2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Vişne ve şeftali yazın şişelere yapmıştım ben onlar da işe yarar mı cano😊

Hahaha tamm güveniom sana 🤣

Canım sana da güveniom kaynatıyım.🤣1 cam biberon, 2 emzik, süt sağma makinasının biberonları, aklıma gelen bunlar... Bunları da halletsem tmm bnm de valiz.
İşe yarar tabi canım doğal zamanında koymuşsun bol süt olsun inşallah kaynat canım bir şey olmaz 😍

Vişne ve şeftali yazın şişelere yapmıştım ben onlar da işe yarar mı cano😊

Hahaha tamm güveniom sana 🤣

Canım sana da güveniom kaynatıyım.🤣1 cam biberon, 2 emzik, süt sağma makinasının biberonları, aklıma gelen bunlar... Bunları da halletsem tmm bnm de valiz.
Sıvı olan her sey ıse yararrr ama ıncır fln daha iyi snrm

Ay vallaha bu mart bebeler normal değil 😵😵 hadi bakalım kuzum hayırlısı olsun inşallah sen zaten tecrübeli bir annesin inşallah her şey çok güzel olur müsait oldukça bizi de haberdar et Rabbim yardımcınız olsun 🤲🏻
Böyle giderse şubatta grubun yarışı doğuracak. Ikizlerden korkarken teklerde aceleci oldular :KK68:

KurkmantoluS KurkmantoluS cano grubun adını değiştir mart görünümlü, şubat anne ve bebişleri diye 🤣🤣🤣
Bebekler Duramıyorlardı 🤣
Kizlar dun gece dogumhaneye indirdiler sanciyi durdurmaya calistilar sukur epey azaldi ama acilmam var hafta sonu yenidogan doktoru olmaz asistanlar bakar bugunu gecirelem en azindan dedi. Doguma kadar hastanedeymisim durumlar boyle ama ilaclarin etkisi geciyor yavastan basliyo agri hayirlisi
Tüh kötü olmuş ertelemeleri ama vardır bi hayır inşallah yarın sağ selamet doğurursun kuzum🤎

Ya hadi son gunlere yakin yapayim bari napalim
Canim biz kompostostalari yaz meyveleriyle tapar obur yaza kadr aheste aheste iceriz hic bisi olmaz siseye sicak sicak kaptirinca miss gibi icmeden bir gun once dolaba atiyorz buz gibi ev yapimi meyve suyu gibi benim agustosta yapildi suan dogumdan sonra acip icilecek sise sise kompostom var🤭

Kizlar dun gece dogumhaneye indirdiler sanciyi durdurmaya calistilar sukur epey azaldi ama acilmam var hafta sonu yenidogan doktoru olmaz asistanlar bakar bugunu gecirelem en azindan dedi. Doguma kadar hastanedeymisim durumlar boyle ama ilaclarin etkisi geciyor yavastan basliyo agri hayirlisi
Hayirlisi olsun azcık daha dayanir insallah ikizler.

X