2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Keşke sen biraz düşünsen mavi ya.
gerçekten kalbini kırmayım diyorum ama hep kendi derdin hep kendi derdin.
sana cevap veren kişilerden önce luli derdini yazdı demekki mesajları okumadan kendi alıntılarına bakıyorsun sadece. Ee haliyle bi kendi derdin oluyor meselen.

hayır yani bayağı açık açık yazmışın genişlermmi ilişki nasıl olur bilmem ne diye. Ne bileyim yazarken sende düşünebilirdin bunu.

şimdi haklısınız bi daha olmaz diceksin ama yine olacak eminim.
Sonra biz vicdan yapıyoruz bi de sanki hatalıymışız gibi.
Bilmiyorum ki suçlu kim 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤦‍♀️
Tuvaletteki oturup kalkmaya idrara silmeye kdr konuşulunca o.yuzden bende o sekilde yazdim yoksa o kdr açık yazmazdim .. inan yazmazdim neyse gerçekten geriliyorum bebekte benimle.bie geriliyo boyle olunca bu konunun uzamasi hos degil konuda hic.hos değil en son dogumdan konusmustuk alintilarra bakıyordum ilk .. ilk girince sende alintilandigin seyleri okuyup sonra sayfalari okuyosundur eminim ki bende ole yapacaktim daha normal okumaya gecmmemistim ona cevap verdim yeni sayfalara gececktim.bole.bisiy olmus sonrada bunlsr oldu

KurkmantoluS KurkmantoluS topik sahibisin özel gruptan beri okuma, kaçırma , sadece kendine yönelik paylaşımlari ve artık 176 boy 91.2 kilosuyla zihnime kazınan bu arkadaşı ciddi uyar ( anlatabilirsen)

Hep aynı savunma hep aynı duygu sömürüsü ve sonrasında onu savunan aynı duyar kasıcilik

Üzülüyoruz evet vicdan yapıyoruz evet ama 26 yaşında anne olmasına ramak kalmış birinden söz ediyoruz

Vajinal genişlemeyi kesme olayını bı zahmet doktorundan sorsun..

L

Ben sana cevap verdiğini fark etiim canım. Jeliye verdiği cevabı kasdetmiştim de sana cevap vermiş olması cidden işine gelene cevap verdiğini gösteriyor
Ben ilk etiketlendiklerime bakiyorum sonra sayfalari okuyorum ilk o kiz etiketlemisti daha sayfalara gecmemistim nasil dusunmek istiyosaniz oyle dusunun yeter artik

Kızlar hepinizden Allah razı olsun ya inşallah kötü etki yapmamışımdır üzerinizde. Ne kadar sakin de olsam sizinle paylaşınca daha bir rahat hissettim. Beni düşünmeyin muhabbete devam edin olur mu bişey olursa ben haber veririm size.. Bu saatten sonra Allah ın izniyle en fazla erken doğum olur ondan da korkmuyorum artık 💞
Canım naptın bi gitsen mı hastaneye paniklememen çok güzel ama yine de için rahat eder muhakkak haber ver bize de inşallah hersey yolundadır zaten ama emin olalım

Kızlar hepinizden Allah razı olsun ya inşallah kötü etki yapmamışımdır üzerinizde. Ne kadar sakin de olsam sizinle paylaşınca daha bir rahat hissettim. Beni düşünmeyin muhabbete devam edin olur mu bişey olursa ben haber veririm size.. Bu saatten sonra Allah ın izniyle en fazla erken doğum olur ondan da korkmuyorum artık 💞

Doktorun numarası yok mu cnm sende durumdan bilgilendir hareketlerini takip et bebsiin yarın bi doktora görün ihmal etme olur mu ? Bizi de bilgilendir geçmiş olsun 🤲

Tuvaletteki oturup kalkmaya idrara silmeye kdr konuşulunca o.yuzden bende o sekilde yazdim yoksa o kdr açık yazmazdim .. inan yazmazdim neyse gerçekten geriliyorum bebekte benimle.bie geriliyo boyle olunca bu konunun uzamasi hos degil konuda hic.hos değil en son dogumdan konusmustuk alintilarra bakıyordum ilk .. ilk girince sende alintilandigin seyleri okuyup sonra sayfalari okuyosundur eminim ki bende ole yapacaktim daha normal okumaya gecmmemistim ona cevap verdim yeni sayfalara gececktim.bole.bisiy olmus sonrada bunlsr oldu
Wc de oturup kalkma idrar silme muhabbetleri ile cinsellik asla bir değil önce bunu bi bilde.
ve ben hiç bi zaman bana yapılan alıntılara cevap verip sonra konuşmaları okumam. Sırayla gelirim.

