2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Bizim ev mustakil ev oldugu icin asagi kata salona boyle bi yatak sekli almayi dusunuyorum hemde buyudukce icine oyuncaklarini doldurup oynayabilir :) diyer kizlarimda park yatak vardi kare seklinde onuda cok kullandim hem uykulari hemde oynamalari icin😁 bebegin odasinda zaten ablalarindan kalma yatagimiz var :)
Ölçüleri nasıl acaba
Sanki biraz küçük gibi geldi canım
Ne kadar süre kullanmak istediğine de bağlı aslında

Ayyy ne güzel yaa
Ben son markete kasım ayında gitmiştim
Daha 1 ay tutarım kendimi sonra bende kademe kademe normalleşmeye başlarım 😂
Valla canim bizde baslarda cok kastık ama baktık olacak gibi değil 😁 maske çıkarmadan elimizi yüzümüze sürmeden eve geliyoruz şükür bir şey olmadı.
Tabi yaşadığın yere gore de değişir mesela istanbulda olsam cok tedirgin olurdum ama buralar biraz daha rahat

Ölçüleri nasıl acaba
Sanki biraz küçük gibi geldi canım
Ne kadar süre kullanmak istediğine de bağlı aslında
2 yasina kadar kullanilabilir yaziyor cnm :) zaten 6 aydan sonra oglen uykusu icin ben odasina yatiriyordum hep ve bunu sadece ben yemek veya temizlik fln yaparken koyuyordum icine oyuncaklariyla oynamasi icin❤️❤️ Kizlarimi o sekil buyuttum😁

Selam kızlar 🙃

Bebiş sanki pek hareket etmiyor gibi, acayip sinirim bozuldu iki gündür . Arada hareket ediyor çok şükür ama eskiden daha kuvvetli ve sıktı. Normaldir inşallah yaa..
Bendede oluyor oyle arada ama gece cok oynuyor belkide sen uyurken cok oynuyordur:)

kızlar hm den aldığınız bebek kıyafetlerini kaç beden aldınız. 3 adet alt üst takım aldım ama bedeni nasıl gelir bilemediğim için aklıma takıldı.

Gece de uyanıp uyanıp kontrol ettim rastlayamadım 😞 ara ara hafif oluyor, öyle olunca da şüpheye düşüyorum acaba bir sorun mu var diye
Canım benim 3 4 gün varla yok arası oynadı hatta bende korktum ama bugün tekrar şiddetlendi. Kızların dediği gibi ara ara olacak gibi böyle. Hiç korkma iyidir inşallah bebiş.🙂

Selam kızlar 🙃

Bebiş sanki pek hareket etmiyor gibi, acayip sinirim bozuldu iki gündür . Arada hareket ediyor çok şükür ama eskiden daha kuvvetli ve sıktı. Normaldir inşallah yaa..
Ben Perşembe detaylıya girdim ondan sonra hiç hareket etmemeye başladı korktum bende bir şey mi oldu acaba diye çok şükür sabah biraz başladı hareketlenmeye ama dediğin gibi güçlü değil çok hafif başka bir şeyle meşgul olurken hissetmiyorum oturup kendimi dinlemem gerekiyor hissedebilmek için

X