2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Selam kizlar, hepinize hayirli ramazanlar.

Bezi birakan oldu mu aranizda?
Hayırlı ramazanlar
Benim kız bıraktı 1,5 ay oluyor ama ben önce geçen sene mart ayından beri büyük tuvaleti sinyallerini her aldığımda wc götürdüm sonrasında diğer drnemeyi yaptım sinyali kafada oturtamadı ve biz beze devaö ettik ocak ayının sonuna doğru bez haftalarca kurı takıp çıkardık bende renkli bebekli külotlar aldım ve bitti hemen giymek istedi bezide bırakmış olduk

Oyyy minicik bir bebiş mi geliyor 🥹❤️ çok çok sevindim canım Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin 😍❤️ o soru işaretleri doğuma kadar sürer ama kucağına alınca hepsi yoluna girer merak etme.biz kadınlar çok güçlüyüz her şeyi hallederiz 🥰 yaş aralığı da iyi senin adına çok sevindim
Aminn inşallah çok teşekkür ederim umarım dediğin gibi olur sen tecrübelisin bu konuda ❤🤗 mecbur halledicez alışacağız başka çare yok 😂

Selam kizlar, hepinize hayirli ramazanlar.

Bezi birakan oldu mu aranizda?

Merhaba ben yaza düşünüyorum çünkü hala hazır değil oğlum sinyalleri yavaştan vermeye başladı ama…Şu an çalıştığım için yaza tatilde halledeceğim.Bu arada hala emiyoruz inşallah bu ay bırakacağım emzirmeyi ama ikimiz de halen hazır değiliz 😂

Benim oğlumda sinyalleri veriyor " anne kaka yapayım mı " gbi. Yapma desem napicak acaba 🤣 havaların ısınmasını bekliyorum acelem yok. Kizİm 32 aylıkken öğrenmişti 3 günde çözmüştük. O yüzden hiç acele etmedim.

🤲❤ inşallah o dönemleri ben de en az hasarla atlatırım 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim zaten istediğimiz birşeydi ama insanın içinde hep soru işaretleri oluyor 🤗

Yaza düşünüyorum ben de acele etmek istemiyorum uğraşmaktansa kolaylıkla olsun tamamen hazır olunca o da ben de ve havalar da ısınınca daha iyi olur diyor herkes

Biz bıraktık 1,5 yaşından beri kakasını söylüyordu çişini bezine yapıyordu geçen ben okula gidicem diye tutturdu bende öylesine bezin olduğu için şuan gidemezsin tuvalete yapmaya başladığında gidebilirsin dedim taktirmadi bezi sadece ilk gün 2 kez kaçırdı bı daha hiç kaçırmadı 1 ay filan oluyor işte aslında bende yaza düşünüyordum ama böyle gelisti

Hayırlı ramazanlar
Benim kız bıraktı 1,5 ay oluyor ama ben önce geçen sene mart ayından beri büyük tuvaleti sinyallerini her aldığımda wc götürdüm sonrasında diğer drnemeyi yaptım sinyali kafada oturtamadı ve biz beze devaö ettik ocak ayının sonuna doğru bez haftalarca kurı takıp çıkardık bende renkli bebekli külotlar aldım ve bitti hemen giymek istedi bezide bırakmış olduk

18 aylıkken söylemeye başladı ama ben erken diye biraz daha beklemek istedim. 23 aylıkken 2 günde öğrendi. Önce lazımlığa yaptı sonra klozete oturdu. Gece ve gündüz tek seferde öğrendi. Bezi çıkardıktan sonra gecede gündüzde tekrar takmadım.

18 aylıkken söylemeye başladı ama ben erken diye biraz daha beklemek istedim. 23 aylıkken 2 günde öğrendi. Önce lazımlığa yaptı sonra klozete oturdu. Gece ve gündüz tek seferde öğrendi. Bezi çıkardıktan sonra gecede gündüzde tekrar takmadım.
Maşallah ona 🧿🩵 altına kaçırma durumları olmadı mı? Benimki geçen çiş söyledi birkaç kere oyuna dalıp altına ve koltuğa yaptı en son altına kaka yapınca geri kapadım.daha zamanı var mı demek bu? Senin minnoş tüm gün geldikçe söylüyor muydu?

X