2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Merhaba cici anneler yazmasamda takibe devam 9 yıl aradan sonra gelen 4. Bebişimiz kızmış 9 yaşında kızım 10 yaşında ve 13 yaşında oğlum var sınıf öğrermeniyim 36 yaşındayım sat 15 eylül beklenen doğum tarihi 21 haziran listeye eklerseniz sevinirim
Yaa ne güzel. Yaşınız da fazla değilmiş. Büyükler oyuncak bebek gibi ilgilenir onunla 🥰

Canım benim de kız 😊
Yaa seni eklememis miyiz 🙈hemen ekliyorum saglikla gelsin prenses 🙌
Merhaba cici anneler yazmasamda takibe devam 9 yıl aradan sonra gelen 4. Bebişimiz kızmış 9 yaşında kızım 10 yaşında ve 13 yaşında oğlum var sınıf öğrermeniyim 36 yaşındayım sat 15 eylül beklenen doğum tarihi 21 haziran listeye eklerseniz sevinirim
Merhaba 💐 hoşgeldin aramıza ne güzel iki oglan iki kiz olmus saglikla gelsin prenses hemen ekliyorum listeye ☺️

Ayy Kızlar uyku tutmadı. Beşiği nereye kurarız, kıyafetlerini nereye koyarız diye planlayıp duruyorum 🥰 İnşallah sağlıkla görürüz o günleri🤲 Kızım 4 yaşında olacak, aynı odada yatarlar diye düşünüyorum. Kızım gece uykusundan kolay kolay uyanmaz ama kıskanırsa ne yapacağı belli olmaz. Geçen gün biri sitede yazmış, 8 yaşındaki kızı, kardeşi olunca ben de süt içeceğim memeden demiş 😄

Ayy Kızlar uyku tutmadı. Beşiği nereye kurarız, kıyafetlerini nereye koyarız diye planlayıp duruyorum 🥰 İnşallah sağlıkla görürüz o günleri🤲 Kızım 4 yaşında olacak, aynı odada yatarlar diye düşünüyorum. Kızım gece uykusundan kolay kolay uyanmaz ama kıskanırsa ne yapacağı belli olmaz. Geçen gün biri sitede yazmış, 8 yaşındaki kızı, kardeşi olunca ben de süt içeceğim memeden demiş 😄
Ben hiç sabit yatak falan düşünmüyorum yatmıyorlar çünkü evde heryere taşıyabileceğin bir beşik ilk zamanlarda çok iyi oluyor. Oğlumda ilk önce sadece dolap almıştık yetmiştide oda falan gerek duymadım en az 6 7 aylık olana kadar. Şimdide paylaşırlar dolabı daha ne eşyası olcakki küçülen kaldırılıyor zaten :)

Ben hiç sabit yatak falan düşünmüyorum yatmıyorlar çünkü evde heryere taşıyabileceğin bir beşik ilk zamanlarda çok iyi oluyor. Oğlumda ilk önce sadece dolap almıştık yetmiştide oda falan gerek duymadım en az 6 7 aylık olana kadar. Şimdide paylaşırlar dolabı daha ne eşyası olcakki küçülen kaldırılıyor zaten :)
Kızım 6 aylıktan beri odasında yatıyor canım. Doğmadan 2 ay önce aldık odayı. İki ayda çıktı mobilya kokusu. İlk 6 ay gündüzleri de odasında yatırdım böyle benimsedi çok şükür.
Salonda durması için dekoratif bir sepet beşik de var. Ama hepsi kurulacak. Haziran başında kurarız heralde 🥰

Valla kuzum daha nerden alacağız karar veremedik bide önce su tadilat borçları bitsin diye bekliyoruz bakalim insallah yetisir nisana kadar hersey 💙 çünkü nisanda oğlum artik odasina gecmis olmali yavas yavas odaya adapte olmali ki kardesini daha cok suclamasin o geldi beni odadan çıkardıklar gibi bi algiya kapilmasin 🙈

İlkler de öyle canim ya ben surekli hastaneye giderdim dr en sonunda bu kadar sık gelme artik dedi firca atti🙈😂 cok sukur sag salim doğdu seninde oyle olacak harektleride varmis mis gibi işte tadini çıkarmaya calis❤️
Evet ya benimde ilk bebek panikliyor insan birde daha önce kaybım vardı ,hatta az önce panikledim yine ,kalp çarpıntısı oluyor bende yatağa yattığımda hissediyorum iki gündür, kanım mı düşük acaba başka bir sorun mu var diye panikliyorum direk doktora gidesim geliyor ,randevu aldım bakalım 10 gün sonraya gidince doktora söylerim

Gunaydın arkadaslar tam mide bulantılarım gectı sükür dedim ,çok saçma bir sekilde tiksinmeye başladm hemde insanlardan 🥴 , yanıma bırı gelse midem bulanıyo ama oyle boyle değil ,kımseyle yemek yıyemıyrm ,eşim de dahıl en çok ondan midem bulanıyo , yanıma bile yaklaşsın öğürmekten bi hal oluyorm 🥺 bugun en son aynada kendıme baktım midem allak bullak oldu 🥺 niye boyle ya çok saçma degıl mi kimseyle konusamaz oldum çok zorlanıyrm . ilk hamilelikte de sonradan tıksınme ve bulantı olmıstu ama bu kadar degıldı şimdi çok kötü 🥺

Gunaydın arkadaslar tam mide bulantılarım gectı sükür dedim ,çok saçma bir sekilde tiksinmeye başladm hemde insanlardan 🥴 , yanıma bırı gelse midem bulanıyo ama oyle boyle değil ,kımseyle yemek yıyemıyrm ,eşim de dahıl en çok ondan midem bulanıyo , yanıma bile yaklaşsın öğürmekten bi hal oluyorm 🥺 bugun en son aynada kendıme baktım midem allak bullak oldu 🥺 niye boyle ya çok saçma degıl mi kimseyle konusamaz oldum çok zorlanıyrm . ilk hamilelikte de sonradan tıksınme ve bulantı olmıstu ama bu kadar degıldı şimdi çok kötü 🥺
canım ilk defa böyle bir şey duydum ama hamilelikte olan şeylere akıl sır erdirmek mümkün olmuyor. allah yardımcın olsun. durumun zorluğunu tahmin bile edemem. umarım biran önce geçer ve sende rahata kavuşursun.❤

canım ilk defa böyle bir şey duydum ama hamilelikte olan şeylere akıl sır erdirmek mümkün olmuyor. allah yardımcın olsun. durumun zorluğunu tahmin bile edemem. umarım biran önce geçer ve sende rahata kavuşursun.❤
Amin canım . inankı ben bıle kendıme şok oldum ,insanların yuzune bakamıyrm asla çok zor durumdaym 🥴 ilk hamileliği mumla arıyrm rezmen gerçi ondada sonradan toprak yemeye başlamştım sorun bende sanırım 🤭🤣

X