2021 Haziran ayı tüp bebek yaptıracaklar toplanalım 🤗

31mayısta adet olmuştum 5haziranda bitti 9 haziranda da yumurta toplamam olmuştu. son iki üç gündür lekelenmem oluyordu cinsel ilişkiye bağlamıştım ama erkenden adet oldum sanırım bugün. her zaman geç olurum düzensizdir diye bekliyorken bu seferde erken oldum. adette bildirin dediler erken olmamın transferime bi zararı olur mu acaba? herşeyden artık okadar cok korkuyorum ki... :KK43:

Evet ilk randevu yaklaşık 2 ay sonraya falan veriliyor çok yoğun ben iki ay bekledim. normal muayenelerinizde sıkıntı yaşamıyorsunuz ama onlar hemen ayarlıyorlar.
vay be iki ay demek. Ama ben sürekli onun hikayelerini postlarını takip ediyorum pızitif sonuç alanlar bana güç veriyor. Memnun mısunuz peki nasıl bir tedavi uyguladı size acaba? Misal embriyoları genetiğe filan mı yolluyor? Bir de transfer + ilaçlar ne kadardı? Çok soru oldu kusura bakmayın

2,5 ay sonraya mı randevu veriyorlardı Vem Çelikte
Evet çok geçe veriyolar eğer ona almış olsaydım ön görüşme için bile hala bekliyor olacaktım. Verdikleri görüşme ön görüşme için tedaviye başladığınızda sıkıntı olmuyor adetin 2.gününe alabiliyosunuz. Ben geç diye Ebru hocaya gittim. Bayrama denk geldi adetimin Cem bey nöbetçiymiş o baktı sonra dedim ki iyiki Ebru hocaya gitmişim canımı yaktı benim muayene ederken Ebru hanımda hiç öyle bişey yaşamadım çok şükür 🤲🏻

Benimde donduruldu :) opudan 6 gün sonra regl oldum :) transfere hazırlanıyorum :)
yaa hayırlısı olsun inşallah. benim yumurtalar erkenden gelişti adet bitiminden 3 gün sonra topladılar oyüzden daha zamanım vardı birde hep düzensiz olunca dahada geçer diyordum oda sansa bugün geldi gibi ama bakalım :)

Evet çok geçe veriyolar eğer ona almış olsaydım ön görüşme için bile hala bekliyor olacaktım. Verdikleri görüşme ön görüşme için tedaviye başladığınızda sıkıntı olmuyor adetin 2.gününe alabiliyosunuz. Ben geç diye Ebru hocaya gittim. Bayrama denk geldi adetimin Cem bey nöbetçiymiş o baktı sonra dedim ki iyiki Ebru hocaya gitmişim canımı yaktı benim muayene ederken Ebru hanımda hiç öyle bişey yaşamadım çok şükür 🤲🏻
ikisi de iyi doktorlar şanslısınız İstanbuldaysanız . Ben de instadan bakıyorum onlarA..

Kizlar aranızda affedersiniz kabız olan tuvalette çok oturmak zorunda olan varmı

Nasıl geçirdin canım ekmeği kestim tuz şeker yok 3 lt su duphalak şurup kuru kayisi vs aklına gelebilecek herşeyi denedim daha normale dönemedim.
Birde ikinmamaya çalışıyorum ama yapadigim için tuvalette çok oturmak zorunda kalıyorum ancak öyle yapıyorum.Bir zararı olacak diye korkuyorum.
Canım geçmedi ki ben az su içiyorum ondan sanırım birde decavit kullanıyorum o yapıyormuş lifli gıdalar tüket dedi drum kullandığımız ilaçlarla ve sanırım psikolojik olarak oluyor bu durum.
10 kez kalkıp oturdum evin içinde yürüyüş yaptım sabahları da aç karna ılık su iç canım geçecek inşAllah 🤲🏻

ikisi de iyi doktorlar şanslısınız İstanbuldaysanız . Ben de instadan bakıyorum onlarA..
İstanbulda değilim tedavi için gittim sadece 😁 evet bende instagramdan görüp de araştırmıştım. Düşünürseniz Ebru hanım tavsiyemdir ben çok memnun kaldım ilgisi falan çok güzel beni bebeğime kavuşturdu 🤲🏻♥️ hala her sorduğum soruya eksiksiz cevap veriyor hem kendisi hem hemşiresi çok tatlı insanlar

