2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Dikişi sol bacağıma doğru bakacak şekilde atmış. Kaç tane attı onu da söylememişti. Batikon falan sürüp kuru tutmuştum. Kabız olmamaya çalıyordum boş boş hoşaf tarzı şeyler içiyordum hem süt için hem de sindirim sistemi için.
Doğumun korktuğumdan daha kolay geçti ama işte insan yine de geriliyor işte
Ne kdr surede iyileşti peki ??

Son düzenleme:
Ya küçük tuvalete çıktım sadece peçeteyi atacakken pembe olduğunu farkettim canım yeni bir peçeteyle sildim daha kırmızı geldi

Kızların dediği gibi bı Uzan dinlen bı dinle kendini umarım devamı gelmez bizi bilgilendir 🙏❣️

Ne kdr surede iyileşti peki ??
Ya birde ozel olck biraz cevaplamak zorunda degilsin iliski nasil oluyo çok ağrılı olmaz miki normal sonrası ayy korkutucu geliyo bana simdi dusunuyorum normal olsam surekli tuvalete gidiyosun idrar yaparken yanma filan oraya degdikce acıma olurmu sonra oturup kalkarken çok hassasiyet olurmu kanamada olcak ped surekli olcak o degdikce acimazmi sonra 40 gun bitince agrili olmazmi ilişki vs nasl oluyo tum bunlar acaba diye düşünüyorum acaba normal mi olsam diyorum sonra eski haline dönecekmi o.bolge genis kalirmi filan hepsi kafamda soru isaretleri dolu
Bunları özelden sor ıstersen cok açık olmus

Kontrollu kesik ne?
Makata dogru doktor kesi atıyormuş bikac cm sonrs duzgunce dikiyormus ben öyle arastirmistim internetten yoksa yirtiklar olabiliyomus sancinin o etkisiyle gerilme sonucu o da dikislerin zor ve kotu gorunmesine sebep oluyomus o yuzden doktor dogum kolay olsun diye yirtilmadan kesik atiyormus genelde normallerde yuzde seksen doksan kesi ve dikis oluyomus

X