2021 Haziran ayı tüp bebek yaptıracaklar toplanalım 🤗

Kızlar birşey soracağım,lütfen acil cevap,progestan iğneden fitile geçti doktorum ama eczane mi yanlış verdi anlamadim,progestan 30 yumuşak kapsül yazıyor üzerinde ,ama prospektisünde ağızdan alınır yazıyor..bu fitil olarak da mı kullanılıyor bilgisi olana yazabilir mi🙏🙏
Canım bende aynı ilacı günde 3 defa fitil olarak kullanıyorum, bende prospektüsü okuyunca doktoruma sormuştum, vajinal olarak demişti. Sanırım çok fazla halsizlik ve uyku yaptığı için kana karışsın istenmiyor, günde 3 defa olunca. Üstelik ben iğnelere de hergün devam ediyorum

Canım bende aynı ilacı günde 3 defa fitil olarak kullanıyorum, bende prospektüsü okuyunca doktoruma sormuştum, vajinal olarak demişti. Sanırım çok fazla halsizlik ve uyku yaptığı için kana karışsın istenmiyor, günde 3 defa olunca. Üstelik ben iğnelere de hergün devam ediyorum
Ben de 3 defa kullanıyorum. Senin ağzında metalik bir tat ya da kuruluk yaptı mı?

Bugün maalesef ilk defa hep tam saatinde koyduğum progestanı 1 saat gecikmeli koydum.Hep uyuyamamaktan.Gece adet ağrısını kafaya takmaktan uyuyamadım,sabah o yüzden progestan saatini kaçırdım,1 saat Sonra koydum 😣😞
Bana günde 3 kere dediler saat söylemediler ben resmen kafama göre alıyorum😂 zaten sürekli akıyor hiç işe yarıyormuş gibi gelmiyor o yüzden, günde 3 kere çamaşır değiştiriyorum çok tiksindirdi beni bu ilaç

X