2021 Haziran ayı tüp bebek yaptıracaklar toplanalım 🤗

Benim de 19 haziran transfer :) 5.gün 2 embriyo. Yaşınız kaç acaba? Bir de sorununuz ne?
Yaşım 37 2 normal gebelik düşükle sonuçlandı Nisan'da 2 canlı 3. Gün transferi kimyasal gebelik.simdi donmus 2 adet 3. Gün beklemedeyim.:)
Senin test günüm daha erkendir benim 1 temmuz :KK66:
Sorun yumurta rezervi azlığı ve morfoloji bozukluğu.Sizin sorun nedir.?

Evet isminiz tanıdık geldi inşallah sizde kavuşursunuz yoncanıza 🤲🏻 az kalmış test için ben 9.günde öğrendim dayanamayıp 2 haziranda transfer oldum yarın kese için gidicem bakalım
Oy maşallah 🧿 canım hadi güzel haberler al inşAllah ben mayısta başladım ama rahim dinlendirme vs işte anca Haziran 16sına geldi canım Allahım sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻👶

Canım geçmedi ki ben az su içiyorum ondan sanırım birde decavit kullanıyorum o yapıyormuş lifli gıdalar tüket dedi drum kullandığımız ilaçlarla ve sanırım psikolojik olarak oluyor bu durum.
10 kez kalkıp oturdum evin içinde yürüyüş yaptım sabahları da aç karna ılık su iç canım geçecek inşAllah 🤲🏻
İnsAllah🤲 canım ya tutunmaya engel olur diye korkuyorum ikinmiyorum ama zorlanıyorum 😥

aynen iki ayı bende duyunca şaşırmıştım bukadar yoğunsa nasıl ilgilenicek diye. valla cok pozitif bi doktor olumlu etkiliyor işini bildiği içinde güveniyorsunuz. zaten aynı anda iki hasta bakıyor hep :) suan bizim ilk olduğu için genetiğe gönderme falan yapmadık. adetin ikinci günü başladık iğnelere benim yumurtalar 6 günde gelişti 10 yumurtam toplandı 3ü döllendi 2siyle vedalaştık 5. güne gidemediler. bi tane iyi kalitede embiryom kaldı. tüp bebek bahçecide 12bin tl. (3600 takip aşaması için alıyolar+8400 opu ve transfer için alıyolar) rahim dinlendirme yaparsanız 2500 tl de onun için ödüyorsunuz. ilaçların maliyeti biraz sizle alakalı yumurtalarınız hızlı gelişirse daha az ödüyorsunuz benim iğneler 2500 tl tuttu ama dediğim gibi sadece beş gün kullandım gonal -f. 2500 tlye gonlf+çatlatma iğnesi+çatlatmama iğnesi dahil. genetik ücretide yanılmıyorsam bi tanesi 325eur falandı.
Teşekkür ederm canım çok güzel anlatmışsın. ön görüşmeye rastegele bir dönemem mi randevu alıyorsun .Yani ön görüşmede adetli olmak gerekmıyor o zaman. Ücretli mi oluyor. Şehir dışından gelenlere yönelik de bir gelme gitme planı yapıyorlardır sanırım dimi. Ben şuan sonuç beklıyorum hiçbirine gerek kalmaz inşallah ama bilgilenme açısından soruyorum🤲🏻

İstanbulda değilim tedavi için gittim sadece 😁 evet bende instagramdan görüp de araştırmıştım. Düşünürseniz Ebru hanım tavsiyemdir ben çok memnun kaldım ilgisi falan çok güzel beni bebeğime kavuşturdu 🤲🏻♥️ hala her sorduğum soruya eksiksiz cevap veriyor hem kendisi hem hemşiresi çok tatlı insanlar
canım ne mutlu sana pozitifi görmüşsün. Uzak bir yerden mi gittin istanbulun çevre illerinden mi ? Muayene kontrol günlerini nasıl ayarlıyorlar diue diyorum.Ebru Hanım nası bi tedavi uyguladı size canım ?