Biseyi merak ediyorum.simdi dr.2 embriyo koyacaz dedi.biri tutunur digeri tutunmazsa ne olur.?tutunan embriyoda zarar verir mi?sorumu cevaplayan olursa sevinirim
Canım bir zararı olmaz ben kızımda 2 tane konulmuştu diğerinde tutunmuştu ama sonlanmış kendiliğinden ultrasonda göstermişti hatta doktorum ama kızım sağlıkla dünyaya geldi çok şükür

İstanbulda değilim tedavi için gittim sadece 😁 evet bende instagramdan görüp de araştırmıştım. Düşünürseniz Ebru hanım tavsiyemdir ben çok memnun kaldım ilgisi falan çok güzel beni bebeğime kavuşturdu 🤲🏻♥️ hala her sorduğum soruya eksiksiz cevap veriyor hem kendisi hem hemşiresi çok tatlı insanlar
Bende Ebru hanımın hastasıyım canım sen ne aşamadasın?

vay be iki ay demek. Ama ben sürekli onun hikayelerini postlarını takip ediyorum pızitif sonuç alanlar bana güç veriyor. Memnun mısunuz peki nasıl bir tedavi uyguladı size acaba? Misal embriyoları genetiğe filan mı yolluyor? Bir de transfer + ilaçlar ne kadardı? Çok soru oldu kusura bakmayın
aynen iki ayı bende duyunca şaşırmıştım bukadar yoğunsa nasıl ilgilenicek diye. valla cok pozitif bi doktor olumlu etkiliyor işini bildiği içinde güveniyorsunuz. zaten aynı anda iki hasta bakıyor hep :) suan bizim ilk olduğu için genetiğe gönderme falan yapmadık. adetin ikinci günü başladık iğnelere benim yumurtalar 6 günde gelişti 10 yumurtam toplandı 3ü döllendi 2siyle vedalaştık 5. güne gidemediler. bi tane iyi kalitede embiryom kaldı. tüp bebek bahçecide 12bin tl. (3600 takip aşaması için alıyolar+8400 opu ve transfer için alıyolar) rahim dinlendirme yaparsanız 2500 tl de onun için ödüyorsunuz. ilaçların maliyeti biraz sizle alakalı yumurtalarınız hızlı gelişirse daha az ödüyorsunuz benim iğneler 2500 tl tuttu ama dediğim gibi sadece beş gün kullandım gonal -f. 2500 tlye gonlf+çatlatma iğnesi+çatlatmama iğnesi dahil. genetik ücretide yanılmıyorsam bi tanesi 325eur falandı.

Bitti benim tedavim pozitifi gördük çok şükür kese için gün bekliyorum 🤲🏻♥️ siz ?
Maşallah canım çok çok sevindim 🧿👶🍀 yoncanı almışsın demek ki 🥰 yazışmıştık seninle tedavideyken bende transfer oldum 16 haziranda şimdi test günümü bekliyorum nasib artık.
Ne zamana verdi kese için ?inşallah sağlıkla dünyaya gelir canım

Maşallah canım çok çok sevindim 🧿👶🍀 yoncanı almışsın demek ki 🥰 yazışmıştık seninle tedavideyken bende transfer oldum 16 haziranda şimdi test günümü bekliyorum nasib artık.
Ne zamana verdi kese için ?inşallah sağlıkla dünyaya gelir canım
Evet isminiz tanıdık geldi inşallah sizde kavuşursunuz yoncanıza 🤲🏻 az kalmış test için ben 9.günde öğrendim dayanamayıp 2 haziranda transfer oldum yarın kese için gidicem bakalım

Kizlar aranızda affedersiniz kabız olan tuvalette çok oturmak zorunda olan varmı 😕
Canım ben olmadım çok şükür.Yeşil sebze çok yiyorum.Pazı,roka,marul.Kabak rendesini hafif çevirip tavada yoğurtla yiyorum.Sebze ağırlıklı beslenmeye çalış.Ayrıca ben tüketmiyorum ama kuru kayısı tüketip iyi geldiğini söyleyenler var.

X