Sen sapla samanı birbirine karıştırıyorsun arkadaş tuvalette suyunun gelme ihtimalinden bahsetti emin olmak için sordu bu doğum ile ilgili şey tabiki konuşulacak akıntı enfeksiyon suyun gelmesi vs

KurkmantoluS KurkmantoluS topik sahibisin özel gruptan beri okuma, kaçırma , sadece kendine yönelik paylaşımlari ve artık 176 boy 91.2 kilosuyla zihnime kazınan bu arkadaşı ciddi uyar ( anlatabilirsen)

Hep aynı savunma hep aynı duygu sömürüsü ve sonrasında onu savunan aynı duyar kasıcilik

Üzülüyoruz evet vicdan yapıyoruz evet ama 26 yaşında anne olmasına ramak kalmış birinden söz ediyoruz

L
İnanki bende böyle bi yürek yok 🤷🏼‍♀️
Ben ilk etiketlendiklerime bakiyorum sonra sayfalari okuyorum ilk o kiz etiketlemisti daha sayfalara gecmemistim nasil dusunmek istiyosaniz oyle dusunun yeter artik
Bence de yeter artık

Canim gerçekten kimse inanmasada ben yazini görmedim gorsem asla baska bisiyler sormazdim yada ustune konusmaz direk o yazina cevp verirdim şuan kendi derdin kendine yeterken bencillik.yapmaz yardimci olmaya calisirdim ama.tepkiler bana karsi hep.boyle oluyor burda nedense neyse kanama bu saatten sonra cidden en fazla dogum olur o da sag saglim buyuduler artık hicbi sorun olmadan kucagina alirsin ama hemen bi doktorunu arasaydin aramissindir zaten çağırmıştır muhtemelen acile bi git bence telas yapmadan sakince ..kendi adima ozur dilerim gerçekten gorsem asla baska muhabbetler icinde olmazdim
Özür dilemene gerek yok ben kimsenin şahsına özel yazmadım ilgi de beklemiyorum. Görmezden de gelebilirsin sorun yok benim için. Aklı başında gerçekten beni düşündüğüne inandığım birçok insan var burda sağolsunlar konuşmak iyi geldi sakinleştim biraz

L
Yemin ederim özel gruptan ziyade bu grup olsun diyordum ama seçici olmak gerekiyormuş ilerleyen haftalarda özel grup gerçekten olmalıymış

Özür dilemene gerek yok ben kimsenin şahsına özel yazmadım ilgi de beklemiyorum. Görmezden de gelebilirsin sorun yok benim için. Aklı başında gerçekten beni düşündüğüne inandığım birçok insan var burda sağolsunlar konuşmak iyi geldi sakinleştim biraz
Kendim insan olarak gormezden gelmem zaten gerçekten gorsem bsska seylerle ugrasmaz hemen yazardim onu soylemek istedim neyse çok gecmis olsun umarim onemli bir durum yoktur sag saglim kucaklarsin zamani gelince yavrunu

B Baharyagmuru35 bugün gercekten lulinin kanaması olduğunu okumamış olabilirsin ama konu bu degil, mesala ben bisey soracaksam bile önce tüm sayfaları okuyorum ki birinin çok daha onemli bir derdi varsa benim sorumla mesgul olunmasın diye, sen sadece seni ilgilendiren kısımları okuyorsun, sana verilen çoğu cevaba dönüş yapmıyorsun, hep aynı şeylerden şikayet ediyorsun, iliski gibi özel konuları uluorta soruyorsun daha cok şey var da arkadaslar söylemiş zaten

X