2021 Haziran Ayında Hamile Olduğunu Öğrenen Anne Adayları ❤️

Merhabalar bende dün testle gebe olduğunu öğrendim direk acilde kan verdim 81cikti cuma tekrar vereyim diyorum çünkü 3yil önce bir kimyasalim olmuştu değerlerim artmamisti düzenli olarak düşük oldu sonunda bunda da aynısını diye iki katı olmuşum diye bakayım diyorum sizce ne yapayım muayene olmayacam fakat kan vereyim diyorum ister istemez korkuyorum 4yillik evliyim ve çocuğum olmuyordu

Merhabalaarrr ben de geçen hafta bata 5 gün kala öğrendim gebe olduğumu, doktorların kuşkuları yüzünden iki günde bir kan veriyorum, iki gün önce beta hcg 508 di bugün yine kan vermeye gidicem inşallah haftaya kese görünür, ilk gebeliğim çok heyecanlıyım ve korkuyorum herkese hayırlı olsun bu arada🥲🥲🥲

Merhabalar bende dün testle gebe olduğunu öğrendim direk acilde kan verdim 81cikti cuma tekrar vereyim diyorum çünkü 3yil önce bir kimyasalim olmuştu değerlerim artmamisti düzenli olarak düşük oldu sonunda bunda da aynısını diye iki katı olmuşum diye bakayım diyorum sizce ne yapayım muayene olmayacam fakat kan vereyim diyorum ister istemez korkuyorum 4yillik evliyim ve çocuğum olmuyordu
Ben de erken öğrendiğim için beta hcg düşüktğ kese görünene kadar düzenli takip yapılması gerekiyor iki günde bir iki katına çıkıyor mu diye bence takip ettirin ama hep aynı merkezde aynı saatte gitmeye çalışın

Klavyeden illallah geldi kusura bakmayın kelimeler maşallah Karman çorman olmuş hey allahım ya 😅
😂😂 Olsun anladım ben.. 6+5 de gittim kalp atışını gördük ama sesini duyamadım hareketini gördük. Pazartesi tekrar gideceğim duymak için o zaman 8 hafta olmus olacak 😊 Allah sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin

Hayırlı olsun canım, Allah sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah hayırlısıyla , bizimde 6+1 Bugün doktora gidicem ilk kez bakalım şnşallah güzel görürüz
Amin saol canım inşallah görürsün bebeğini kalp atışlarını da dinletikten sonra için rahat etsin çünkü dış gebelik boş gebelik kimyasal gebelik ihtimalleri ortadan kalkıyor beslenmeme hareketlerine ve kendine çok dikkat et elimizden gelen bu çünkü takdir Rabbimin 🌺

Ben de erken öğrendiğim için beta hcg düşüktğ kese görünene kadar düzenli takip yapılması gerekiyor iki günde bir iki katına çıkıyor mu diye bence takip ettirin ama hep aynı merkezde aynı saatte gitmeye çalışın
Aynen öyle yapayım sizin ki arttimi düzenli peki

Aynen öyle yapayım sizin ki arttimi düzenli peki
11-70-306-508 son iki değeri farklı merkezde yaptırdığımdan bugün tekrar kan verdim adet öncesi 6-4kat arttı bugün 3 gün geçti adetimden sonucum öğleden sonra çıkacak iki katı olması gerekiyor 3 gibi öğrenicem inşallah yüksektir

11-70-306-508 son iki değeri farklı merkezde yaptırdığımdan bugün tekrar kan verdim adet öncesi 6-4kat arttı bugün 3 gün geçti adetimden sonucum öğleden sonra çıkacak iki katı olması gerekiyor 3 gibi öğrenicem inşallah yüksektir
İnşallah hayırlısı ile bakalım benim yarın ne çıkacak

Merhaba güzellikler , sat12 Mayıs , 4-5 günlük adet gecikmesinden sonra erken gebelik testi yaptım çift çizgi çıktı, heyecan ve panikten öğlenden önce hemen sağlık ocağına gittim , orada da idrar testi yapıldı aynı şekilde çift çizgi çıktı evet hamilelik pozitif görünüyor ama pazarteai yani bugün sabah erken gelin kanda bakalım dediler . Bu sabah kan verdim sonuç yarın çıkacakmış bakalım hayırlısı ama çok heyecanlıyım şimdiden 2 yıldır istiyorduk , Allah dileyen herkese bu güzel duyguyu yaşatsın canlarım 🙏🏻 Haziran hamileliği olan annelerle buradan bilgi paylaşımı yapar dertleşiriz diye düşündüm , hepinizi öpüyorum şimdiden ❤️💋