Yaşım 37 2 normal gebelik düşükle sonuçlandı Nisan'da 2 canlı 3. Gün transferi kimyasal gebelik.simdi donmus 2 adet 3. Gün beklemedeyim.:)
Senin test günüm daha erkendir benim 1 temmuz :KK66:
Sorun yumurta rezervi azlığı ve morfoloji bozukluğu.Sizin sorun nedir.?
Yaşım 29. Daha önce hiç gebelik yok. 2 tane negatif aşılamam var. Çikolata kistlerim var ve muhtemelen rahim dışında yapışıklık var. Rahim ve tüpler temiz. İlk defa yaptırıyorum. 13 yumurta toplandı 10 tanesi döllendi 2tanesini 5.gün taze transfer. Dondurma yapmadım. Bana da 1 temmuz dedi doktorum tam emin olmak için sanırım. Ama ben bekleyemeyeceğim😕

Teşekkür ederm canım çok güzel anlatmışsın. ön görüşmeye rastegele bir dönemem mi randevu alıyorsun .Yani ön görüşmede adetli olmak gerekmıyor o zaman. Ücretli mi oluyor. Şehir dışından gelenlere yönelik de bir gelme gitme planı yapıyorlardır sanırım dimi. Ben şuan sonuç beklıyorum hiçbirine gerek kalmaz inşallah ama bilgilenme açısından soruyorum🤲🏻
nedemek rica ederim :) rastgele bi zamana alıyorsunuz ultrasonla muayene ediyor öncesinde elinizde olan bütün evrakları asistana teslim ediyorsunuz eksik tahlil rahim filminiz varsa onları yaptırmanızı istiyorlar. muayene sonrası tahlillerinize bakıyor doktorunuzla konuşuyorsunuz durumunuzdan bahsediyor nasıl ilerleyeceğini anlatıyor kendini nezaman hazır hissedersen ozaman tedavine başlayabiliriz diyor. sadece adetin ilk günü arayarak tedaviye başlayacağınızı adetin 2-3. güne randevunuzu alıp gidiyorsunuz. doktorun cok hastası olduğu için sizle ilgilenilmiyormuş gibi gelebilir ama asistanlarıyla devamlı iletişimde oluyorsunuz ve muayene sırasında da ilgili bi doktor soru sorarsanız cevaplıyor onun haricinde temel bilgileri veriyor sadece. inşallah Rabbim daha fazla aratmadan evlatlarımıza kavuşuruz :)

nedemek rica ederim :) rastgele bi zamana alıyorsunuz ultrasonla muayene ediyor öncesinde elinizde olan bütün evrakları asistana teslim ediyorsunuz eksik tahlil rahim filminiz varsa onları yaptırmanızı istiyorlar. muayene sonrası tahlillerinize bakıyor doktorunuzla konuşuyorsunuz durumunuzdan bahsediyor nasıl ilerleyeceğini anlatıyor kendini nezaman hazır hissedersen ozaman tedavine başlayabiliriz diyor. sadece adetin ilk günü arayarak tedaviye başlayacağınızı adetin 2-3. güne randevunuzu alıp gidiyorsunuz. doktorun cok hastası olduğu için sizle ilgilenilmiyormuş gibi gelebilir ama asistanlarıyla devamlı iletişimde oluyorsunuz ve muayene sırasında da ilgili bi doktor soru sorarsanız cevaplıyor onun haricinde temel bilgileri veriyor sadece. inşallah Rabbim daha fazla aratmadan evlatlarımıza kavuşuruz :)
Canım hangi klinik ve doktor bu Bahsettiğin?

Yaşım 29. Daha önce hiç gebelik yok. 2 tane negatif aşılamam var. Çikolata kistlerim var ve muhtemelen rahim dışında yapışıklık var. Rahim ve tüpler temiz. İlk defa yaptırıyorum. 13 yumurta toplandı 10 tanesi döllendi 2tanesini 5.gün taze transfer. Dondurma yapmadım. Bana da 1 temmuz dedi doktorum tam emin olmak için sanırım. Ama ben bekleyemeyeceğim😕
Neden dondurma yapmadın canım çok güzel bir sayıdaymış hem?

X