2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bu arada odaya çıktık 2 koltuk bı dolap var normalde 2 si aynı anda gelse bı refakatçi veriyorlarmia şuan alt açma giydirme beslenme hepsini benim yapmam bekleniyor da yapamam dedim biraz pimprikliligim var birazdan çok bı de aşağı süt sağmaya İncem yanlız kalıp ağlar falan.neyse ikna ettim görümcemin gelmesini kabul ettiler o ve eşim şimdi yolda

Bu arada bu sıpa 2025 doğmus da ödem atmış kuvozde ağlayınca açtım elini tuttum Mis cennet kokusu burnumun direğini sızlatti minik parmakları ile elimi tuttu okşaya okşaya uyuttum ❣️ bende gitmem aşağı ünitede kalırim cuma da inşallah annem yetişir onla idare ederiz
Ödem oluyor zaten canım 300 grama kadar 😍nasıl içim eridi anlatamam onun parmaklarını yerim kokusunu tahmin edebiliyorum dünyanın hiçbir yerinde öyle bir esans olamaz çokça birbirinizi sevin çokça sağlıklı olun çokça mutlu olun ALLAHümme amin💜

Kızlar doğum yapanlar az çok sancınız nerden başladı nereye vurdu söyleye bilir mi? Birde kusura bakmayın ama rahminizde baskı hissediyor musunuz sanki birşey aşağıya vurup duruyor mu 2 gündür sırtımdan belime ağrılar vuruyor nefesim batıyor anlayamadım yalancı sancılar mı acaba sırtımdan belime ordan karnıma kasıklarıma ağrı vuruyor nefesim kesiliyor ya 😩

Ah canım 🙁 normalde onemsemeyecegimiz durumlar su süreçte daha çok etkiliyor, üzülme kafana takma demek kolay biliyorum umarsız olmak da ayrı meziyet ama şu son süreçte aile de olsa senden ve yavrundan değerli hıc değil 💐😘 bu arada sen hala çalışıyor musun
Gerçekten öyle oluyor sanırım sanki tahammül sınırım bitti artık. Evet haklısın kimse bebeğimden önemli değil şuan.❤ Ben çalışamaz raporu aldığımdan beri evdeyim ama nadiren dükkana indim yetişemedikleri anlara destek olmak için. Bundan sonra hiç gidemem sanırım çok zorluyor dükkanda sürekli merdiven inip çıkmak ve insanlarla uzun uzun konuşmak nefesimi darlıyor.
Selam herkese🥰 ben de insallah mart annesi olacağım, kücük de kizim oldugu icin yazamadim cok yogun geciyor gunler:) saglikla dogumlari okudukca mutlu oluyorum, tebrik ederim🥰

Uykusuz Koala Uykusuz Koala ayni hastaneye gidiyoruz. Okumustum yazamadim, sezaryen ucreti 3600 tl 2 gece fiyati. Istersek ve sorun olmazsa 1 gece kalip cikabiliyoruz. Refakatci 1 kisi ama mesela baba geceye kadar girip cikabilirmis.
Susleme yasak🙈
Ben kızımı da medarda doğurdum cok memnundum insallah yine oyle olur🥰 herkese hayirli dogumlar🌸
Sağlıkla kucaklarsın kızını inşallah 😍
Ne kadar zam yapmışlar 2700 dü ben sorduğumda 😕 Refakatçi harici 2. Kişiye biraz esneklik gösteriyorlar anladığım kadarı ile. Buna seviniyorum çünkü annem benimle kalacak ve eşimde olsun istiyordum🙈 oda zaten süsleme niyetim yoktu sadece kapı süsümü getirmek istemiştim o da mı yasak ki🤔

