2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Detaylı ultrason yapanlar haftaya carsamba organ taramasi icin doktorum radyolojiye yonlendirdi. Radyoloji uzmanı bakarken sizi bilgilendiriyor mu yoksa rapor yazip yine kendi doktorumuzdan mi aliyoruz bilgileri?
Nasil oluyor bu tarama isi biri anlatabilir mi 😊

Detaylı ultrason yapanlar haftaya carsamba organ taramasi icin doktorum radyolojiye yonlendirdi. Radyoloji uzmanı bakarken sizi bilgilendiriyor mu yoksa rapor yazip yine kendi doktorumuzdan mi aliyoruz bilgileri?
Normal muayene gibi bilgilendiriyor bu elleri bu ayagi bu kalp kapacakcigi vs diye sonrada sana anlattiklarini rapora ekliyor 🌼

Aynen ya alışverişde git gide geriye sardı 😅 Bugün kızıma baza dolap aldık çilekten mart a anca gelirmiş sonra sıra gelecek inşallah 😄
Yaa bende ogluma oda yapcam ama suan ev tadilatta kapilar yapiliyo mutfak dolabi petek vs derken anca martta yada Nisan da sıra gelir odaya 🙈

Şu an oturduğunuz ev mi tadilatta? Kolay gelsin canım. Çok severim mobilya bakmayı 😊
Sagol canim 💐 aynen suan oturduğum ev tadilatta ay mobilya bakmayi kim sevmez ama ben mobilya yenilemicem kiz sadece kapilar ve mutfak dolaplarini değiştiriyorum bide evim dogalgaz sobali olduğu icin petek takilcak insallah oglumun odasina sira gelince cocuk odasi mobilyası bakacam sadece 🙈

Ins yoktur canim ama bende sinir sıkısmasi var fitik yani hamilelikde o rahatsiz ediyor malesef hamilelige zarari yokmus ama zor bir hamilelik yasarmisiz agrili zaten suan fitik icin hicbirsey yapamiyorlar
Doktor dediği zaman aklıma geldi ilk hamileliğimde de olmuştu magnezyum almıştım doğum sonrası hiç ağrı kalmadığı için fıtık yada sıkışma olsa zorlamalarda devam ederdi herhalde. Bacağıma falan ağrı vurmuyo çok şükür çok zorlarsa belime vuruyo uzanınca dinleniyor. Anlaşılan 5. 6.aylardada bana rahat yok ağrılarla devam edeceğiz galiba inşaallah çok zorlanmam canım sağolasın 😊

Sagol canim 💐 aynen suan oturduğum ev tadilatta ay mobilya bakmayi kim sevmez ama ben mobilya yenilemicem kiz sadece kapilar ve mutfak dolaplarini değiştiriyorum bide evim dogalgaz sobali olduğu icin petek takilcak insallah oglumun odasina sira gelince cocuk odasi mobilyası bakacam sadece 🙈
Evin içindeyken tadilat çok zor oluyor. İnşallah bir an önce biter canım. Anladım sonra çocuk odası bakacağını. Onu severim demek istedim 😊

Detaylı ultrason yapan dr mu radyolojiye yönlendirdi 😳 perinatologlar yada radyologlar detaylı yapıor. Siz hangisine gittiniz ki? Ben mesela radyolojiye gidicem detaylı için. Sonraki günde kendi doktoruma kontrole gidicem inşAllah

Detaylı ultrason yapan dr mu radyolojiye yönlendirdi 😳 perinatologlar yada radyologlar detaylı yapıor. Siz hangisine gittiniz ki? Ben mesela radyolojiye gidicem detaylı için. Sonraki günde kendi doktoruma kontrole gidicem inşAllah
Yok yanlış ifade etmişim orda 😅 kendi kadin dogumcum radyolojiye yonlendirdi
ben de hemen o gun icinde mi ogreniyoruz radyolojiciden sonuclari yoksa kadin dogum doktorumuzdan mi ogreniyoruz diye sormaya calismistim.

X