Popüler Konu 2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Mavi95

8 ayda 20 kilo 💪💪
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2011
13.345
14.147
Ben bu sayfaya kızlar dert dinlemeye gelmiyorum inanın öyle olsa benim de binbir derdim var herkes gibi. Ben heyecan mutluluk yaşamaya geliyorum. Kontrole gidecek olan arkadaşın gelmesini heyecanla beklemek istiyorum. Ama kimsenin derdi ile dertlenmek istemiyorum. Ha çok çaresiz olursun fikir alırsın uygularsın o istisna ama belli kişiler belli şeyleri ısıtıp ısıtıp getirince ben sayfaya girmek istemiyorum inanın. İkiz topiği var ya mükemmel bilgi alışverişi yapılıyor. Hastane sonrası değerlendirme vs ben bir tek bu topikte gördüm böyle dertler
Bu banaydi sanrm 😁neyse hicbisy demiycm direkk isim vwrerek yazsaydib keske zaten böylece anlasiliyo ben direk isim verenlere net sekilde cevao verdim zaten hak verdim ama.bu sekilde yazmak cok samimiyetsizce

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-03-2021

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 64 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni hızla gelişmeye devam ediyor ve münferit sinir hücreleri ile tanımlama grup hücreleri arasındaki bağlantıların sayısını artırıyor. Bu bebeğinizin hayatı boyunca kullanacağı karmaşık ve gelişmiş işlevleri yerine yetirecektir. Son haftalarda rahminizdeki genişleme ve gerilme devam ettikçe, karnınızada daha fazla acı hissedeceksiniz. Ayaklarınızı daha fazla dinlendirmeye çalışın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın