2021 Haziran Ayında Hamile Olduğunu Öğrenen Anne Adayları ❤️

KelebekiM_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2015
776
1.118
37
Merhaba güzellikler , sat12 Mayıs , 4-5 günlük adet gecikmesinden sonra erken gebelik testi yaptım çift çizgi çıktı, heyecan ve panikten öğlenden önce hemen sağlık ocağına gittim , orada da idrar testi yapıldı aynı şekilde çift çizgi çıktı evet hamilelik pozitif görünüyor ama pazarteai yani bugün sabah erken gelin kanda bakalım dediler . Bu sabah kan verdim sonuç yarın çıkacakmış bakalım hayırlısı ama çok heyecanlıyım şimdiden 2 yıldır istiyorduk , Allah dileyen herkese bu güzel duyguyu yaşatsın canlarım 🙏🏻 Haziran hamileliği olan annelerle buradan bilgi paylaşımı yapar dertleşiriz diye düşündüm , hepinizi öpüyorum şimdiden ❤️💋

image.jpg

Haziran ayı süprizim inşallah kan testinde de doğrulanır canlarım, sizlerden de test sonuçlarınızı bekliyorum 😍 Hayallerimiz gerçek olduğu güzel ömürlerimiz olsun inşallah 🙏🏻👼🏝

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    157,7 KB · Görüntüleme: 91
Bu ay hamile kalırsam gelicem buraya rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canımm 🤗:emir_bebek:
Merhaba güzellikler , sat12 Mayıs , 4-5 günlük adet gecikmesinden sonra erken gebelik testi yaptım çift çizgi çıktı, heyecan ve panikten öğlenden önce hemen sağlık ocağına gittim , orada da idrar testi yapıldı aynı şekilde çift çizgi çıktı evet hamilelik pozitif görünüyor ama pazarteai yani bugün sabah erken gelin kanda bakalım dediler . Bu sabah kan verdim sonuç yarın çıkacakmış bakalım hayırlısı ama çok heyecanlıyım şimdiden 2 yıldır istiyorduk , Allah dileyen herkese bu güzel duyguyu yaşatsın canlarım 🙏🏻 Haziran hamileliği olan annelerle buradan bilgi paylaşımı yapar dertleşiriz diye düşündüm , hepinizi öpüyorum şimdiden ❤️💋

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 😍🙏 doktora gittiniz mi acaba?? Sonuç nedir ?
Amin canım diğer yerde de yazışmıştık. Bende henüz doktora gitmedim haftaya cuma ya kadar beklemeyi düşünüyorum hemen görünmüyor çünkü bu sefer canım sıkılıyor bi şey mi var diye biraz daha büyüsünler hem, istersen sende Salı değilde Cuma’ya kadar bekle, canını da sıkma lütfen herşey çok güzel olacak inşallah o sadece bilinenden biraz daha küçük , diğer sorumda da yazdığım gibi geç döllenme olmuş olabilir Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin 🤲🏻🤲🏻

Benim de sat 22 mayis. Dun idrar testi yaptım pozitif çıktı. 10 gün sonra Dr a gitmeyi düşünüyorum çok küçük olunca kese de görünmüyor çünkü.

Benim de sat 22 mayis. Dun idrar testi yaptım pozitif çıktı. 10 gün sonra Dr a gitmeyi düşünüyorum çok küçük olunca kese de görünmüyor çünkü.
Merhaba canım hoşgeldin , hadi bakalım hayırlı uğurlu olsun şeninde , Allah sağ Salim kucağına almayı nasips etsin , en güzelini yapıyorsun pozitiften sonra bebeği hemen görmemeye gittiğinde vajinal ultrasonda yapılsa çok net görünmüyor her hafta çağırıyorlar artık seni durduk yere bebeğe ultrason yapılıyor defalarca annenin çektiği streste cabası , ben de gitmedim doktora sağlıkocağına kan verdin orda da görünce beta hcg yi tamam dedim evet , nasipse haftaya cuma gidicem hem kese hem bebek inşallah da kalp atışını da duyar gelirim bi gidişte

Kızlar merhaba bugün çatlatma iğnemin 18. Günü. İdrar testleri pozitif, 16 Haziran’da betahcg yapıldı 43 çıktı. 2 gün sonra yani 18 Haziran’da tekrar bakıldı 115 çıktı. Doktorum gözün aydın, gayet güzel dedi vitaminler verdi bu arada Progestoron değerime de baktırdı o da gayet güzel
çıkmış dedi..(çok şükür) Haftaya Cuma 25’inde gel dedi sanırım kese o zama gözükür diye düşündü. Ben çok araştırmayı severim araştırdıkça içime kuşkular düştü Kese henüz olmuşmadığı için boş gebelik, dış gebelik, kimyasal bunlardan çok korkuyorum..1 sene istedik 3. Tedavi de tuttu.. yani kolay elde etmiş sayılmam.. Sizlerin yorumlarına çok ihtiyacım var ve sizce bu betahcg de olan gebelik kaçıncı haftasındadır dış, boş gebelik vs olabilir mi sizce yorumlarınız benim için çok önemli.. Hamile olanların bebeğini sağlıkla kucağına almalarını, isteyenlerin de bu duyguyu bir an önce tatmasını diliyorum Rabbimden..🙏🏻🙏🏻♥️♥️♥️

Kızlar merhaba bugün çatlatma iğnemin 18. Günü. İdrar testleri pozitif, 16 Haziran’da betahcg yapıldı 43 çıktı. 2 gün sonra yani 18 Haziran’da tekrar bakıldı 115 çıktı. Doktorum gözün aydın, gayet güzel dedi vitaminler verdi bu arada Progestoron değerime de baktırdı o da gayet güzel
çıkmış dedi..(çok şükür) Haftaya Cuma 25’inde gel dedi sanırım kese o zama gözükür diye düşündü. Ben çok araştırmayı severim araştırdıkça içime kuşkular düştü Kese henüz olmuşmadığı için boş gebelik, dış gebelik, kimyasal bunlardan çok korkuyorum..1 sene istedik 3. Tedavi de tuttu.. yani kolay elde etmiş sayılmam.. Sizlerin yorumlarına çok ihtiyacım var ve sizce bu betahcg de olan gebelik kaçıncı haftasındadır dış, boş gebelik vs olabilir mi sizce yorumlarınız benim için çok önemli.. Hamile olanların bebeğini sağlıkla kucağına almalarını, isteyenlerin de bu duyguyu bir an önce tatmasını diliyorum Rabbimden..🙏🏻🙏🏻♥️♥️♥️
İnsan o kadar bekledikten sonra bu korkularla hamile olduğunun farkına varamıyor. Daha cok yeni bende cok korkmuştum ögrendigimde kese yoktu degerimde yüksekti. hemen dış gebelik mi o mu bu mu diye kendimi yedim sonra gittigimde keseyi gördüm. Bu sefer kalbi atıyor mu acaba sorun var mı diye taktım. Üstelik kanamam oldugu halde bebiş sağlıklı ve kalbi atıyormuş. Şöyle düşünün evet sağlıksız gebelikler var biz cok araştırdıgımız icin sürekli karşımıza çıkıyor ama ne bileyim çevrenizden hamile kalıp dogurmus insanlar da başta korkmuslardır ama şuan evlat sahibiler inşallah sizde bende evladımıza kavuşacağız. Sabrettik ve birşey olmayacak inşallah merak etmeyin😍 Doktor olumsuz birşey söylemedikçe biz mutlu ve keyifli olalım ki bebişler sağlıkla tutunsun 🥰🥰🥰🥰

İnsan o kadar bekledikten sonra bu korkularla hamile olduğunun farkına varamıyor. Daha cok yeni bende cok korkmuştum ögrendigimde kese yoktu degerimde yüksekti. hemen dış gebelik mi o mu bu mu diye kendimi yedim sonra gittigimde keseyi gördüm. Bu sefer kalbi atıyor mu acaba sorun var mı diye taktım. Üstelik kanamam oldugu halde bebiş sağlıklı ve kalbi atıyormuş. Şöyle düşünün evet sağlıksız gebelikler var biz cok araştırdıgımız icin sürekli karşımıza çıkıyor ama ne bileyim çevrenizden hamile kalıp dogurmus insanlar da başta korkmuslardır ama şuan evlat sahibiler inşallah sizde bende evladımıza kavuşacağız. Sabrettik ve birşey olmayacak inşallah merak etmeyin😍 Doktor olumsuz birşey söylemedikçe biz mutlu ve keyifli olalım ki bebişler sağlıkla tutunsun 🥰🥰🥰🥰
Çook teşekkür ederim yazdıklarınız için İnşallah sağlıklı bir gebelik geçirip sağlıkla bebeğimizi kucağımıza alırız 🙏🏻🌺♥️

Canım öncelikle hayırlı uğurlu olsun annesi bebiş geliyor , sonrası da evet haklısın kuşkulanmakta çünkü neladst tecrübeli de olsak tecrübesizde olsak önümüzde uzun bir yol var ve sabırla beklemekten başka çaremiz olmuyor okuduklarımız duyduklarımız anlatılanlar bizleri çok korkutuyor . Beta hcg artışın gayet güzel bence iki katı artış beklenir diye uzmanlarımızın sayfalarından okumuştum , en güzeli keseyi görmek için en az iki üç gafta sonra gitmek çünkü ne kadar erken gideren doktora okadar daha sık gitme durumunda kalıyorsun , testte poİtif yaptığında gitsen hemen kese görünmüyor haftaya gel diyor doktor , sonra tekrar gidiyorsun kese görünüyor bebek görünmüyor diyor haftaya nisana gidiyorsun bebek de var bak nokta kadar galan diyor kalp atışı bekliyorsun. Hepsi aynı günde de belli olabilir hem kese hem bebek hem kalp atışı ama en az adet gecikmesinden 2 hafta kadar falan geçmesi lazım ki sen de doktorda rahat etsin . Çok zor o bekleme süreci seni çok iyi anlıyorum ama hep aklına şunu getir seninle bir olan bir canlı var ve onu düşüncelerinle enerjinle duygularınla etkiliyorsun , güzel düşünelim güzel olsun inşallah da sağ SaliM Kucağına alırsın bebişini. Bende pozitif göreli iki buçuk hafta oldu daha yeni yarın gidicem kadın doğum doktoruna , sağlıkocağı doktorum bu şekilde gitmemi söyledi daha erken gidersen balına bjnalr bunlar gelebilir boşuna gitme , Allah korusun ağrın sancın kanaman olursa acil git dedi ama herşey yolundaysa git dedi doktoruna . Yarın dua edin bende keseyi bebeği ve kalp atışını duyayım inşallah 🙏🏻🤲🏻❤️

Merhaba bende 5 Haziran'da evdeki testlerle gebe olduğumu öğrendim. Adetim 10 gün geçmişti 2 gün sonra hemen doktora gittim. Daha 3 haftalık belli belirsiz bir kese oluşmuş onu gösterdi bildiğiniz gibi geç döllenme. Tabi bende sizin gibi kimyasal mi dış gebelik mi boş gebelik mi diye kendimi yedim bitirdim. 1 buçuk yıldır istiyorduk ve hiç beklemedigim ihtimal bile vermedigim zamanda geldi. Şimdi 6 haftalık kalp atışlarını dinledik çok şükür ama doktor geç döllenme olduğu için düşük riskin var dedi anlayacağınız herşey yolunda olsada bişey çıkıyor onu veren rabbim elbet dünyaya gelmesi icinde sebepler yaratıyor üzülmeyin kızlar takmayın bebeğinizi kucağınıza alacağınız günleri hayal edin 😇

Merhaba bende 5 Haziran'da evdeki testlerle gebe olduğumu öğrendim. Adetim 10 gün geçmişti 2 gün sonra hemen doktora gittim. Daha 3 haftalık belli belirsiz bir kese oluşmuş onu gösterdi bildiğiniz gibi geç döllenme. Tabi bende sizin gibi kimyasal mi dış gebelik mi boş gebelik mi diye kendimi yedim bitirdim. 1 buçuk yıldır istiyorduk ve hiç beklemedigim ihtimal bile vermedigim zamanda geldi. Şimdi 6 haftalık kalp atışlarını dinledik çok şükür ama doktor geç döllenme olduğu için düşük riskin var dedi anlayacağınız herşey yolunda olsada bişey çıkıyor onu veren rabbim elbet dünyaya gelmesi icinde sebepler yaratıyor üzülmeyin kızlar takmayın bebeğinizi kucağınıza alacağınız günleri hayal edin 😇
Hayırlı olsun canım, Allah sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah hayırlısıyla , bizimde 6+1 Bugün doktora gidicem ilk kez bakalım şnşallah güzel görürüz

Sizinde ba
Dizimde hayırlı uğurlu olsun verişiniz canım sallar sağ Salim kucağınıza almayı nasip etsin , siz kaç haftalıkken duydunuz kalp atışlarını ? Bizde 6+1 iz şuanda bakalım inşallah bugün doktora gideceğiz ilke kez göreceğiz nasip olursa . Allah dileyen herkese nasip etsin inşallah

Sizinde ba

Dizimde hayırlı uğurlu olsun verişiniz canım sallar sağ Salim kucağınıza almayı nasip etsin , siz kaç haftalıkken duydunuz kalp atışlarını ? Bizde 6+1 iz şuanda bakalım inşallah bugün doktora gideceğiz ilke kez göreceğiz nasip olursa . Allah dileyen herkese nasip etsin inşallah
Klavyeden illallah geldi kusura bakmayın kelimeler maşallah Karman çorman olmuş hey allahım ya 😅

X