Amiiin inşallah yine memnun kalırsın ve ben de kalırım 🤗
Tın tın boş tenekeci vurduğun ses içi boş insanları için hayatını sakın zehir etme hayat sürprizlerle dolu sinir hücrelerine üzül karşındakine değil herşeyide yüze söyle millet yoksa derler de derler 😅
Yapıcı bir karakterim vardır orta yol bulmaya çalışırım hep ama yok bugün onu beceremedim. Haklısın sinirim geçti ama hâlâ üzgünüm niye böyle oldu diye. Sonuç tartışmada karşımdaki kişi özür diledi ve onca sinirime ağlamama rağmen yine kıyamadığımdan yelkenlerim suda.
Bu arada odaya çıktık 2 koltuk bı dolap var normalde 2 si aynı anda gelse bı refakatçi veriyorlarmia şuan alt açma giydirme beslenme hepsini benim yapmam bekleniyor da yapamam dedim biraz pimprikliligim var birazdan çok bı de aşağı süt sağmaya İncem yanlız kalıp ağlar falan.neyse ikna ettim görümcemin gelmesini kabul ettiler o ve eşim şimdi yolda

Bu arada bu sıpa 2025 doğmus da ödem atmış kuvozde ağlayınca açtım elini tuttum Mis cennet kokusu burnumun direğini sızlatti minik parmakları ile elimi tuttu okşaya okşaya uyuttum ❣️ bende gitmem aşağı ünitede kalırim cuma da inşallah annem yetişir onla idare ederiz
Oyy gerçekten içim eriyor sen anlattıkça ne kadar şahane bir histir.❤ Yardım edecek birinin gelmesi çok iyi olmuş 🤗

yalnız olmaman çok iyi olmuş. Şimdi saatler her zamankinden daha hızlı geçecektir♥️ Kalbimiz diğer kuzuyla inşallah biran önce onunla da kavuşursunuz🥰🥰

Of allahim yemn ediyorm gozlerm dolu okudum nasl sabirsizlandim biran once dogsun diye kizim oyle ozledm ki o bebek kokusunu 😍 dunyanin en guzel kokusu evlat ya hepimiz saglikla kavusalim insallah minislermize 🤲

Sağlıkla kucaklarsın kızını inşallah 😍
Ne kadar zam yapmışlar 2700 dü ben sorduğumda 😕 Refakatçi harici 2. Kişiye biraz esneklik gösteriyorlar anladığım kadarı ile. Buna seviniyorum çünkü annem benimle kalacak ve eşimde olsun istiyordum🙈 oda zaten süsleme niyetim yoktu sadece kapı süsümü getirmek istemiştim o da mı yasak ki🤔

Amiiin inşallah yine memnun kalırsın ve ben de kalırım 🤗
Kızım 2 yasinda canim, simdi oglumu bekliyorum insallah🥰 tesekkur ederim insallah hepimiz saglikla kavusuruz🙏 kizim tüp bebekti benim de oglum surpriz oldu:) Ahmet beye gidiyorum bu arada ben siz sanirim Mustafa bey. Onu da cok duydum Ahmet bey olmasaydi onu tercih ederdim ama cok cok memnunum ben de şükürki😊

Benim kim kalacak henüz karar veremedim biri kizimla kalmali annem ya da gorumcem bakicaz artik, esim de gelip gider😊 kapi susu bile mi dedim evet yasak dediler ama ben yapicam yine de fotograf cekip kaldiririm gerekirse🙈

Kızlar benim de bugün karnıma ağrılar giriyor zaman zaman . Ayaktayken hani adet dönemi alt tarafa bıçak saplanır gibi olur ya bir kaç kez de öyle oldu . Bunlar bebek büyüdüğü için normal olan hepimizin yaşadığı şeyler mi ? Hangi ağrı sancı doktora gitmeyi gerektirir bilmiyorum ki 🤷‍♀️

Of allahim yemn ediyorm gozlerm dolu okudum nasl sabirsizlandim biran once dogsun diye kizim oyle ozledm ki o bebek kokusunu 😍 dunyanin en guzel kokusu evlat ya hepimiz saglikla kavusalim insallah minislermize 🤲

Dimi o kokuyu bilenler seri özledi bile kapağı açınca maskeden ve o mesafeden insanın burnuna burcu burcu gelir mı ya mest oldum 😍 hepinizin sırası ve zamanıyla bu kokudan burnu sizlasin inşallahhhh 🙏🙏

