaşlar nolur bana yardımcı olun, elim ayağıma dolaştı. Cuma günü betam 1903dü. Bugün Perşembe 6 gün geçmiş betam 8654. Bu artış çok az değil mi? Dün doktora gittik kese göründü ama bebek henüz görünmemişti. Doktor ‘erken haftaya görünür’ demişti ama beta böyle olunca dağıldım resmen. Boş gebelik vs olabilir mi Allah rızası için yardımcı olun. Bugünden beri de sol kasığımda ağrı var

Evet ben en son ,nasıl olsa gebeliğimde sıkıntı yok deyip kendimden geçip ev süpürmüştüm ,bel ağrısından yürüyemez hale geldim oturamadım yatamadım, o zamandan beridir eşim ya da kardeşim yardım ediyor..
Okadar kötü olmuşken doktora görünmedin mi ciddi birşey olmasın bide

Benimde oluyor bazen ama dinlenince geçiyor olabilir bence geçiyosa kalça kemiğim ağrıyor resmen incinmiş gibi bazen kramp tarzı şeyler giriyor karnıma belimin ağrısı yok artık bu ara şükür. Ne kadar hareketsiz kalırsan o kadar çok ağrı çekiyosun aslında dikkat etmek lazımda.

Kızlar aranızda 58-60 kilo aralığında başlayıp ta pek kilo almayan var mı ? Bir kilo aldım sağlıklı beslenmeye çalışıyorum ama az mı yiyorum diye de üzülüyorum açıkçası
Canım günde 2 porsiyon meyve, 2 porsiyon süt ürünü, 2 porsiyon sebze ve 3 dilim ekmek yiyorsan az değil. Haftada iki kez balık, iki kez kırmızı et, iki kez baklagil olmalı tabii.

kızlarrr doğuma daha çok var sanki zaman geçmiyooooorrrrr :KK43:
Bir de şöyle düşün bahar ayları geldiğinde göbüş çıkmış olacak. Havalar fazla ısınmadan minnoş doğacak. Güzel zamanlara denk geliyor yani doğması bebeklerin. Bir an önce geçmesin bence keyifle yaşayalım bu günleri de. Göbüşlü Fotoğraflar çekilelim bahar gelince

Arkadaşlar nolur bana yardımcı olun, elim ayağıma dolaştı. Cuma günü betam 1903dü. Bugün Perşembe 6 gün geçmiş betam 8654. Bu artış çok az değil mi? Dün doktora gittik kese göründü ama bebek henüz görünmemişti. Doktor ‘erken haftaya görünür’ demişti ama beta böyle olunca dağıldım resmen. Boş gebelik vs olabilir mi Allah rızası için yardımcı olun. Bugünden beri de sol kasığımda ağrı var
Doktor beta artışını baz almıyor mu nasıl erken diyebiliyor?? Birseylerin yolunda gitmediği belli hakkında hayırlısı inş.

Canım şöyle bir şey buldum. İnşallah bebeğin sağlıklıdır. Allahim kimseye o aciyi yasatmasin. Ama bir yerde dogal sirkulasyon oldugunu da unutmamak lazim. Insallah olumlu devam eder.

Eklentiler

• Screenshot_20210122-084125_Chrome.jpg
    Screenshot_20210122-084125_Chrome.jpg
    104,5 KB · Görüntüleme: 14
X