2021 Haziran ayı tüp bebek yaptıracaklar toplanalım 🤗

Merhaba herkese, ilk deneme, tek embriyo transferi sonrası 10.gün beta hcg değerim 8 çıktı.5.gün embriyosuydu.Bu durumda olup sonradan yükselen ve hamile kalan oldu mu? Negatif mi kabul etmeliyim? Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Canım benim 5 başarısız tüp bebek denemem var .İlk 4’ü negatifti , sonuncusu pozitifti ama kalp atışını göremedik .Ben İzmir’deyim forumda araştırırken izmir’de tedavi olduğunuzu gördüm,pgt’li tedaviyi hangi doktor ve klinikte oluyorsunuz.Ben araştırıyorum ama rastlayamadım forumda izmirde pgtli tedavi gören 🤷🏻‍♀️
MERHABA yeni gördüm kusura bakmayın.Erol Tavmergene gidiyorum.pgt ile yapılıyor.

Mrb, ins.gönlünüze göre olur hersey. Benim size sormak istediğim konu tsh yükselmesinin tedavisinde nasil bir yol izlediniz, ayni hastalik bendede var, ve cok yükseliyor tsh.

Nerde yaşadığınıza bağlı bir durum bu aslında çünkü sürekli gelip gitmeli bir süreç yaşanıyor ankara istanbulda her yer olabilir
Siz prp de yaptırmışsınız. Onun artısı olmadı mı hiç. Yada neden olmadı. Yumurta sayınız artmış. Tutunma mi olmadı döllenme mi gerçekleşmedi

Siz prp de yaptırmışsınız. Onun artısı olmadı mı hiç. Yada neden olmadı. Yumurta sayınız artmış. Tutunma mi olmadı döllenme mi gerçekleşmedi
Prp sonrası ilk toplama 4 embriyo ikinci toplama tek embriyo oluştu hoca genetik istediği için tekrar prp ve toplama yapıcaz 5 embriyo yeterli değil dedi kendisi o nedenle transfer aşamasına gelemedim

Prp sonrası ilk toplama 4 embriyo ikinci toplama tek embriyo oluştu hoca genetik istediği için tekrar prp ve toplama yapıcaz 5 embriyo yeterli değil dedi kendisi o nedenle transfer aşamasına gelemedim
Anladim. Hersey gönlünce olur inşallah. Eminim yeterli olacaktır

Ne güzel ozaman sizin takibinizde aynı şekilde olmuştur. Dr konusunda şanslı olduğumuzu düşünüyorum çok güven veriyor bana nedense. İçine sinmediği herşeyi sorguladı benim tedavimde. Doğru yol izlemek önemli. Allah hayırlısını versin tabi hakkımızda. İnşallah vesile olur evlatlarımıza kavuşmamızda. Doktorundan memnun olmayıp değiştirmeyi düşünenlere kesinlikle tavsiye ediyorum. 👍🏻
Merhaba, 2021 yılında yazdığınız iletilerinizi okudum. Momarta gidiyormussunuz acaba şimdi ne durumdasınız? İnşallah bebeğiniz kucaginizdadir, bana da umut olursunuz 🙂

Merhaba
Benimde ilk gebeliğim turner sendromu nedeniyle bitti. İkinci kez hamileyim fakat beta hcg değerleri kötü olduğu için kimyasal ya da dış gebelik diyorlar. Genetik test verdik bugün eşimle. Turner tasıyıcısı mıyım diye düşünüyorum. Yumurta rezervinin turner taşıyıcılığı ile ne alakası varmış acaba? Bilgi verir misiniz?

X