2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ne kdr surede iyileşti peki ??
Ya birde ozel olck biraz cevaplamak zorunda degilsin iliski nasil oluyo çok ağrılı olmaz miki normal sonrası ayy korkutucu geliyo bana simdi dusunuyorum normal olsam surekli tuvalete gidiyosun idrar yaparken yanma filan oraya degdikce acıma olurmu sonra oturup kalkarken çok hassasiyet olurmu kanamada olcak ped surekli olcak o degdikce acimazmi sonra 40 gun bitince agrili olmazmi ilişki vs nasl oluyo tum bunlar acaba diye düşünüyorum acaba normal mi olsam diyorum sonra eski haline dönecekmi o.bolge genis kalirmi filan hepsi kafamda soru isaretleri dolu
Ayyyy mavi yeter ilişki ilişki taktın yaa dönmüyor eski haline laçka gibi kalıyor sarkıyor yedi ceddin düzeltemiyor bir dur durak bil yaaa şimdiye kadar ağzımı açmadım yeter başından beri hep Altan al al bir yere kadar

Dikişi sol bacağıma doğru bakacak şekilde atmış. Kaç tane attı onu da söylememişti. Batikon falan sürüp kuru tutmuştum. Kabız olmamaya çalıyordum boş boş hoşaf tarzı şeyler içiyordum hem süt için hem de sindirim sistemi için.
Doğumun korktuğumdan daha kolay geçti ama işte insan yine de geriliyor işte
Canm cok ozel oldu sorularim kusura bakma merakimdan sordum hepsini bende düşünüyorum da normalmi olsa sezaryenmi diye isterssn ozelden cevap yaz sen bana

Araba var ise git mutlaka bir acile aklım kalmasın bebek haraketli olabilir doktorumen son muahanesinde en ufak.kanamada geliyorsun diye tembihledi ,😣bi gitsen ne olur sanki
Araba var canım da ben biraz soğuk kanlıyımdır hastane 10 dakika ileride zaten. Bir iki damla ile panik olmak istemiyorum ama bir iki damla daha gelirse hiç beklemeyeceğim söz

Araba var canım da ben biraz soğuk kanlıyımdır hastane 10 dakika ileride zaten. Bir iki damla ile panik olmak istemiyorum ama bir iki damla daha gelirse hiç beklemeyeceğim söz
Canım panik değil tebbir ikimizde tecrübeliyiz ilk başları olsa sakın kal derdim bir ultrosonla baksınlar gene sen bilirsin nasıl rahat hissedeceksen 💞

Ne kdr surede iyileşti peki ??
Ya birde ozel olck biraz cevaplamak zorunda degilsin iliski nasil oluyo çok ağrılı olmaz miki normal sonrası ayy korkutucu geliyo bana simdi dusunuyorum normal olsam surekli tuvalete gidiyosun idrar yaparken yanma filan oraya degdikce acıma olurmu sonra oturup kalkarken çok hassasiyet olurmu kanamada olcak ped surekli olcak o degdikce acimazmi sonra 40 gun bitince agrili olmazmi ilişki vs nasl oluyo tum bunlar acaba diye düşünüyorum acaba normal mi olsam diyorum sonra eski haline dönecekmi o.bolge genis kalirmi filan hepsi kafamda soru isaretleri dolu

YÖK artık ciddi algısal problemin mı var arkadaş senin!!! Gülerek bi de normali de merak ediyorum karar vermedim demişsin

Şu fan fin fon merakıni bence doktoruna sor özelde arkadaşa sor!

Farkında mısın herkes konuyu sürekli bu nahoş durumlara getirmeden de laf atıyor

Ya anlamayacak kadar düşüncesiz ya da anlayıp devam edecek kadar pişkinsin

İkinci ihtimali daha yüksek görüyorum vah ki ne vah

Burda biri kan gelmiş risk durumu var hala ilişki sorusu pesss sevişmeyi bırakamam normalde olmaz diyorsan sezeryanda da 40 gün bekliyorsun en az bilgin olsun

Ayyyy mavi yeter ilişki ilişki taktın yaa dönmüyor eski haline laçka gibi kalıyor sarkıyor yedi ceddin düzeltemiyor bir dur durak bil yaaa şimdiye kadar ağzımı açmadım yeter başından beri hep Altan al al bir yere kadar
Alla alla sildim merak etmek suc mu ben anlamadimki neyse uzatmayacağım sende alintiyi silersen sorun ortadan.kalkacak yazı gorunmeyecek silersen alintiyi sevinirim herkes siliyo simdi sen alintiyi silmezsen benim yaziyi kaldirmamin bi anlami.kalmayaavak

Bende aynı tepkiyi verecektm ama mesajları okumamıştır diye düşünüp bişy yazmadım 🙄🙄

Bu kesi, ameliyat vs. konuları burda bu kadar açık dile getirilmesin diye konuştuk ama. Endisesi olan doktoruna danışsın. insanların burda kendilerinden başka hamilelerin de olduğunun farkinda olmamasindan ve bencilliğinden çok sıkıldım.

Bu kesi, ameliyat vs. konuları burda bu kadar açık dile getirilmesin diye konuştuk ama. Endisesi olan doktoruna danışsın. insanların burda kendilerinden başka hamilelerin de olduğunun farkinda olmamasindan ve bencilliğinden çok sıkıldım.
İşte canım onları bile okumamıştır. Çünkü muallimezin dediği gibi sorusunu soruyor cevabını alıyor oluyor bitiyor

Kızlar hepinizden Allah razı olsun ya inşallah kötü etki yapmamışımdır üzerinizde. Ne kadar sakin de olsam sizinle paylaşınca daha bir rahat hissettim. Beni düşünmeyin muhabbete devam edin olur mu bişey olursa ben haber veririm size.. Bu saatten sonra Allah ın izniyle en fazla erken doğum olur ondan da korkmuyorum artık 💞

X