2021 Haziran ayı tüp bebek yaptıracaklar toplanalım 🤗

LeYLa_21 Canım merhaba ben de pgt li tüp bebek yapacağım inşallah sen hangi problemden dolayı genetik test yaptiriyorsun
Kromozom alakalı cnm.sebenini doktorlarda çözemedi. Tıp şaşkın sizin durumunuz karşısında diyor dr.suana kadar 2 tüp denemedindede embriyolarda trizomi tespit edildi.neden böyle olduğunu kimse açıklayamıyor..O yüzden buda böyle olur diye korkuyorum..Tek embriyoda şans az .birkaç tane gitseydi pgt ye şansımız yüksek olurdu diye düşünüyorum. Yinede Allahın elinde. Ne diyim.biz elimizden geleni yapıyoruz gerisi Rabbimin takdirinde...
Canım benim de pgt den temiz gelen tek embriyom vardı transfer edildi inşallah tek embriyomuz bize sağlıklı evlat olarak nasip olur 🤲🤲🥰🥰
Âmin cnm inşallah..

Günaydın kızlar kan verdim 1-1.5 saate çıkacakmış . Allah yüzümüzü güldürsün inşallah . Niyeyse hep ağlıyorum. İnşallah mutluluktan olur bu sefer. Evler yakın.Annemi çağırırım müjde verirm yada sarılır ağlarım.
Hadi canim insallh mutluluk gozyaslarin olur haberlerini bekliyoruzz herhangi biseyin varmi peki

Bana hemşire aynı saatte vur mutlaka dikkat bu önemli dedi canım.Ben aç vuruyorum çünkü onu vurduktan 1 saat sonra estrofem içiyorum onun aç içilmesi gerektigi için igneyide aç vurmak zorunda kalıyorum ama bir yan etki sıkıntı yaşamadım 🙂Hormon olduğu için aç tok fark etmiyo sanırım.
Ben estrofemi de aynı anda alıyorum genelde tok karnına içiyorum ama bende bi sıkıntı yaşamadım zaten artık kesicem estrofemi. Prolutexde de hep aynı saatte vurdum hiç aksatmadan ama bi merak ettim saatli devam o zaman 😀

olmadı 0 çktı. Eşmi aramadım daha ağlamaktan . Allah 3.de bana olumluyu versin inşallah bana dua eder misiniz .
Rabbim tez vakitte kucağını doldursun inşallah cnm.Sikma canını..Rabbim imtihan ediyor sakın isyan etme..insanız üzülüyoruz elimizde değil ama ne edelim Rabbim hakkımızda en hayırlısını bilendir. Bir dahaki gözyaşın sevinçten olsun inşallah..

Günaydın canım. Prolutex diye bir iğne var. Progestan ignesinden pahalı. Ben ilk denememde senin gibi progestan iğnesi vuruluyordum günde 1 kere. En son isyan ettim,doktorda prolutex vurun günde 2 kere dedi. Bazen piyasada bulunmadığı için progestan yaziyirlarmis. Sen de danış ve değiştir. Progestan çok kötü ağrı yapıyor,yürürken zorlaniyorsun,kalçanın üzerine yatamiyorsun.
Bana doktor hamile kalsan da 12. Haftaya kadar vurulucaksın dedi. Bebeğim yada beşlerim tutunursa inşallah bende doktora danışırım çekilcek gibi değil progestan ya :KK43:

Kızlar benim iğnelerden kalan şişlik hala devam ediyor. Transferin 6.günü hala şiş. 😔 Şişlik ne zaman gidecek
Kuzum ben 16 sından beri hergün vuruluyorum progestanı hala bi şişim hala inmedi eski morlar sarıya döndü yeni yapılan yerler mor afedersin kalçamda renk cümbüşü var tövbeler olsun 🤣 şişlik 3 aya kadar gitmiyo diyende var inşallah hemen geçer 🥰🤲

canım progestan iğneyi kaç mg kullanıyorsun ? ben 50 mg kullanıyorum hergün 1 tane canım çıkıyo kalçalarım süzgeç gibi oldu mosmor heryeri ağrısıda cabası sen nasıl iki taneye dayanıyosun :KK43:
canım progestan iğneyi kaç mg kullanıyorsun ? ben 50 mg kullanıyorum hergün 1 tane canım çıkıyo kalçalarım süzgeç gibi oldu mosmor heryeri ağrısıda cabası sen nasıl iki taneye dayanıyosun :KK43:
50 mg canım benimkisi de. Ağrısı çook fazla evet ilk başlarda sadece sağdan yaptırıyordum. Bi kere de soldan yaptırıyım dedim. En azından sol sağlamken sola veriyordum ağırlığımı şimdi ikisine de otururken ağrıyor 😂 ama napalım katlanıyoruz 10.haftaya kadar nasıl yer kalacak bilemiyorum

50 mg canım benimkisi de. Ağrısı çook fazla evet ilk başlarda sadece sağdan yaptırıyordum. Bi kere de soldan yaptırıyım dedim. En azından sol sağlamken sola veriyordum ağırlığımı şimdi ikisine de otururken ağrıyor 😂 ama napalım katlanıyoruz 10.haftaya kadar nasıl yer kalacak bilemiyorum
Allah yardımcımız olsun bu zorlukların mükafatını inşallah allahım görmeyi nasip eder 🥰

X