Kızlar merhaba bugün çatlatma iğnemin 18. Günü. İdrar testleri pozitif, 16 Haziran’da betahcg yapıldı 43 çıktı. 2 gün sonra yani 18 Haziran’da tekrar bakıldı 115 çıktı. Doktorum gözün aydın, gayet güzel dedi vitaminler verdi bu arada Progestoron değerime de baktırdı o da gayet güzel
çıkmış dedi..(çok şükür) Haftaya Cuma 25’inde gel dedi sanırım kese o zama gözükür diye düşündü. Ben çok araştırmayı severim araştırdıkça içime kuşkular düştü Kese henüz olmuşmadığı için boş gebelik, dış gebelik, kimyasal bunlardan çok korkuyorum..1 sene istedik 3. Tedavi de tuttu.. yani kolay elde etmiş sayılmam.. Sizlerin yorumlarına çok ihtiyacım var ve sizce bu betahcg de olan gebelik kaçıncı haftasındadır dış, boş gebelik vs olabilir mi sizce yorumlarınız benim için çok önemli.. Hamile olanların bebeğini sağlıkla kucağına almalarını, isteyenlerin de bu duyguyu bir an önce tatmasını diliyorum Rabbimden..🙏🏻🙏🏻♥️♥️♥️
Allah sag salim kucaginiza almayi nasip etsin benimde sat 17 mayis 3 aydir adetlerim duzensiz 11 hazirandan itibaren korunmasiz devam etti iliski 22 haziranda beta hcg 18.13 yrn yine kan testi yaptircam ama normalmi deger yoksa dusukmu diye korkuorum isallah bi sknti yoktur fikrinizi paylasirsaniz sevinirim🙏🏻

Allah sag salim kucaginiza almayi nasip etsin benimde sat 17 mayis 3 aydir adetlerim duzensiz 11 hazirandan itibaren korunmasiz devam etti iliski 22 haziranda beta hcg 18.13 yrn yine kan testi yaptircam ama normalmi deger yoksa dusukmu diye korkuorum isallah bi sknti yoktur fikrinizi paylasirsaniz sevinirim🙏🏻
2 günde bir beta hcg takibi yapacaksınız maalesef, çok zor ama risk kalp atışını duyana kadar hep var :KK43:( ben de aynı durumdaydım düşüktü değerim bir haftadır iki günde bir kan veriyorum

2 günde bir beta hcg takibi yapacaksınız maalesef, çok zor ama risk kalp atışını duyana kadar hep var :KK43:( ben de aynı durumdaydım düşüktü değerim bir haftadır iki günde bir kan veriyorum
Yrn ikinci testi yaptircam isllah normal iki kati artmistir haftaya gitmeyi dusunuorum doktorada daha erken diye

Kacti sizin deger suan ne durumdasiniz 🙏🏻isallah sıkınti yoktur
20 haziranda 306
22 haziranda 508
24 haziranda yani bugün 833 çıktı başta iyi yükseliyordu son üç tahlilde %66 artma var sadece ne iyi diyebildi ne kötü tekrar iki gün sonra beta istedi ne hissedeceğimi şaşırdım dış gebelik mi gerçek gebelik mi

Çatlatma iğnesi vs tedavi yöntemleri kullanmadıysan betahcg kendiliğinden yükselmez ki 18 olduysa hamilesindir ve çok erken farketmişsindir bunu teyit etmek için 2 gün sonra ki artışa bakarlar 2 katına çıkmışsa hamilesindir kuzum

Çatlatma iğnesi vs tedavi yöntemleri kullanmadıysan betahcg kendiliğinden yükselmez ki 18 olduysa hamilesindir ve çok erken farketmişsindir bunu teyit etmek için 2 gün sonra ki artışa bakarlar 2 katına çıkmışsa hamilesindir kuzum
Yok igne falan kullanmadim hatta surekli korunduk adete yakin korunmadik bi olmaz nasilsa diye beklemioduk yani

X