2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Arkadaşlar nolur bana yardımcı olun, elim ayağıma dolaştı. Cuma günü betam 1903dü. Bugün Perşembe 6 gün geçmiş betam 8654. Bu artış çok az değil mi? Dün doktora gittik kese göründü ama bebek henüz görünmemişti. Doktor ‘erken haftaya görünür’ demişti ama beta böyle olunca dağıldım resmen. Boş gebelik vs olabilir mi Allah rızası için yardımcı olun. Bugünden beri de sol kasığımda ağrı var
Son adete tarihiniz ne zamandi birde devlete mi özele mi gittiniz bu betaya göre gormesi gerekirdi sanki .

Son adete tarihiniz ne zamandi birde devlete mi özele mi gittiniz bu betaya göre gormesi gerekirdi sanki .
5+4te gittim doktora. Özeldi. Bebek 6 haftadan önce karından görülmez haftaya bakalım dedi. Alttan muayene etmedi
Doktor beta artışını baz almıyor mu nasıl erken diyebiliyor?? Birseylerin yolunda gitmediği belli hakkında hayırlısı inş.
Doktor beta artışını baz almıyor mu nasıl erken diyebiliyor?? Birseylerin yolunda gitmediği belli hakkında hayırlısı inş.
Ne anlamda söylediniz anlayamadım açıklar mısınız, yani beta artışı iyi mi kötü mü? Bu betadan bir gün önce karından baktı göremedi. Ama bana az geldi bu artış 6 günde

5+4te gittim doktora. Özeldi. Bebek 6 haftadan önce karından görülmez haftaya bakalım dedi. Alttan muayene etmedi

Ne anlamda söylediniz anlayamadım açıklar mısınız, yani beta artışı iyi mi kötü mü? Bu betadan bir gün önce karından baktı göremedi. Ama bana az geldi bu artış 6 günde
Evet erken bir zaman alttanda muayene de etmemiş görmemesi normal bu haftalarda. Benim doktorum beta yükselişi her zaman iki katı olmayabilir %60 artış bizim için normal sinirlarda sayılıyor demişti inşaallah haftaya görürsün canım

Bir şey daha danışsam size bilginiz varsa, 32 ye kadar covid için idari izinli sayılıp sonra zorunlu doğum izni haftası 37. haftaya kadar çalışıp doğum iznine öyle çıkma şansı var mı sizce ? 16 haftadan ne kadarını doğum sonrası kullansak kardır çünkü .
canım, 24-32 arası idari izinliyiz. işe gitmiyoruz. 32. hatdadan sonra da 5 hafta istersek işe gidebiliyoruz. doktorumuzun çalışabilir raporu vermesi gerekiyor. ama 37. haftadan sonra gidemiyoruz. 5 haftayı doğum sonrasına aktarabiliyoruz. 32-37 arası haftaları

canım, 24-32 arası idari izinliyiz. işe gitmiyoruz. 32. hatdadan sonra da 5 hafta istersek işe gidebiliyoruz. doktorumuzun çalışabilir raporu vermesi gerekiyor. ama 37. haftadan sonra gidemiyoruz. 5 haftayı doğum sonrasına aktarabiliyoruz. 32-37 arası haftaları
Merhaba, 24. Haftayı sata göre mi belirliyorlarmış sorabildiniz mi acaba

günaydın kızlar.☺ uzun zaman sonra ilacım bitti ve bende kendimi denemek için almadım. çok şükür iyi gidiyor. bulantım bitmiş sanırım. inşallah bitmeyen varsa tez vakitte onunda biter ❤

Bana da artış az geldi aynı yerde mi yapıldı testler? Hakkınızda hayırlısı inşallah bebiş sizinledir

Merhaba hanımlar
Bende çift çizgiyi gördüm
Pazartesi kan vermeye gideceğim
Merhaba hayırlı uğurlu olsun inş güzel sonuçlarla bebeğinizi kucaklamak nasip olur. Lütfen kişisel algılamayın ama sizin doğumunuz kısmetse Ağustos veya Eylül olacak. Topic olarak yanlış başlıktasınız. E Elayagiz bu aralar çok fazla arkadaşımız grubumuza sıralamada başta geldiği için konusunu iletiyor ancak ben gerçekten Haziran annelerini okumak istiyorum ve takip ediyorum bu durumda tek tek ayıklama yapmam gerekiyor. Gruba yazmak tabiki yasaklı değil severek yardımcı olalım ama başlık anlamını kaybetmeye başladı.

Kızlar bugun detaylıya girdim cok şükür hersey yolunda. Rabbım sağlıkla kucagımıza almayı nasıp etsin .magnezyum takviyesine de bugun basladık
gözün aydın canım. inşallah biz de sıkıntısız çıkarız dataylıdan.❤

X