Kızım 2 yasinda canim, simdi oglumu bekliyorum insallah🥰 tesekkur ederim insallah hepimiz saglikla kavusuruz🙏 kizim tüp bebekti benim de oglum surpriz oldu:) Ahmet beye gidiyorum bu arada ben siz sanirim Mustafa bey. Onu da cok duydum Ahmey bey olmasaydi onu tercih ederdim ama cok cok memnunum ben de şükürki😊

Benim kim kalacak henüz karar veremedim biri kizimla kalmali annem ya da gorumcem bakicaz artik, esim de gelip gider😊 kapi susu bile mi dedim evet yasak dediler ama ben yapicam yine de fotograf cekip kaldiririm gerekirse🙈
Maşallah kızına 😍 Benim de kızım tüp bebek 😊 Geride 1 embriyomuz daha var ama acaba diyorum bir süpriz olur mu ileride böyle hikayeleri duydukça umutlanıyorum maşallah.😍
Evet ben Mustafa beye gidiyorum çok memnunum kendisinden. Hiçbir kontrol sonrası acaba başka bir doktora da mı görünsem sorusunu aklıma getirtmedi ilgili çok cana yakın bir doktor, abi gibi.🤗
Sevindim sizinde doktorunuzdan memnun olmanıza. Ben birtek Emel hanımdan memnun kalmadım biraz soğuk ve ilgisiz geldi tabi benim görüşüm. Diğer doktorlar hakkında güzel şeyler duyuyorum genelde.🌸

Annenle mi uyumun daha iyi olur görümcenle mi sen daha iyi bilirsin doğru kararı verirsin umarım hayırlısı olsun hakkınızda😊
Demek kapı süsü bile yasak çok ilginç o niye yasak ya 😄

Kızlar benim de bugün karnıma ağrılar giriyor zaman zaman . Ayaktayken hani adet dönemi alt tarafa bıçak saplanır gibi olur ya bir kaç kez de öyle oldu . Bunlar bebek büyüdüğü için normal olan hepimizin yaşadığı şeyler mi ? Hangi ağrı sancı doktora gitmeyi gerektirir bilmiyorum ki 🤷‍♀️
Bu tarz ağrıları yaşadığımı anlatmıştım doktora doktor çoğunun normal olduğunu arada yalancı kasılmalar da olacağını söyledi düzenli olmadığı sürece ağrılar normaldir zaten anormal birsey olsa emin ol hastaneye gelme ihtiyacı hissedersin demişti

Maşallah kızına 😍 Benim de kızım tüp bebek 😊 Geride 1 embriyomuz daha var ama acaba diyorum bir süpriz olur mu ileride böyle hikayeleri duydukça umutlanıyorum maşallah.😍
Evet ben Mustafa beye gidiyorum çok memnunum kendisinden. Hiçbir kontrol sonrası acaba başka bir doktora da mı görünsem sorusunu aklıma getirtmedi ilgili çok cana yakın bir doktor, abi gibi.🤗
Sevindim sizinde doktorunuzdan memnun olmanıza. Ben birtek Emel hanımdan memnun kalmadım biraz soğuk ve ilgisiz geldi tabi benim görüşüm. Diğer doktorlar hakkında güzel şeyler duyuyorum genelde.🌸

Annenle mi uyumun daha iyi olur görümcenle mi sen daha iyi bilirsin doğru kararı verirsin umarım hayırlısı olsun hakkınızda😊
Bizim de 2 embriyomuz kaldi, benim oncesinde de dogal gebeliklerim olmustu ama dusukle sonuclanmisti, yine de kizimdan sonra hem de emzirirken regl oldugum ilk ay hamile kalmak cok surpriz oldu beklemiyorduk🤭 cok da guzel oldu tabi sukur🥰 bence sizin de olabilir, cok duydum ben de boyle hikayeler ama bizi bulmaz diyordum🙈

