2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Yok yanlış ifade etmişim orda 😅 kendi kadin dogumcum radyolojiye yonlendirdi
ben de hemen o gun icinde mi ogreniyoruz radyolojiciden sonuclari yoksa kadin dogum doktorumuzdan mi ogreniyoruz diye sormaya calismistim.
Doktor ultrasonla bakarken tüm ölçümleri hemşireye söylüyor. O da bilgisayarda yazıyor. Hemen çıktı alıp size veriyorlar. Yani ben iki kez gittim, böyle oldu

Bir de detaylıda şans söz konusu. Gittiğim perinatolog hiç net görüntü alamadı. Bir de radyoloji doktoruna gittim. Odaya girer girmez büyülendik. Duvarda o kadar çok bebeğin yüz resmi vardı ki 🥰 çok net ve hepsi hafif yandan çekilmiş görüntüler. Adam profesyonel olmuş. Hangi açıdan bebeğin yüzü güzel çıkıyor biliyor 😄 Bize kızımın resmini verdi ve direkt eşime benzediği belliydi. Aynı doğdu zaten 😊

Yok yanlış ifade etmişim orda 😅 kendi kadin dogumcum radyolojiye yonlendirdi
ben de hemen o gun icinde mi ogreniyoruz radyolojiciden sonuclari yoksa kadin dogum doktorumuzdan mi ogreniyoruz diye sormaya calismistim.
Hmm anladım ☺️ Ben aynı hafta içinde önce radyolojiye sonra kendi dr uma gitmeyi düşünüorm inş ☺️💕

Kramp gibi bir agri mi kuzum ya bende de oluyor hatta benim kalcamin sag tarafından ayagima kadar agrim oluyor bazen yani sag ayagimin uzerine bile basamiyorum ama bu tarz agrilar bu aylarda normal icini ferah tut💙
İnşallah panikliyorum hemen 😔 ama hareketleri filan sık sık o içimi rahatlatıyor 🥰

Merhaba, 24. Haftayı sata göre mi belirliyorlarmış sorabildiniz mi acaba
Canim ne zaman ayrilabilirim dedim doktoruma, cok acil dogumhaneye gitmek zorunda kaldi. Ben seni arayacam dedi. Doktorumla numaralarimiz birbirimizde var. Komsum ayni zamanda. Bana bilgi verecek
Merhaba, 24. Haftayı sata göre mi belirliyorlarmış sorabildiniz mi acaba

Evin içindeyken tadilat çok zor oluyor. İnşallah bir an önce biter canım. Anladım sonra çocuk odası bakacağını. Onu severim demek istedim 😊
Hee pardon kuzum ben yanlis anlamisim 🙈genelde tadilat denilince hani evi komple sifirlarlar ya perdelere kadar bende istemsizce öyle bir algi biraktim sandim 🙈 evet zor olacak biraz ama cok şükür annem yakın o yardim edecek 💙

Çok geç gönderiyorlar canım böyle mağazalardan alcaksanız eğer bizimde anca sıra geldi 😀
Valla kuzum daha nerden alacağız karar veremedik bide önce su tadilat borçları bitsin diye bekliyoruz bakalim insallah yetisir nisana kadar hersey 💙 çünkü nisanda oğlum artik odasina gecmis olmali yavas yavas odaya adapte olmali ki kardesini daha cok suclamasin o geldi beni odadan çıkardıklar gibi bi algiya kapilmasin 🙈
İnşallah panikliyorum hemen 😔 ama hareketleri filan sık sık o içimi rahatlatıyor 🥰
İlkler de öyle canim ya ben surekli hastaneye giderdim dr en sonunda bu kadar sık gelme artik dedi firca atti🙈😂 cok sukur sag salim doğdu seninde oyle olacak harektleride varmis mis gibi işte tadini çıkarmaya calis❤️

Valla kuzum daha nerden alacağız karar veremedik bide önce su tadilat borçları bitsin diye bekliyoruz bakalim insallah yetisir nisana kadar hersey 💙 çünkü nisanda oğlum artik odasina gecmis olmali yavas yavas odaya adapte olmali ki kardesini daha cok suclamasin o geldi beni odadan çıkardıklar gibi bi algiya kapilmasin 🙈

İlkler de öyle canim ya ben surekli hastaneye giderdim dr en sonunda bu kadar sık gelme artik dedi firca atti🙈😂 cok sukur sag salim doğdu seninde oyle olacak harektleride varmis mis gibi işte tadini çıkarmaya calis❤️
Aynen canım halledersiniz daha var ne kadar önceden alısırlarsa o kadar iyi oğlusun için çok iyi düsünmüsün ☺️Bi an önce gelsinde o zamanlar ❤️

İyi akşamlar geçen hafta yazmıştım bebeğimin suyu azmis diye perinatolojiye yönlendirecek doktor diye bu gün gittim çok şükür artmış suyu havuç suyu içiyordum ise yaramış çok şükür ki ☺ detaylı için randevu alıp gidicem inşAllah gelisimi güzel gidiyormuş çok şükür .

Canım benım bebiş erkek tabloya girmemişsin 😊😊

İyi akşamlar geçen hafta yazmıştım bebeğimin suyu azmis diye perinatolojiye yönlendirecek doktor diye bu gün gittim çok şükür artmış suyu havuç suyu içiyordum ise yaramış çok şükür ki ☺ detaylı için randevu alıp gidicem inşAllah gelisimi güzel gidiyormuş çok şükür .
Ayy çok sevindim. Hadi geçmiş olsun 👏

canım, 24-32 arası idari izinliyiz. işe gitmiyoruz. 32. hatdadan sonra da 5 hafta istersek işe gidebiliyoruz. doktorumuzun çalışabilir raporu vermesi gerekiyor. ama 37. haftadan sonra gidemiyoruz. 5 haftayı doğum sonrasına aktarabiliyoruz. 32-37 arası haftaları
Bu uygulamanın (bayan memura 24-32 arası idari izin) 1 martta biteceği söyleniyor bazı gruplarda

Ekledim canim senin 4. Bebek mi ❤️
Merhaba cici anneler yazmasamda takibe devam 9 yıl aradan sonra gelen 4. Bebişimiz kızmış 9 yaşında kızım 10 yaşında ve 13 yaşında oğlum var sınıf öğrermeniyim 36 yaşındayım sat 15 eylül beklenen doğum tarihi 21 haziran listeye eklerseniz sevinirim

X