Ben kizima hamileyken once medicale gidiyordum duymadigim felaket senaryosu kalmamisti Ahmet beye gelince resmen nefes aldim ve once Allah sonra Ahmet bey sayesinde kizima saglikla kavustum🙏 inanilmaz rahatlatici, pozitif bir hekim saolsun🙏 Mustafa bey yoktu sanirim o zamanlar ama o da oyleymis duydum. evet Emel hanima ben de gittim 1 kez pek elektrigimiz tutmadi🙈
Suslemeler dezenfektanlarin koruyuculugunu azaltiyor dediler🤭 ben kizimdan eksik olmasin diye aynilarini yapip fotograf cekip kaldiririm yine de🤭

Kızlar bugün araştırmaya gittim kontrole . Ultrasona almadan direk nst ye gönderdi . Nst de 1 -2 defa 60 sancım vardı . Sonra ultrason ile baktı . Zaten bebeğin kilosu v.s araştırmada söylemiyorlar . İlk bebeğin olduğu için normal doğum öneriyoruz biz dedi . Doğumun çok yaklaşmış heran gelebilir deri . Sızıntıdan bahsettim . Turnusol kağıdı koydurup bekletti . Tabi ben bekleyemedim hastane kalabalıktı birde o ara idrar kaçırdım . Yine götürüp gösterdim doktora . Amniyon değil dedi .sizin anlayacağınız devlette doğum yapmayı tercih edersem mutlaka normal olacak . Özeldeki de bebeğin kilosuna göre karar verelim demişti cuma yada pazartesi gel dedi . Ben hala nerde nasıl doğuracağımı bile bilmiyorum 🤦‍♀️🤦‍♀️ Ayrıca araştırmadaki ayın 23 üne kadar doğurmazsan o gün nst ye gel dedi

Canım, benim bir arkadaşım senelerce uğraştı bebek için .çok şükür tüp bebek tedavisi ile oğlunu kucağına aldı . Regl başladıktan sonra sürpriz oldu bir baktı tekrar hamile . Şimdi 2 oğlu var neredeyse aynı yaştalar ☺️

Kızlar doğum yapanlar az çok sancınız nerden başladı nereye vurdu söyleye bilir mi? Birde kusura bakmayın ama rahminizde baskı hissediyor musunuz sanki birşey aşağıya vurup duruyor mu 2 gündür sırtımdan belime ağrılar vuruyor nefesim batıyor anlayamadım yalancı sancılar mı acaba sırtımdan belime ordan karnıma kasıklarıma ağrı vuruyor nefesim kesiliyor ya 😩
Baskı hissi büyük abdestin varmış gibi hissetmene sebep olur canım sende öyle birşey var mı?

Canım, benim bir arkadaşım senelerce uğraştı bebek için .çok şükür tüp bebek tedavisi ile oğlunu kucağına aldı . Regl başladıktan sonra sürpriz oldu bir baktı tekrar hamile . Şimdi 2 oğlu var neredeyse aynı yaştalar ☺️
Benimde aynı oldu öncesinde kendiliğinden gebeliklerim oldu ama 2 düşüğüm oldu bizde risk almamak için tüp bebek deneyelım dedik hemde yastan dolayı çok şükür ilk denemede tuttu oğluşum geldi dünyaya oğlum 5 aylıkken sürpriz oldu hamileydım inşallah bu oğluşumda sağlıkla gelecek dünyaya

Yok kuzum anlatmadım. Çok saçma sapan bir şeyden dolayı anlatsam bu mu yani denilecek aile içi bir tartışma oldu gereğinden fazla büyüdü ve farklı yerlere çekildi boşver gitsin🙈
Sende sıkma canımı tatlım🥰

Yaaa sen böyle anlattıkça içim kıpırtıyor 😍😍

Benimde aynı oldu öncesinde kendiliğinden gebeliklerim oldu ama 2 düşüğüm oldu bizde risk almamak için tüp bebek deneyelım dedik hemde yastan dolayı çok şükür ilk denemede tuttu oğluşum geldi dünyaya oğlum 5 aylıkken sürpriz oldu hamileydım inşallah bu oğluşumda sağlıkla gelecek dünyaya
İnşallah canım amin . Ne güzel beraber büyüyecekler inşallah 🥰🥰

X